Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na druhou stránku, konečně by měli HL zase kam posunout. Třeba Valve celou tu chce nějakou novou technologii pro HL3 :) Teď ještě počkaj jestli se jim tohle ujme a když jo udělaj na to HL3...
  • A bulimici si nebudou muset strkat prsty do krku
  • walltar
    Spíš počítám že ... http://cdn.meme.am/images/1128579.jpg
  • Todle vypada lepe jak oculus :-) tesim jak se to vyvine.
  • JezboX
    Ještě, že to vyvíjí HTC a né přímo Valve. To by udělalo S1 pak vylepšenou S2 a byl by konec. I když Valve na GDC 3.3. ve tři hodiny. Buď si z nás udělaj srandu, že znaj i číslovku 3 nebo. NEBO... *1*
  • jako všechno, je to o zvyku... mě osobně se závratě při používání oculusu přímo líbí :D
  • walltar
    Záleží člověk od člověka. Někomu v tom blbě bude a někomu ne.

    Já můžu dělat v OR DK2 cokoliv od leteckých simulátorů, přes horské dráhy až po FPS a nikdy mě v něm blbě nebylo.

    Ale různí lidi, kterým sem to dával reagovali různě. Většina neměla žádný problém, a některým blbě bylo.

    Cítíš, jak se tělo snaží přizpůsobit, a jakoby ses kymácíš na židli, ale největší reakce by se dala popsat jako mírný tlak za očima. A samozřejmě, jak to člověk sundá tak má lehce rozostřené vidění na chvilku (asi jako když čtu dlouho knížku a potom se podívám jinam, očím chvilku trvá, než se zase upraví).

    Takže neříkal bych to tak jistě, že v tom člověku bude blbě... Chce to zkusit.
  • blbě ti z toho bude určitě, protože žádný vr systém zatím nevyřešil jak oblbnout vnitřní ucho které určuje polohu a zrychlení.
  • V tom to vidím naději ale za předpokladu kdy bude prokázáno, že vám to není čí oči a podobně...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit