Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kkING

    Tak ve WoWku jsem mel /played na acountu 800 dni cisteho casu ve hre 😇 Predpokladam, ze nic jine uz to asi neprekona

    • yeniczek

      Skoro tri roky cisteho casu ve hre? To je uz je diagnoza, ne? :D

      • kkING

        Tak spousta lidi v guilde je nekde 300-az tech 800 u me .... ono se to zda jako silene moc, ale kdyz se to rozlozi a prida se extrem u kazde nove expande kdy se brala dovolena treba na tyden, dva a clovek krome 8 hodin spani hral jen wow, tak uz to naskakuje rychle :-) a ani nemusi hrat od wowko od zacatku ...

      • Derp_1337

        Tobě matematika moc nešla, co? Jsou to 2 roky a něco navíc (cca 2 měsíce).

        Za těch 16 let životnosti WoW se to dá nasbírat, stačilo mu hrát průměrně 3 hodiny denně.

        • yeniczek

          Jasny, protoze je to strasnej rozdil.. Jsou to skoro tri roky pracovnich dnu. Porad je to hodne, at se na to divas jak chces.

          • Derp_1337

            Za 1.) Lidi většinou mají nejvíce času si odpočinout a zahrát si o víkendu, takže nevidím důvod, proč by jsi měl počítat jenom "pracovní dny".


            Za 2.) Když má člověk čas, tak nevidím důvod, proč by se nemohl věnovat hrám. Nejlépe v pracovní době, když se zrovna nemáš, co dělat. Na tom není nic špatného. Pak tu jsou ještě studenti škol, kteří mají více volného času než je zdrávo...


            Já třeba osobně rád vzpomínám na brigádu v jedné nejmenované firmě, kde jsem dělal u příjmu součástek. Když přijel kamión se zbožím, tak kolem toho bylo plno práce pro skupinu lidí (vytáhnout z nákladového prostoru, převzít zboží, vybalit, odvézt do správného oddělení)... ale pak se taky našly hluchá místa, když zrovna nic nepřijelo a v tom případě se člověk nudil. V takových případech jsme si s kolegy sedli k pracovním PC a hráli jsme Counter-Strike. Good times 😉

        • kkING

          Tak ona tam je spousta afkovani, protoze jsem mohl mit wowko pustene i pri praci a tak nebyl problem byt 10 hodin ve hre, ale ve skutecnosti hrat treba jen 30 minut ....

          • yeniczek

            Ja to chapu, mozna trochu zavist :) Jen me pobavila reakce, ze to jsou vlastne "jen" dva roky... 

  • Jack1947

    Tohle je pro mě těžké, je to tak hra od hry ale dohromady by všechny ty hry dali plácnu třeba kolem těch 5k hodin... některé i čtvrtinu času.

    Nejvíce vám naskákají takhle F2p hry kde se opakuje dokola to samé.

    Prostě záleží na hře.

    • x_ander

      Zato na games.cz jsi strávil tipuju tak 50 000 hodin.

    • Jack1947

      Kdybych to brál podle počítadla, třeba u Steamu tak COD MW2 196hodin, Archeblade taky kolem 200hodin.

  • homeles8

    Diablo 2 / Gta: San Andreas.  Přesně těžko říct takhle z hlavy. Ale v odehraných hodinách vedou u mě tyhle 2hry o 46799766 hodin od zbytku her.

  • Mart9

    Tak z posledních let to u mě určitě bude NHL 16, kde podle statistik, které dá občas Sony k dispozici, budu mít pravděpodobně kolem 2000 hodin.


    Ale nevím, jestli mi náhodou historicky nezbrala více Mafia 1. Kromě opakovaného dohrání jsem si tehdy jako student na základce se spoustou času užíval režim Jízda s různými modifikacemi aut. Těžko ale říct, kolik jsem v ní nahrál, ale určitě hodně.

  • MishKonn

    Lineage 2. Tisíce hodin. 

    Jedi Outcast + Jedi Academy. Tisíce hodin. 

    Warframe. Kolem 500. 

    For Honor. Kolem 400. 

  • Crusader Kings 2. Raději ani nebudu to čtyřciferné číslo psát.

  • radim.zaty

    Pokud v takovém seznamu není Championship Manager (posléze Football Manager), tak je načase dát téhle redakci sbohem ;)

    • SalemCZ

      Myslím si že Vašek to má hned na druhým místě a Petr už v redakci není.

    • To je nějaká deskovka?

    • Jack1947

      Zavři dveře, at není průvan a už se nevracej díky 🙂

  • Za mě WoW (asi 9 let života, z toho většinu času se mnou hrála i přítelkyně a dodnes na to rádi vzpomínáme a od těch dob jsme nenašli jinou hru co by nám dovolila spolu hrát takhle "vážně" a hlavně dlouho. A hned potom Gothic 2 protože jsem to přehràl asi desetkrát + různý mody. Ta hra je můj papa, El Hra, El Jefe Grande a vůbec.. 😁 je to už dlouho, ale od těchto dvou věcí mě už nic tak nebavilo.

  • Marines
    Za mne Europa Universalis, začínal jsem od dvojky se svojí velice chabou angličtinou, českou trojkou, až po dnešní čtyřku i s DLCčky. Anglinu jsem sice moc nezlepšil, ale hra se díky Paradoxu stále vylepšuje a vyvíjí, určitě nejsem jediný, co v EU ponořil více jak tisícovku odehraných hodin ze života.... 
  • Kallessin183

    Nejvíc času jsem nechal asi v Mount and blade Warband.... o to víc se bojím příchodu Bannerlodu :D

    • JezboX

      Tak to máme úplně stejně 😀

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit