Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    watchdogs pojede i na současných konzolích, takže mi trochu unikají minimální požadavky na PC... no asi by pro ně bylo moc práce udělat pořádný nastavení.
    • BookerDeWitt
      Nemůžeš srovnávat optimalizaci na hw konzolí a hw PC. PC je otevřená platforma s různě výkonými sestavami, konzole uzavřená a pořád s tentýž hardwarem. Optimalizace na konzole a uzavřené systémy je vždycky lepší a lze dosáhnout podobných výsledků s menším výkonem jako u otevřených platforem, které potřebují více výkonu. Tohle platí u všeho. Porovnej hry na Android a iOS. iPhone 4 rozjede hry s jeho slabým procákem a 512 MB RAM bez záškubů, které potřebují pro stejně plynulý chod u Androidí verze minimálně 1 GB RAM a dvoujádro Snapdragon.
      • ucho
        zřejmě toho o optimalizacích moc nevíš...
        • Tak nás pouč mistře :))
          • ucho
            trošku mi uniká proč. tohle je přeci jasné, stačí se nad tím zamyslet. tady nejde vůbec o to, kolik vytřískají z hardwaru, tedy jak s ním zvládají spolupracovat. mluvím o optimalizacích na straně enginu hry. pokud hra pojede i na starších konzolích, znamená to, že tyhle změny tam budou dělat, jinak by to tam logicky nerozběhali. těmi změnami může být zmenšený dohled, redukce stínů, odrazových ploch, částicových efektů, menší rozlišení textur a spoustu dalších drobností, které postupně užírají výkon. no a když si tohle uvědomíš a srovnáš si to s těmi minimálními požadavky na PC, dojde ti, že na nějaké složitější nastavování u PC kašlou. tedy u starých konzolí dokážou osekat požadavky enginu a u PC to zjevně odmítají dělat (na starých konzolích je 256 a 512 mb paměti, na pc požadují počítám mnohem víc). to je vše, děkuji za pozornost.
    • Ano pojede, ale s ruznejma omezenima :) psalo se to v nejakym drivejsim clankun:)
      • ucho
        já ti nevím, jestli jsi ten můj příspěvek vůbec pochopil nebo dočetl do konce :)
  • Ale prosím Vás, pobeží to úplne v pohode na bežných PC. To je i5 + nejaká GTX 560/660. Ono ten rozdiel medzi nejakými high a ultra bude prakticky zanedbateľný, jediné na čom to bude poznať, bude pokles fps nie grafiky, nejaké SSAO A HBAO A teselacia... No proste všetko čo vo výsledku nebude ani moc poznať.
    Už len samotný fakt, že sú v požiadavkách 8 jadrové cpu oboch výrobcov je minimálne zvláštne, pretože intel má podstatné vyšší výkon aj s menej jadrami, alebo frekvenciou.
    • Ocelot
      http://img.pandawhale.com/post-25367-give-that-man-a-cookie-meme-Pu-7nU9.jpeg
  • Proč je to tak náročný na procesor? jsem hrdým majitelem 3770k a nechápu proč je jen v sekci doporučených a ne ultra když žádná hra ho nevytíží ani na třetinu? Natož povolávat řadu 39xx to je proste nelogický až mi přijdě že někdo jen tak hodil čisla.
    • Neni to narocne, jen to proste umi vyuzit 8 jader, to je cely problem. Lide si pletou "umi vyuzit" a "pozaduje"
  • Mno podle toho co vidim to asi zase portuje Ubisoft Kiev ne?
  • Keyz
    Snad nepadne velká část HW na odlesky každé hovadiny. Jako NFS kde se lesklo snad vše jako psí koule.
    • Jo...taky mě ted v tomhle uzemnil poslední Hitman Absolution, myslím že Blood Money i vypadá líp.
    • Tak tohle jde vzdy vypnout
  • Lukyz
    Tak jsem zvědaj co na to řekne moje i5 *1* Přeci jen mi to osmi jádro přijde trochu přestřelený...
    • mám i5- 4570, takže dúfam, že to pôjde
    • filias
      Taky přemýšlím, jak se bude chovat moje i5-3570K. A to jsem to kupoval jako CPU pro nextgen hry. Alespoň že ta grafika - GTX660 vypadá, že by medium zvládla.
  • To 8mi jádro je opravdu overkill.... i7 a i5 4jádro s GTX 680 na ultra bude určitě stačit...
    • Drakens
      Tak I7 mají osmi jádro.....neboť v sobě ukrývají Nehalem technologi...
      • jo já zapoměl že mají ony 4 "virtuální" to je pravda... nicméně nic na tom nemění že i5 to zvládne...
        • i7 navíc předražená 3930K na hry, je totální kravina...
          V dnešním srovnávacím testu jsme si proti sobě postavili platformu Intel LGA2011 a 1155, respektive procesory Core i7-3930K a Core i7-2600K. Bude výrazně dražší základ v podobě 6jádrového procesoru Core i7-3930K se čtyřkanálovým paměťovým řadičem rychlejší?....

          Intel Core i7-3930K se jako procesor pro herní počítač příliš nevytáhnul. Naše testovací sada her neodhalila kromě jediného nezřetelného vítězství (Batman. Arkham City) žádný pádný důvod, proč si i k těm nejlepším grafickým kartám současnosti připlácet na stále poměrně drahou platformu LGA2011.

          Pro zbrusu nový počítač s výkonnou grafickou kartou je stále více než dostačující sáhnout po Core i5-2500K nebo Core i7-2600K.

          http://www.svethardware.cz/recenze-intel-core-i7-3930k-vs-core-i7-2600k-souboj-ve-hrach/34464-7
          • Drakens
            Nevíš jak si vede 960? Jen pro zajímavost...
          • Mám i7 2600k a mohu jen říct, že jsem s ním naprosto spokojený a na klávesnici mám status vytížení CPU a mohu říci s čistým svědomím, že jsem ten procesor nikdy neměl na 80% + zatížen... Výsledky s ostatníma íčkama jako o moc pohoršení to není... Zase to ale zopakuju k téma 8jádro je opravdu moc... možná to bude platit u AMD ale ne u intelu...
        • Drakens
          V poho nehádám se já mám pravě I7 čko . Ale taky na to mezi námi čumím jak tele na nové vrata.
  • "Nova generace konzol je tady..." Aha, nova generacia konzol je tu, preto PC hry narokmi stupnu z nicoho nic dvoj - trojnasobne. Naozaj v tom vidim velku logiku.
    Ale chapem, ze tie 8-jadrove CPU a 3 GB graficke karty treba nejako predat. Esteze to nedali len "windows 8 only".
  • To je zase kravin. Minimum 4jádro? Aha, takže většina lidí to ani nespustí, protože drtivá většina pc jsou dvoujádra.

    Osobně mám i3 3220 + GTX660 a očekávám, že to na high pojede, pokud ne, tak to mají hodně blbě zoptimalizované...

    A jak už někdo psal, rozdíl mezi high a ultra bude zanedbatelný, při hře v pohybu to člověk většinou vůbec nepozná, akorát dost spadne fps a nic z toho ...

    Mnohem důležitější stejně bude, aby to byla kvalitní hra, pak to budu klidně hrát na medium, jak to bude kravina, tak jim nějaký ultra bude k ničemu.
    • mimochodem, podle jejich počtů je tvoje i3ka čtyřjádro(HT).
    • Už kolikrát jsem zkoušel pár her rozjet na "dvoujádru" i5-2500K taktovaných na 4GHz a často jsem i přes vysoký takt narazil na brzdu od CPU. Tvoje GTX660 může být a většinou je bržděná procesorem. Pokud tedy nehraješ jen velice CPU nenáročné hry.
      • A ehm jeste bych pls chtel priklad hry kde jsi narazil s i5-2500k na 4Ghz ;) Sem s tim to ti totiz neverim. A jeste jak se to tve narazeni projevilo a co mas za gpu a kolik ram?
        • Mechwarrior Online, Ghost Recon Online? (nejsem si jistý tím Online), BF3MP. Nezkoušel jsem samozřejmě všechno, ale jenom to co aktivně hraju. Samotnýho mě docela překvapilo, ža ani na 4GHz to CPU nestíhá. A grafika byla 7950, cíl bylo 60FPS.
      • "Už kolikrát jsem zkoušel pár her rozjet na "dvoujádru" i5-2500K" nejak nechapu tuto vetu ;) Jsi si vedom ze i5-2500k je nativni 4-jadro?
        • luke.skywalker
          "dvoujádro" má v uvozovkách, to znamená, že vypnul dvě jádra.. *7*
      • U jaké hry konkrétně? Pokud hraješ single, i3 stačí bohatě, proto jsem ji taky koupil, cokoliv víc je škoda peněz ..
  • Horst_Fuchs
    A vida, že by první čistě 64bitová hra?
    Takiže pohoda, cirka jako u Crysis 3. A s tím osmijádrem to myslím nebude zas tak horký, dost bych se divil kdyby to umělo nějak smysluplně využít všech 8 jader.
    • Horste nejsi z Holýšova ? *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit