Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím, mám dotaz ohledně chodu Watch Dogs, má pc sestava: AMD Radeon R9 290X + chladič Accelero Xtreme IV, 8GB ram, a intel i5 3,3Ghz.
    Jde o to, že trumfuji doporučené požadavky a přesto se mi hra dost drbe.
    Nemáte někdo tušení, čím by to mohlo být? Vzpomínám si, že před čtyřmi lety mělo problém GTA 4, jelikož hra byla příliš náročná i na současné stroje.

    Díky za odpověď
    • Já mám zase pod požadavky (mírně) a šlape mi to na ultra a ještě se mi to nekouslo.
  • Chtel bych se zeptat jestli mi to pojede na ultra na tomhle notebooku: http://www.alza.cz/msi-ge60-2oe-029cz-d429896.htm#popis
  • Specifikace na watch dogs
    Minimum:
    Core 2 Quad Q8400 2.66GHz Phenom II X4 940
    GeForce GTX 460 768MB Radeon HD 5770 1024MB Win Xp 64 DX 9 20 GB
    Recommended Requirements
    Core i7-2600K 4-Core 3.40GHz FX-8320 GeForce GTX 560Radeon HD 7790
    8 GB Win 7 64 DX 11 20 GB
    Ultra Requirements
    Core i7-3770K 4-Core 3.5GHz FX-8350 GeForce GTX 560 TiRadeon HD 7850
    8 GB Win 7 64 DX 11 20 GB
  • toto jsou minimální HW naroky hry Watch Dogs:
    CPU: Intel Core i3 or i5 dual core processor or better

    RAM: 1GB

    Grafická karta: 512 MB RAM, Nvidia 7-series, AMD 3000-series

    Operační systém: Windows Vista

    14 GB volného místa na disku
  • Eh, vlastnim sice ubohe ctyrjadro 3770k, ale zas 770gtx grafiku, tudiz se odvazuji doufat, ze to pobezi. Pokud ne, tak co, no, snizim AA a bude =).
  • Ono stejně to ULTRA nastavení větsinou obsahuje 8xMSAA v kombinaci FXAA. Nic víc na tom ULTRA nebývá. Stačí povypínat, nechat třeba jenom FXAA nebo 2x-4xAA a obraz je srovnatelný s ULTRA, ale o dost plynulejší. Pokud tohle ovšem nepůjde zvlášť nastavovat, epic fail vývojářů (spíš nějaký škodolibý úmysl).
  • Pokud, diky konverzim z nextgenu, zacnou i PC hry konecne vyuzivat vice jak 1 - 2 jadra, tak to mozna zpusobi mensi revoluci v hrani. Mam i-7 4770K, 8GB ram a Radeon 7870 2GB a verim,ze si na tomhle stroji solidne zahraju i hry z nextgenu, bez nastaveni Ultra se prozatim obejdu.
    Taky by me zajimalo, jestli se naplni prognozy, a AMD zacne byt lepsi nez Intel :).
  • 09:00 Odhalené hardwarové požadavky Watch Dogs nebyly oficiální, skutečná specifikace se odhalí brzy a bude nižší. (v bleskovkách na Tiscali)
    Takže vše jinak ....
  • Před rokem a půl jsem kupoval i5 3570K, HD 7970, 8GB RAM a vůbec se nebojím že by mi to nějakou dobu nevydrželo. Pochybuju, že to bude využívat 8 jader.
    • Využívat je to bude, ale určitě ne potřebovat, už to tady píšu asi potřetí.
      • Špatně jsem to napsal.. pochybuju, 8core procesory budou mít nějakou výhodu na 4core. Když do dnes hry využívají max 2 jádra, občas se najde nějaká který využije 4. Crysis 3 taky využívá 8 jader a stejnak je 3570K lepší než nějaký AMD FX 8 core...
        • jo stejne tak i "starej" dobrej Phenom II je lepsi nez FX 8 core, ten procák mě stál asi 2,5k pred rokem a je krutej 4x3,6ghz a čus, nic to nikdy zdaleka nevyužilo. Ale neni cool u fanboys co tomu stejne prd rozumi :)
  • Skoda pre toto som radsej zrusil preorder, pockam si radsej na w***z a ked to rozbeham tak do toho idem. Keby aspon demo bolo ale u tejto hry to asi bude narocne osekat aj ked Mafia II to dokazala.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit