Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak tak, jeste fallout 4 je supr, at si kazdej rika co chce. Pak jedu starsi hry a mody. popřípadě kombinace obojího Takže system shocky, quake 1, blood1, daggerfall, brutal doom, heretic a hexen, ELMA :), magic carpety, starsi tomb raidery a podobny. A pak obcas ne uplne stary ale zaroven ne novy hry. Ted me dost bavi Dying Light, Darksiders 2 remaster, Tomb raider anniversary/underworld, Overlord 1, Grimrock, nesmim zapomenout na Stalkery a muj oblibenej mod Lost Alpha, kde cekam na novou verzi, Quake live... proste hry s hratelnosti na 1. místě *14*
  • Ty jsi ještě nepochopil, že do diskuzí si chodí léčit mindráky zakomplexovaní chudáci, kterým je úplně jedno jaká hra je a hledají jen důvody, aby si mohli zanadávat?

    Pokud je hra stejná jako předchozí díl - vývojáři jsou šmejdi, kteří nic novýho nevymyslí, dělají pořád to stejné dokola a jen rýžují prachy.

    Pokud se nový díl jen nepatrně změní oproti předchozímu - vývojáři jsou šmejdi, kteří kašlou na fanoušky předchozího dílu, díky kterým zbohatli, nedrží se věcí, který byly populární v předchozím dílu a vymýšlí blbosti kvůli kterým je nový díl úplná blbost.

    Už dlouho se názory v diskuzích neřídím a ani jim nepřikládám žádnou váhu když se rozhoduji jestli si nějakou hru koupím - to bych si nezahrál nikdy nic.
  • @Walter Simons napsal jsi to moc hezky nemohu jinak než s Tebou souhlasit, ale jenom pro upřesněnou Far Cry 1 vyšel o rok dříve než píšeš, tedy v r. 2004 na začátku roku. Far Cry 1 byl nejlepší protože ho dělal CryTek, ty ostatní už si Ubisoft zbastlil sám podle svýho a .....
  • "piratum bych sekal ruce" - Rekl student humanitnich ved, ktery 6 let delal bakalare, ted je na pracaku. V zivote nedokazal nic nez vyzirat rodice a pak stat. Trololol.
  • nightborne
    Jednička oslňovala grafikou, o tom žádná... ale od mutantů mě osobně strašně nebavila. Stejně jsem ji nicméně dojel, protože... well, grafika =)).
  • Také se musím vyjádřit:
    Někteří tu tvrdíte, že Far Cry 3 byl nejlepším dílem série - subjektivně myslím, že to tvrdí mladší hráči, kteří nebyli osobně u launche Far Cry 1 v roce ?2005?. První díl byl v té době jako blesk z čistého nebe: 1) grafika, 2) AI oponentů, 3) fyzika v prostředí. Jistě, můžete namítat, že se od té doby vše posunulo, ale uvědomte si, že tehdy se psal rok 2005! Druhá půlka s mutanty byla pro mě vítaná změna, některé chvilky ve hře byly DOKONCE i strašidelné a trochu to v člověku evokovalo takové ty Stalker boje se Snorky v temných podzemích - určitě lepší než random gangy neslaných, nemastných guerill.

    Far Cry 2 mi v paměti také zůstal, ale už to nebylo ono - asi jediný nosný prvek, který si vybavuji a opravdu hru někam posunul, bylo šíření ohně v prostředí. Jinak pro mě tato hra byla oproti prvnímu dílu spíše krokem zpět. Svůj díl v tom hralo i prostředí afrických savan - po čase stereotipní a nudné.

    Farc Cry 3 - poker, poker a zase poker......jinak už to pro mě bylo hodně slabé, nudné a i když byl herní svět opravdu velký, vše bylo na jedno brdo......zastřel prase kuší a vylez na vyhlídkovou věž, aby si odkryl další část území :( - jen ten hlavní záporńák s čírem a sexy modrooká mulatka, byly poměrně zapamatovatelné charaktery.

    Far Cry 4 - jsem už ani nekupoval

    Far Cry 5 asi také nekoupím - holt donekonečna původní myšlenku Far Cry rozvíjet nemůžou a zákonitě to skončí dalším neslanym nemastnym AAA titulem, u kterého se do marketingu nacpalo hodně peněz....a těch hodně peněz zajistilo prodeje......ale už ne jedinečnost jako v podobě Far Cry 1 v době vydání
  • Nejlepší AI na trhu? V přibližně stejné době vyšel FEAR, Splinter Cell 1-3, Condemned, MGS3 nebo Half-Life 2, které měly daleko lepší, komplexnější a dynamičtější AI. Dobrá AI se nerovná těžká AI, to by potom měli nejlepší AI v historii her boti v CS, když ti na nejvyšší obtížnost dají headshot ve skoku přes celou mapu.
    Když jsi byl ve Far Cry skrčený v džungli, tak tě nepřátelé klidně viděli na půl kiláku. Dodnes si pamatuju část na jednom kopci, kdy jsem se marně snažil najít vojáka, který mě ostřeloval raketometem, a po pár minutách prohledávání místa jsem zjistil, že na mě střílí z lodičky asi 1km vzdálené a zhruba o 300m níž než ten kopec a bez použití dalekohledu vypadal i proti čistému moři jako těžko rozeznatelná tečka. Tahle vševědoucí AI v první hře znemožnila stealth postup, protože mě vojáci často odhalili 100m před táborem, přestože jsem se potichu plížil vysokou trávou a s nikým jsem neměl vizuální kontakt. Na YT najdeš i videa, ve kterých nepřátelé do hráče suverénně střílí skrz neprůhledné stany.

    A pokud jde o tu druhou půlku: jasně že je to subjektivní dojem. Každý dojem je subjektivní už z podstaty toho slova!
    Mutanti podle mě zničili druhou část, protože jsi najednou stál proti úplně jiným nepřátelům. Z taktické střílečky s obrovskými levely, kde šlo hlavně o přestřelky na větší dálku, se to najednou změnilo v Dooma na ostrově, kde jsi měl kosit bezmozkové monstra skákající 20m do dálky a útočící na blízko, a na to ta hra prostě nebyla stavěná. Podobný problém mělo i Crysis, kde jsi po hodinách plížení, prozkoumávání velkých lokací a experimentování se schopnostmi musel běhat zmrzlou krajinkou a střílet skriptované létající mimozenšťany.
  • nightborne
    No počkej, teď jsi porušil kulturu nesouhlasu a předepsaný nespokojenosti se vším, a dovolil sis prohlásit, že tě něco baví! To ti jen tak nedarujem ;).
  • Dělá hry pro masy a podle toho ty hry vypadají. Mně takové hry příjdou k ničemu, ale zjevně to dost lidí kupuje a hraje. Já už se soustředním prakticky jen na early acces hry a hry z kick starteru. Najít v mainstremu opravdu zajímavou hru je z mého pohledu docela problém. I když GTA V a Zaklínač 3 jsou mainstream a tyhle hry mě bavily.
  • owny
    Předchozí tři díly si hrály na otevřený svět, ale bylo to hrozně prázdné a nudné. Toto bohužel nebude jiné a vážně obdivuju lidi, které to baví.
  • Možná podle většiny budu tupec , ale jsem rád, že jsem tak nenáročný hráč... FC 3 a FC 4 jsem si užil a jsem naprosto přesvědčen o tom, že si užiji i Primal... Buď se Vám hra bude líbit a koupíte si ji nebo ne. Hotovo nic víc v tom není a veškerý hate je zbytečný jelikož stejně nic nezmění...
  • Já absolutně nechápu jak se ten ubisoft ještě vůbec může držet na trhu, snad 3 roky nevudělali dobrou hru ne? Assassin poslední dva hrůza, Heroes 7 příšerný, Far cry 4 + Primal nejspíš, průměr. Anno 2205 tragédie, taky méte radost když vám někdo systematicky przní všechny vaše oblíbené hry a je mu to úplně fuk? Klidně si každej může nadávat na CoD sice dělaj po desátý to stejný ale pokaždý je to více méně super, ale tohle.
  • Si upad? FC 3 byla jedna z nějvětších kravin co jsem v životě hrál...
  • nightborne
    A tak štěkám jako hrom, ať je koček milion! Rozhodně.
  • MikeR
    No všechno špatně, každej přece ví, že mamuta jedli s koprovou omáčkou. Doba ledová je doba ledová.
  • Inquisitor
    Nuda a šeď, chce to větší změnu než měnit kulisy.
  • Lukass
    Nenech se odradit mistnima kecalama.
    Ctyrka je super, nechal sem v ni 75 hodin. Vis on kazde rika ze je to stejny ale to neni pravda, ja sem si totiz po dohrani ctyrky pustil trojku a to teprve poznas rozdil. Hra se hraje daleko prijemnejc nepusobi tak strnule a umele v hratelnosti prehlednosti ruznech prvku ctyrka trojku drti.
    Jasne mechaniky s vezema (uz me zacinaji pomalu taky stvat) kempy nepratel a to vsechno okolo je stejny, ale jako celek to pusobi dobre.
    Nejvetsi minus ctyrky je tak ubohe a radoby cool pribeh a postavy ktery psalo predpubertalni dite, Ale jinak muzu hru doporucit, budes se dobre bavit.
    A az Primal vyjde tak to budou misti burani piratit a krast jak o zivot, uz me to zacina pekne stvat pristup tehle zlodeju. Naplivat na hru tuny spiny, ale hned jak vyjde ju tahat s warezu a s otevrenou hubou hrat.... luza!!!
  • Jak se to veme. Jak jsem už ale psal u předchozího článku na téma FC:Primal - nemám ve hrách nic proti pomůckám pro nesvéprávné či spoluobčany po lobotomii nebo s IQ pod úrovní letící dlažební kostky. Ale ať se to dá probůh všechno povypínat. Chápu, že dnešní pomerně dost nihilistická a konzumně zaměřená doba produkuje děti, co nemají potřebu něco překonat nebo překonat sama sebe, protože je to nuda a k čemu to je vlastně dobrý, když to nejde dát na Facebukkakke nebo tim rejžovat peníze na tom Jůtrůbu ... Ale já si ještě pořád rád užívám pocit, že jsem na něco přišel bez zbytečných nápověd a přiblblých vodítek, že jsem se o něco musel aspoň trochu poprat a ne se jen nechat vést za ručičku jak malý děcko.
  • Osviceny
    A ?
  • Osviceny
    Za své, rodiče mě opravdu neživí a pirátům bych řezal ruce. A je mi uplně jedno, že jsi nereagoval na mě

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit