Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak přátelé, hrál jsem teď několik hodin a jsem NADŠEN! Jak tady všichni nadávají na grafiku, nebojte se toho, bude se vám líbit, je parádní! Voda, hory, mraky ovíjející se okolo hor, stromy, postavy.. kam se hrabe Oblivion, pokrok je opravdu velmi znatelný. Pár bugů to mít bude, to by ani nešlo, aby u takhle rozsáhlé hry nebyly, ale to vyřeší patche/mody. Už teď je vidět, že je to úžasný, živoucí, interaktivní svět, asi tak 100x uvěřitelnější a opravdovější než u Oblivionu. Na menu se dá zvyknout téměř okamžitě, komu to dělá problémy, je asi trochu zaostalejší. Těším se na každý další postup a objevování krás Skyrimu. Takže kdo ještě nehrajete, čekáte a teď jste trochu mrzutí z toho všeho, co se sesypalo téhle hře na hlavu, nic si z toho nedělejte a těšte se na vynikající herní zážitek! ;)
    • Ja mám radost,že hra vypadá dospěleji.Konečně žádné lesklé xichty atd.V první vesnici jsem si všiml,že lidi dělají více věcí a více reagují na podměty i samy na sebe.Bohužel jsem si všiml také slepice co stále na silnici a byla jako z betonu :)
  • S tou grafikou tam musí bejt nějaká chyba.
    Mam to na Ultra a vypadá to jak na Low.A navíc když chci zapnout Anti Aliasing tak ho dam na maximum a on se vůbec neuloži po odkliknutí OK.
    Nevíte co s tím? Jak to dostat na maximum ?
  • MidnighT91
    Lidi potřeboval bych poradit... Hru už mám objednanou, je to jednoznačná koupě ale nejdřív jsem ji stáhnul a po chvíly hraní zjišťuju že i když to mám na ultra chybí my tam některé effekty například tam vůbec nemám žádné mraky kolem vrcholků hor, nad ohništi se výří vzduch ale není tam oheň ani kouř, nikde žádná mlha ani ten krásnej effekt s vířící se vodou pod vodopádem a skákajícíma rybama tam nemám a vůbec celkově je ta voda dost divná... Jako by my chyběly veškeré částicové effekty... tak se ptám setkal se s tím už někdo ? je to staženou verzí ? nedá se to spravit úpravou configů ? Dodatek... i pavučiny mám neviditelné, zabiju pavouka co si chtěl smlsnout na elfovy a pak zjistím že ten elf jen tak levituje mezi dveřma...
    • Mám stejný problém, ta hra teď kvůli tomu vypadá jak vyblitá. Snad se to brzy vyřeší, no a zatím ....... to stejně budu hrát dál. *2*
      • BombCZE
        Na skyrimnexus.com je neoficiální patch a ten to opraví, funguje i na české verzi. *5*
    • Hairy_Ass
      To je nějaký divný...
  • Ahoj,
    jeste nehraju, ale moc by me zajimalo jestli je invertar a denicek v PC verzi stejne jako v Oblivionu vyveden v provedni "font 100+" a predmety v inventari tak max. 4ks na obrazovku :-) Diky za info.
    • ne už jen 1 predmet na obrazovku, ale zas pekne velkej
  • Pro hru si půjdu až v pondělí, akorát mě mrzí, že to musí být přes Steam, protože jen aby se ukázalo okénko "Connecting to your Steam account" trvá dobrých 15 minut a pak když se Steam konečně rozeběhne, tak mi to hodí chybu "Program neodpovídá..." nebo je Steam hodně zasekanej a každou akci v něm si musím předem promyslet, aby mi ten Steam nespadnul. Už řeším tenhle problém asi rok a půl, byl jsem i v opravně a nikdo nemůže přijít na to, čím to je, takže asi tak.
    (Mimochodem stahování čehokoliv přes Steam jde maximálně na 1,5 kb/s, takže peklo *11* )
    • steam je zlo
  • není mi jasný jak taková hra co padá a má chyb jak máku může dostat 9a10/10 moc tomu nerozumím :o(
  • Posledni dobou vznikaj jen zabugovany gamesy ktery nikdo ani netestuje.... staci se podivat na Skyrina a BF3 nebo Rage ..................... Proste polotovary za plny prachy ..
    • Skyrim sice padá ale to dělaj všechny hry s takhle velkym rozlehlym otevřenym světem viz třeba STALKER, kdyby měli odladit všechny chyby a hromadu dalších věcí ta hra by nikdy nevyšla
      • Píšu to o kousek jinde, ale tedy ještě jednou. Skyrim mi za 19 hodin hraní nespadl ani jednou, grafiku mám na ultra a vypadá nádherně, rozdíl mezi low a ultra je vidět na první pohled a i framerate dělá rozdíl přes 70 fps (na ultra mi běží sice jen kolem 30 fps, ale bez sekání, na low mi běží kolem 100 fps). A to nemám nijak extra výkonné PC, je to jen i5 750 2.66 GHz, Radeon HD 5770, 16 GB RAM 1333 MHz, HDD RAID0 z dvou Samsungů F1 a samozřejmě Windows 7 x64. Takže průměrně výkonné PC a Skyrim běhá jak z praku, je stabilní a vypadá nádherně. A to mám Sedmičky nainstalované a v chodu už skoro 2 roky, nijak je neoprimalizuji ani nečistím. Ale důvod stability a bezproblémovosti bude možná i ten, že mám všechno legálně, v PC není jediný crack a samozřejmě ani žádná breberka. Dále nemám PC přetaktovaný a mám ho velmi dobře chlazený (v case Fractal Design Define R2 mám dokonalé airflow, ventilátory mám Noctua a chladič na procesoru je Noctua NH-D14, grafika má chlazení VaporX (šlo mi hlavně o tiché a výkonné chlazení, na penězích nezáleželo)). A další věc, která často způsobuje nestabilitu je nekvalitní zdroj, já mám jen průměrný Arctic Cooling 80+ gold 550 W, ale podle všeho stačí, ani nebl moc drahý, stál jen 2700 Kč, ale podle testů vychází hodně dobře, dává stabilní hodnoty, napětí nekolísá jako u levných šmejdů. Takže ač výkonově průměrná sestava, tak je složena z kvalitních komponent a nevím co je to nestabilita.
        • No zrovna vapor-x samozřejmě není chlazení z nejlepších, ale pokud jste nechtěl měnit stock chladič, tak dejme tomu:).. Jinak 16gb ram je nejen ve vašem případě overkill, ale to snad dost dobře víte sám:)
    • pb_historic
      Testeři můžou testovat a programátoři odlaďovat pořád donekonečna, protože vždy se objeví aktualizace operačních systémů, ovladačů a dalších věcí. Proces testování jednou prostě musí zastavit, jinak by hra nikdy nevyšla. Naopak je sympatické, že záplaty a rady jak hru odladit je snadnější a rychlejší ku získání.
      • Ano souhlasim, ze testovat na vsem proste nejde (kombinaci je mnoho), ale vydat hru s bugy ala Rage to neni jen nejaka nahodila vec co se nejakym % stane :)) No a u Skyrinu mi pady do woken neprekvapojou , to uz bylo v Oblivionu a Morrowindu :)
    • No, tak zabugované hry byly vždy, ale s polotovary souhlasím. Ovšem né kvůli zabugovanosti, ale kvůli naprosté primitivnosti většiny nejnovějších titulů (skyrim zatím soudit nemohu, měl by mi přijít až v pondělí . *13* ). Vezmu si do huby třeba CoD: Dlouhý koridor prošpikován efekty které slouží jako odreagování od toho, že vlastně jen jdete, nehrozí vám že přijdete o munici protože snad na každém rohu je nějaká bedna s municí, máte nekonečno života a spolubojovníci vám slouží jen jako vrátní. (Bohužel na tomto principu slouží většina dnešních stříleček, aby si zas někdo neotvíral hubu že si kritiku odnáší jen CoD :D). Co se RPG týče, jsem více méně spokojený (no už to také není ono, ale co naplat že :D). Jinak se už těším až mi skyrim příjde :) Snad mě nezklame a bude to přinejmenším na stejné úrovní jako oblivion :)
  • Ja som to už preobjednal ,dufam že konečne ma niečo prekvapi ako ,ja viem nemam s tym otravovat ale proste wiedzmin 2 bol prekvapenie a najvačšie sklamanie dragon age -je jasne je perfektna hra ked chcete zabijat bosov ,sekat a sekat ,byt čo najlepši ,ale ked chcete kvalitny pribeh tak dragon age podla mna nema s tym nič spoločne ,nehovoriac o umeleckej stranky hry nie o grafike.Teraz čo je to pojem grafiku z toho je človek v chaose ,grafika a umelecka stranka hry je rozdiel ,ked posudzujeme grafiku respektive kvalitu a ostrost textur je rozdiel pozred sa na krasy ,detaily sveta.Asi je je isty že skyrim nieje až taky ostry graficky titul ale je prekvapivo umelecky oni totižto si fakt premysleli že to nebude dalši skok v grafike a dame niečo poriadne umelcke.Oblivion bol zas graficky skok na dobu 2006 bol ostry naozaj aj s gothicom 3 ale zase sa my zdal šedy ,prazdny ,zvlaštny,.Naprikla aj akčne ostre graficke tituly ako crysis alebo battlefield i ked ich velmi nepoznam su graficke špičky ale svet ako samotny že by mali krajši ,na pohlad to sa neda povedat klamali by sme sami seba.Tretia možnost zaklínač 2 ten je aj ostry graficky na špičke na na ultra detailoch je to a take iste najvysplejšie hry ale st ym rozdielom že aj zaroven ako inak umelcky genialne dielo .Takisto aj zaklínač 1 bolgraficky na stejnej urovni ako oblivioon alebo gothic 3 a umelecky fakt uplne iny.
  • Xykon
    Jak to vypadá s češtinou?
    • Neni. Jenom arabstina,madarstina,rec krovaku z australie a samozrejme cinstina. Jine jazykove mutace nejsou.
      • cestina je k stazeni na netu ..
  • Me cely Skyrim vyslovene zklamal. Nejprve jsem to zkusil na PS3, tam to vypadalo priserne, rozmazane a vyblite. Ted to hraju na PC a i se vsim na ULTRA to vypada dost chabe, nutno vsak rict ze asi o 200% lepe nez na PS3. Jak tvrdili, ze hrani na konzolich a PC poskytne rovnoceny zazitek, tak to bylo vskutku hodne mimo. Kde jsou ty doby, kdy kazdy novy TES byl technologicky o generaci pred hardwarem te doby a bylo treba na nej kupovat novy komp. Ach jo.
    • Po RISEN na XBOXech už nic horšího být nemůže *1*
    • Grafika krásná, hafo questů, ještě přijde editor, nevim na čem to hraješ, ale pro mě i pro známý je to pecková hra, se supr grafikou...
    • Vypada na PC chabe? Neni to zadna UBER next gen grafika,ale je to jedno z nejkrasnejsich RPG posledni doby. Kolik RPG je peknejsich? A kolik freeform RPG vypada lepe?
      • LOL, třeba LOTRO a to je "blbé" MMO, vypadá lépe.
      • Two Worlds 2
    • Hairy_Ass
      Vždyť si sám odporuješ - chceš, aby se Skyrim technologicky výrazně posunul vpřed a zároveň chceš, aby hraní na konzolích i PC poskytovalo rovnocenný zážitek. To prostě není možné splnit.
      • on nerekl ze to tak chce ale ze to nekdo tvrdil
        • Hairy_Ass
          Ne, chce aby to bylo to i to - vis jeho lamentace nad grafikou.
    • To se dalo i tak trochu cekat, diky konzolim je technologicka stranka her uz 5 let na stejny urovni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit