Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • celoush

    Asi nejvíc to platí pro sérii Civilizace.... člověk může hrát hromadu dalších SP či MP her, ale čas od času se k nějakému dílu rád vrátím a odehraji si celý věk za nějaký národ.

    • tomwolf

      podobne...dodnes si rad zahram prvu civilizaciu

  • TrackMania 2 Stadium ;)

  • uher

    Half Life komplet (včetně parádního remaku Black Mesa) a Resident Evil 2 (také včetně parádního remaku 😉) - když některou z těchto her zapnu, tak je to se mnou hodně špatný, to se musela naučit akceptovat i přítelkyně 😀

  • Rome total war 2, DEI. Pořád baví je to jako droga.

  • TheGGG

    nemám důvod se vracet ke starým hrám, skoro vše hraji a dohraji jednou a poté se posunu dál... i v tomto slabším roce vyšlo dost her, abych neměl potřebu se k čemukoliv již dohranému vracet. A příští rok bude totální palba a vracet se k x let staré hře fakt nepotřebuji.

    Jen arma iii kvůli modum, ale to je nikdy nekončící zábava

  • Ilusiveman

    Slaanesh



  • Jo, jo Gothic. Plně souhlas !!! Zrovna před pár týdny jsem se k němu také po pár letech OPĚT vracel. První a druhý díl super, ta trojka mě nikdy moc nechytla.

  • Mart9

    SWAT 4

  • Za mě je to Gothic 1, 2 a 3. Nejvíc 2. Ale to už tu víte tak já zas du.. ahooj pěkný víkend všem!

  • PLuto.petr

    Já se celkem pravidelně vracívám ke Gabrielu Knightovi 2 a 3, Phantasmagorii a Poslu Smrti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit