Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XorxoxTalarius
    Konkurence je dobra, aspon Oculus neusne na vavrinech a bude se snazit nekam posunout, takze jen houst a jen dal
    • na jakejch vavrinech? vzdyt zatim nic pouzitelneho neudelali!
      • wenceslaus
        DK2 je už rozhodně použitelnej.
    • walltar
      Hlavně ten jejich agresivní timetable možná trošku pohne Oculusem aby vypustili finální produkt.

      Čeho já se ale bojím, je aby nám nevznikly dvě bojující platformy s exkluzivitama. To bych asi vraždil. To by potom mohlo zničit celé VR, protože už tak bude záležet na tom kolik je contentu, a když se ten content rozdrobí ještě mezi dvě zařízení, tak to bude znamenat, že ani jedno nebude mít dost.
      • Jack1947
        Ty jo exkluzivní hry na pc které jedou jen na exkluzivním zařízení, to by byla pravá noční můra ale známe Velv ti by toho byly snad i schopni. *7* *12* *13*
      • hele kdyby ty dva proti sobě bojovali tak by to dopadlo jako Blu-ray vs hd dvd, kde vyhrálo Sony a Microsoft se přizpůsobil. Tady by vyhrál asi Valve (díky steamu) a Oculus by se přizpůsobil.
      • wenceslaus
        Tohle byla moje první myšlenka... ale snad ne. Alepoň pro prvních pár let.
  • Todle vypada lepe jak oculus :-) tesim jak se to vyvine.
    • Zagro
      S hodnocením bude lepší počkat na tiskovku Oculusu.
  • JezboX
    Ještě, že to vyvíjí HTC a né přímo Valve. To by udělalo S1 pak vylepšenou S2 a byl by konec. I když Valve na GDC 3.3. ve tři hodiny. Buď si z nás udělaj srandu, že znaj i číslovku 3 nebo. NEBO... *1*
    • Na druhou stránku, konečně by měli HL zase kam posunout. Třeba Valve celou tu chce nějakou novou technologii pro HL3 :) Teď ještě počkaj jestli se jim tohle ujme a když jo udělaj na to HL3...
      • walltar
        Tak Vetřelec je s OR super zážitek, kdyby byl HL3 dělaný plně pro VR, tak by to byla pecka.
    • walltar
      Spíš počítám že ... http://cdn.meme.am/images/1128579.jpg
  • V tom to vidím naději ale za předpokladu kdy bude prokázáno, že vám to není čí oči a podobně...
    • blbě ti z toho bude určitě, protože žádný vr systém zatím nevyřešil jak oblbnout vnitřní ucho které určuje polohu a zrychlení.
      • wenceslaus
        To nepotřebuje.
      • jako všechno, je to o zvyku... mě osobně se závratě při používání oculusu přímo líbí :D
        • A bulimici si nebudou muset strkat prsty do krku
          • pravda, i jako pomůcka při redukci váhy to může sklidit ovace :)
      • walltar
        Záleží člověk od člověka. Někomu v tom blbě bude a někomu ne.

        Já můžu dělat v OR DK2 cokoliv od leteckých simulátorů, přes horské dráhy až po FPS a nikdy mě v něm blbě nebylo.

        Ale různí lidi, kterým sem to dával reagovali různě. Většina neměla žádný problém, a některým blbě bylo.

        Cítíš, jak se tělo snaží přizpůsobit, a jakoby ses kymácíš na židli, ale největší reakce by se dala popsat jako mírný tlak za očima. A samozřejmě, jak to člověk sundá tak má lehce rozostřené vidění na chvilku (asi jako když čtu dlouho knížku a potom se podívám jinam, očím chvilku trvá, než se zase upraví).

        Takže neříkal bych to tak jistě, že v tom člověku bude blbě... Chce to zkusit.
        • vymenim Oculus (zánovní v dobrém stavu) za zdravé oči
          • Tak nějak... já bych se nebál ani tak krátkodobých problémů (nevolnost), jako spíš těch trvalých (zničim si oči) ;-)
            • walltar
              Já bych řekl, že máš asi tak stejnou šanci si zničit oči čtením.

              Prostě se jen díváš do monitoru přes čočku, nikde tam není nic co by nějak ničilo oči.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit