Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BoB.2
    No hlavně ta grafika takhle http://imageshack.us/photo/my-images/51/tesv2011111021113759.png/ by to na ULTRA nemělo vypadat bohužel vypadá, zpropadený konzole.
    • ULTRA neznamená, že z toho bude crytech 3 engin. grow up, prestan remcat jak maly dite kdyz mu da mama oranzovy lizatko misto cervenyho a hraj
      • no tak asi to bude male dite, jinak by zazil dobu, kdy zalezelo na hratelnosti a kdy takove remcani nad grafikou, ktera podle neho neni na ULTRA :D dokonala, znamenalo jedine ... vypohlavkovani z diskuze pro blbost
        • Jasne že jde o hratelnost, ale když má hra horší grafický zpracování textur, než její předchůdce, tak někde soudruzi udělali chybu ne? Ja, krmenej videama se na Skyrim těšil jak dítě na Vánoce, a teď, když jsem to začal hrát - obrovský zklamání... Jak někdo píše - koukni se na začátku hry v Oblivionu jak vypadá řetěz, a srovnej ho se Skyrim... Není to jen o řetězu, ale i o dalších a dalších texturách... Například řeka, vodopády... to je ve Skyrim prostě hnus! Zlatej Oblivion.. o hratelnosti, která je mířená snad pro 12letý děti ani nemluvim.. *16*
    • Spíše bych konzole vinil za naprosto nehorázně stupidní UI a XY dalších herních prvků, které vývojáři zaváděli a zavádí, aby si hru mohl užít jakýkoliv malý kluk s prstem v nose.
    • BoB.2@tiscali.cz - ty jsi ale moula viď? Hraješ tu hru kvůli tomu aby sis jí užil nebo abys sledoval nějaký řetěz z co nejmenší vzdálenosti? Nech se vyšetřit... *12*
      • BoB.2
        Zavzpomínej na Oblivion hned na začátek v cele ve vězení jak visí ze stropu tak vypadá řetěz, tohle je proste hnus z PSX. *16*
      • Ty jsi mozna slepy, ale jsou i taci, co hnusne rozmazane textury na objektech vidi. A pokud mame nastaveno ULTRA, tak je dost tristni vykon.
      • Ringwraith
        A co když si hru užije jen, když sleduje nějaký řetěz z co nejmenší vzdálenosti?

        Na tu možnost jsi nepomyslel, co!

        Dej si Aoi Tori a přemýšlej při tom o svých dalších podobných chybách!
        http://www.youtube.com/watch?v=TNQDOY9KjLQ
        • no prave v tom pripade by se melnechat vysetrit
    • No tak to je snad uplne mimo, delat z jedne nezaostrene textury, kdyz jste na ni nalepeni nosem nejaky problem. Pust si FNV a grafika bude podstatne horsi a presto je to vynikajici hra. Takze tady nereste takove nepodstatne blbosti.
      • Ale on neni mimo. Ta hra vypada na ULTRA jako trochu vylepseny Oblivion. To je ponekud neco jineho, nez cim nas krmili celou dobu pred vydanim.
        • Oblivion jsem dohral pred dvema dny, takze vim jakou ma grafiku. Tak prosimte nelzi, ze Skyrim je jen trochu vylepseny Oblivion protoze to rozdil je propastny.
    • Neni to chyba konzoli obecne ale Xboxu, zkus se podivat kolik puvodem PC her se portovalo primarne na PS3 a kolik primarne na Xbox ;-) a zjistis ze vsechny puvodem PC hry se przni kvuli Xboxu.
      • Já teda nevim, ale podle mě je při srovnávacích testech dokázáno, že PS3 hry mají vždy horší grafiku než verze na Xbox 360. I když jsem pc hráč srovnávací obrázky rád sleduju. Naposledy co jsem viděl bylo Rage nebo Battlefield 3 a vždy teda co se týče textur, nebo osvětlení atd. vypadala verze na Xbox lépe.
        • To jen kvůli tomu že se nejdříve dělá Xbox verze a ta se potom portuje na PS3 a PC. PS3 funguje úplně jinak než PC. Za to Xbox se od architektury PC moc neliší. Což potom je portování na PS3 pro vývojáře složitější. Už lehčí to je portnout na PC. Mrkni se na nějaké exkluziv hry na PS3 a uvidíš že jsou graficky hezčí než na Xboxu.
  • Aleši, díky za odkazy!
  • Problémy se zvukem měl i Gothic 4... Ale ten se bez správného nastavení zvuku ani nerozjel *1*
    • Ještě že jsem ho nehrál, prý to nebylo ani tak dobré...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit