Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Psychotic
    Tak to je dobře, že už není před 10 lety, že?
  • 0011
    Bylo to součástí příběhu, zbyteční tam rozhodně nebyli, protože to navýšilo challenge a přidalo atmosféru strachu
  • 0011
    Užíváš si hry za peníze vlastní nebo peníze rodičů, případně za žádné? To totiž hodně ovlivňuje tenhle pohled.... Já si hry užívám, ale nechci kupovat po třetí to stejné reskinované, FC4 jsem měl ke grafické kartě mám nahráno cca 7 hodin a nic mě nemotivuje k tomu si to znovu nainstalovat. Mrzí mě, že ze střílečky udělali ve trojce sandbox, kde obsazuješ jednu věž za druhou čímž akorát uměle natahují hrací dobu. FC4 je FC3 v Nepálu, jestli ti příjde FC3 jedna z nejlepších her, ok, sice je to odklon od čistokrevné střílečky a mluví to o tom, že zas tolik si toho nehrál, ale budiž. V rámci sandboxů mi ale příjde GTA V stokrát lepší
  • To neni jen subjektivní. Ti mutanti tam byli zbyteční a jen to zničilo celou druhou půlku hry.
  • Jasně sova skenující bombardující nepřátelskou vesnici. Śavlozubej tygr jako domácí mazlíček.. Hotovej historickej epos.
  • Osviceny
    Tahle hra by se měla dát povinně do osnov na všech základních školách při výuce pravěku !
  • Osviceny
    Přejmenuj se prosím na Pan Sluníčko
  • Takže pokud jsi hrál jen trojku a čtyřku už ne, tak ti povím jedno, ve čtyřce už zjistíš, že ten krásný systém, který nastavil UBI ve trojce už tě ve čtyřce opravdu nudí a to čím dál tím více a tím pádem se bojím, že bude ještě o to nudnější v Primalu. Bohužel je to tak.
  • co na tom bylo proboha nejlepsi? vzdyt je to po 293 porad dokola to samy, jednicka byla ok, zbytek je sh1t...
  • Firingo
    Ach jo lidi co vy vlastně chcete? Našel jsem tu jeden pozitivní komentář. To opravdu musíte cokoliv zkritizovat? FC 3 byla jedna z nejlepších her co jsem hrál v životě. Ke čtyřce jsem se ještě nedostal. Vím že bude hodně podobná, ale to znamená i zábavná a chci si jí zahrát *3* Ano ted přichází Ubi už po 3x s tím samým systémem a už je to trochu okoukané, ale působí to na mě stále zábavně. A aby nám vynahradili nepříliš nový systém hry přijdou s zcela jedinečnou tématikou která se ve hrách jen tak nevidí. Jednoduše řečeno já vidím další zábavný FC. Nebude to už taková bomba jako trojka možná, ale já se velmi těším. Však kolik dobrých her z pravěku si člověk může zahrát? Moc by jich nebylo. A nadávat na všechno od Ubi jen pro to, že to dělají oni? Tak to už je podle mě hodně omezené. Ubisoft možná někdy trochu zakopne ale jinak dělá stále dobré a kvalitní hry. Mám pocit, že některým komentujícím zde by se nezavděčili ničím. *7*
    Prosím vykašlete se na to vaše neustálé nadávání na všechno a začněte si ty hry užívat! Od toho tady jsou! *1*
  • Hele netuším kolik ti je let a jestli si hru hrál v době vydání, ale Far Cry měl - ve své době- nejlepší AI na trhu a to jestli ti přišla druhá půlka příšerná je čistě tvůj subjektivní dojem.
  • Musim se priznat ze i pres horsi druhou pulku je to porad muj oblibenej dil.
  • takze klasickej prumer, kterej dostane 7-8, chapu
  • Firingo
    Velká chyba trojka je nejlepší díl podle mě! *2*
  • Paulcz
    Dát před 10 lety do hry vlastnost, že hráč vidí nepřátelé skrz překážky a dokonce i terén tak si všichni ťukaj na čelo.. :) Nevidím důvod proč takovou hru hrát.
  • Jednička s retardovanou telepatickou AI a příšernou druhou půlkou s mutanty?
  • ja pochybuju ze cokoli od UBI me nekdy osloví
  • klasika je 10/10 a zrecenzovat hru na platformě, kde jakž takž funguje a ostatní neřešit, takže střilečku recenzovat z PS4 viz fc4 a nezapomenutelná hrůzo-recenze
  • Vojta_Ilavsky
    Nestarej se.
  • Haha, no doufal jsem, ze kdyz uz to takhle prekopou tak se konecne zbavi systemu: obsad vez - > obsad dalsi vez - > obsad vez, ale tentokrat pro pribeh. No tak treba zas v dalsim dile.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit