Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • už maj 4.5 ps4 4k.
  • já nevím ale 4k je luxus mám sice i5, nvidii 750ti a 16 gb ram hraji ve full hd 1080p a jsem naprosto spokenená salo základní desku mám připravenou i na 4k ale že jsem normální zaměstnanec tak mi to připadá pořád drahé takle jsem dal za PC asi 20 tisíc a jsem velmi spokojený a myslým že iki už mezi full hd nebo 4k moc nerozezná samo něco tam bude ale málo na okuo za tu cenu.
  • Ja mam doma 4 televizory, navic monitor, tablet a vitu (na tom vsem se daji hrat hry z ps4), ale ani jeden 4K monitor.
  • Pokud na éc nekrades, tak nevyjde, akorat musis umet hry nakupovat.
  • Jedinou silene predrazenou ? Fallout PC - 1099 (digitalka dokonce 1199), Need for Speed PC - 1299, Black Ops 3 PC - 1249, Star Wars Battlefront PC - 1299, Rainbow Six Siege PC - 1299, atd... Vetsina her teda opravdu nestoji zadnych 850... Kdyz chces porovnavat, porovnavej fer a nevybirej extremni pripady... Dalsi ukazka zaslepenosti PCkaru
  • na PC je toho stejne malo jako kdekoliv jinde, navic ze uz uvazuje o 8K
  • hezky si vybral tu jednu jedinou silene predrazenou PC hru, vetsina AAA PC her v den vyddani stoji kolem 850,-! mimochodem STEJNY OBNCHOD Just Cause 3 PC 899,- Kč a PS 4 1 599,- Kč to jest na jedne hre HNED usetris 700!!! jen za DESET her mas doma 7000,- a nevim jak konzolisti, ale ja zahraju za zivotnost konzole/PC vic jak stovku her!!!
  • del0
    Právě si promarnil pár minut svého života. Debaty s retardovaným haháčkem jsou na úrovni "pískoviště v Chánově".
  • Kdyz chces srovnavat, srovnavej stejne, napr AC: Syndicate na Xzone (dnes 3.11.2015): PC - 1299, konzole 1699. Kupujes si hry, co vychazeji okamzite na PC za 1299 ? Jasne, ze ne. Konzolisti taky neletej druhej den do kramu pro krabicovku za 1699. OK, budes argumentovat Steamem, konzole maji taky vlastni system digitalni distribuce. Stejne jako na Steamu probihaji ruzne slevove akce a akce na hry zdarma. A ted prijde argument, ktery kazdy zaslepeny PCckar prehlizi: pokud chcete argumentovat cenou her jako argument pro PC, tak si uvedom, ze muzes koupit bazarovku, dohrat ji a nasledne prodat. Ano, ztratis nejakou hodnotu, ale cena te hry je vlastne naprosto minimalni. Ja to takhle praktikoval nekolik let, protoze jsem jako student mel malo penez, potreboval jsem jen nejaky pocatecni kapital a za ten jsem za ty roky dohral nekolik desitek her.
  • Ty tupce, ked im na oboch obrazovkach pustis film v 1080p, tak asi neni co poznavat. Doteraz vacsina televizi nedoaisla klvalit ani zastareleho FHD, takze ano, na televizii je to dnes nezmysel, pretoze na nej neni co pustat poriadne. Monitor je ale uplna ina pesnicka...tupce
  • ty tupče až na to, že to oko prostě nemá šanci poznat...Proto jsou 4K televize největší nesmysl za posledních x let....
  • no.. 4k monitor se na rozdil od tv nevali v kazde domacnosti
  • trochu mam obavy o potrebu vykonnejsej grafiky po prechode na 2560x1440
  • Ja ti mozem rovno prstom ukazat na ludi, ktori nepoznaju rozdiel v kvalite zvuku medzi radiom za 20 eur a profi studiovych monitorov pripojenych na poriadne zelezo.

    To, ze ti ludia su neandertalci neznamena, ze to hra rovnako.
  • spojitej bude odborne presnejsi vyraz *5*
  • ne jako, ale dokonce to pak mas jemnejsi, a kdyz si sednes tak daleko, ze misto televize uvidis jenom jeden bod, tak budes mit dokonale souvislej obraz *1*
  • konzole vyjde mnohem dráž než PC viz příspěvek dole, ale jasně jsou lidi co na konzoli prohlížej fotky a hrajou tu jednu hru co byla bundle s konzolí při koupi....
  • uniko ti toho hodně za PC hru dáš 850,- za tu samou konzolovou (tedy v horsi grafice atd.) 1690,- a 4K PC postavis naprosto vpohode za 35000 vsak k te konzoli taky nepocitas cenu TV ne?
  • všichni jednou dospějou a prozřou: http://img-9gag-fun.9cache.com/photo/a9P4OAZ_700b_v3.jpg *1*
  • Zifi věř tomu nebo ne ,ale já u počítače reálně sedím a reálně mě to baví.(jinak bych to nedělal)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit