Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gio1

    Pravda s tim Days Gone. Nechal jsem si to az ted na ps5 protože 60 fps. Ale u mne se to začalo rozjíždět az nekde kolem 30 hodiny gameplaye🙂. Ale po ty 30 hodine je to docela fajn. A jinak fakt to chce se soustředit na jednu, dvě hry, ty dohrát a jit dal. Ja se teda soustředím v podstatě jen na AAA produkci, ale mam tímhle stylem dohrany prakticky všechno co mne baví a zajímá za poslednich 20 let a žádný resty nemám. Na druhou stranu teď nemám moc co hrát protože nic moc nevychází. 🙂

    • Derp_1337

      Jestli se nudíš, tak skus hry od menších studií. Občas jsou velmi dobré. U některých indie her jsem se zabavil stokrát více než u jakéhokoliv Assassin's Creed.

      Bohužel člověk se musí o těch kvalitních indie hrách nějak dozvědět. Ty špičkové perly se snadno ztratí v tom moři podprůměrného balastu.

  • Realtoltek

    Krátké hry jsou k ničemu a nehraju je.

  • karlman.hajsky

    Za mě hry do 10 hodin naprostý optimum. U Open Worldu mi naprosto vyhovovala délka prvních Assassins Creed a z novějších her například Spider-Man: Miles Morales. Většina dnešních her je zbytečně natahována, a i když se může jednat ve svém jádru o zajímavé hry se zajímavým příběhem, tak já jich dohraji jen minimálně, jelikož když ani po 20 hodinách nejsem ani ve třetině hry, tak už mě hra začne dost nudit na to, abych pokračoval ( čest výjimkám ). Takže za mě trend a nástup rozlehlých Open Worldů s obrovskou délkou hry, je spíše kontraproduktivní, a i díky tomu už se bohužel nepouštím do několika mnou kdysi oblíbených značek ( měj se Ubisofte ). 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit