Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Medal of Honor je napodobovač Call of Duty ledatak v mokrém snu autora.

    CoD vzniklo potom, co se od týmu MoH oddělilo jakési pevné jádro, a založilo Infinity Ward.
    • Autor měl zřejmě na mysli současný stav, což platí.
    • Presne tak a tiez: Original Call of Duty working title was "MOH killer"
      http://www.gamespot.com/articles/original-call-of-duty-working-title-was-moh-killer/1100-6415918/
  • Koukám ukrajinci byli nabírání a pak trénovali výhradně na Call of Duty. To by dost vysvětlilo.
    • nevzpomínám si, že by někdo dělal z CoD simulátor, nevím proč pořád produkujete podobné sr*nce.
      Ostatně kdyby trénovali na armě dopadnou úplně stejně. Těžko se může ukrajinská armáda bránit proti teroristům dobře zásobovaným a podporovaným z Ruska.
      • Prakticky všichni odborníci, co jsem viděl, hovoří o katastrofálním velení ukrajinské armády. *3*

        Bojují tak, že to vypadá, jakoby trénovali na CoD. Proto jsem na to upozornil. *3*
      • A jak se držej Moloďci, co? Už je dneska vezli z Deba *15* Co taková SAA, která se v Sýrii už několik let brání terroristům, kterým CIA dodala tuny a tuny zbraní *15* Taky se držej Moloďci, asi bude ten terrorista něke jinde *1*
        • Ono dodání zbraní je jedna věc, ale když jsou s těmito zbraněmi dodány i stovky ruských násilníků na "dovolené" spolu se zkušenými poradci, pak se válka vede dost těžko. Škoda, chtělo by to tu teroristickou pakáž postřílet a Putina pořádně klepnout přes prsty, ruský medvěd si už zase moc vyskakuje.
          No, ale ono by stačilo pár rad od amerických instruktorů plus něco javelinů a proruští teroristy by měli útrum.
          • Coffin.Corner
            Těžko ukrajincům pomůžou instruktoři (kteří tam už stejně působí) a moderní technika, když jim chybí to základní - bojová morálka.
            Vlhké sny o tom jak americký instruktor ukáže a branec se základním výcvikem zařve: "Uráá" a zvládne složitý bojový systém během pár dní, může mít leda tak někdo kdo to přehnal s hraním válečných stříleček a myslí si že Javelin zaměří křížkem a odpálí kolečkem :D
            Navíc polovinu těch zbraní by ukrajinští překupníci okamžitě přeprodali, nejlépe nějakým nepřátelům západu a druhou by získali zadarmo povstalci, až by zase ukrajinská armáda vítězně ustupovala....
          • A Javelin sou moc fajn hračky, ale v dnešní době, kdy rusové společně s izraelci vedou v oblasi výzkumu a nasazení aktivní a pasivní ochrany tanku ala Shtora-1 která je určená proti systémům SACLOS(Javelin) a Arena, má ten tvůj slavný Javelin účinost někde ku 45% A to sem ještě nezmínil pasivní systémy zadýmování a rušení. Když optoelektronická čidla zjistí zaměření systémů SACLOS, vypustí Shtora do terénu kolem tanku několik zadýmovacích Anti-FLIR granátů a ten Javelin je v tu ránu doslova slepej.
          • Hele ty oslíku, v Kyjevském SBU seděla CIA už na začátku převratu...sláva majdanu *2* *2* Chlapečku náctiletý, bež se oblíknout do mundůrku, na raménko si dej slušivou flintičku a upaluj na frontu. Jenom nezačni volat mámu, až ti kule budou lítat kolem hlavy..
            Jinač chlapče, já sloužil u 13. dělostřeleckého pluku Jince a byl sem nasazen při operaci Joint Enterprise v Kosovu při misi KFOR-UNMIK. Byl si vůbec na vojně ty osle, že tak horuješ pro útok na RF?
  • Válka patří jen na obrazovky počítačů a televizí. Nikdy nikomu nic dobrého nepřinesla.
    • No tak třeba nám přinesla stát a samozřejmě přinesla řadu vynálezů. Válka taky udělala z USA dočasnou největší velmoc světa.
      • Pokud jsem v dějepise dával dobrý pozor, tak se mi zdá, že se praotec čech zase tolik nenadřel, aby nám přinesl stát a ohledně toho usa, sice si postavili impérium na válce, ale podívej se kolik si po světě udělali hodně odhodlaných nepřátel. To si myslíš, že za tu chvilku slávy stojí, protože nedávno se už odborníci shodli, že už jí vystřídala čína.
        • Jakých nepřátel má USA po světě? Pošahané a neškodné KLDR, pár fanatiků z ISIS a burany z Ruska. Oooo, to je hrozně strašidelný. Nebýt USA, nebude např. žádná Jižní Korea a ta dala světu víc, než všechny ty národy které Amíci kleply přes prsty.
        • Praotec Čech neexistoval. Je to jen legenda, která není vůbec historicky správná. Nakonec prakticky identickou legendu mají i jiné slovanské národy - např. Chorvati. A měl jsem namysli Československo, který by bez války vůbec nemuselo vzniknout (asi by nakonec i bez války vznikl nějaký samostatný český stát, ale to už jsou spekulace).

          USA byly velmocí už v 19. století. V první světové válce si svoje postavení akorát potvrdili a zvýraznily. První světová přinesla USA jasné postavení velmoci. A Čína je pořád druhá. Její ekonomika je extrémně závislá na západních trzích. *3*
  • celoush
    Před lety se psalo o "Playstation generation". Jaký je/byl nakonec vlastně náhled na tuhle generaci vojáků?
  • Ufff, už je to tady jak na novinkách. Každej je tu strašnej antiameričan a bojovník proti západu, ale s chutí užíváte všechny vymoženosti, co z těch zemí přišli. Jak když zbabělci z ISIS bojují proti nevěřícím psům ze západu a pak se fotí s nutelou a schwarzkopfem.
    Doporučuju trochu se krotit. USA nemá zájem vás ovládat, neb takový čecháček by jim stejně nic dobrého nepřinesl. *1* *1* *1*
    • Krescz
      USA mozna ne, ale illuminati urcite *15*
  • Pěkný článek.
    A bohužel, tohle vždycky bylo a vždycky bude. Jen se mi zdá, že kdysi ta propaganda bývala tak nějak okatější. Anebo se mi to tak jeví z dnešního pohledu.
  • Paulcz
    Škoda, že je tak málo protiválečných her. Amíci neustále chrlí propagandu, lžou a vyhrožujou. Chce to odvetu! :)
    • "Škoda, že je tak málo protiválečných her" To bude asi tím, že lidi se chcou u hry bavit, né poslouchat kecy nějakých nervních pacíků.

      #army
      #USMC
      #fakraša
      #Abramsarebest
      #USAarebest *14* *14*
      ##
    • Jako kdyby rusáci a všichni ostatní nedělali to samý.
  • Luckiller
    Podržte X abyste vzdali poslední poctu
    • Hlavně nezaměnit, při zmáčknutí F se amputuje noha.
    • Zvláštní, že v batmanovy AC nikomu nevadilo, když Bruce zmáčknutím čudlíku vzdával poctu svým mrtvým rodičům, u CoD se ale zase musí pčovat.

      #hatersgonnadie
  • niceguyfromrussia.ru
    No len škoda že v realite nefunguje respawn *15*
    • niceguyfromrussia? To je nějaký oxymorón?
      • niceguyfromrussia.ru
        problém ? dosť primitívne si ma doberať že mám v nicku niečo ruské... to už máš tak vymrdaný mozog z tej antiruskej propagandy že ideš tu páliť ako čarodejnicu ? uff dosť obmedzené, nehľadiac že ten nick mám s nadsádzky, nič viac v tom není
      • Proč by byl? Já tznám spoustu dobrých Rusů :)
        • Já taky.
          .
          .
          .
          Třeba toho co nedávno umřel. *5* *5* *5* *5* *5*
        • Keyz
          *15*
    • Pokud nejseš Hinduista *1*
  • Call of Duty vzniklo jako napodobovač Medal of Honor.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit