Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • - *1* to si dělaji ssrandu ne takove naroky : *1* *1*
    nwm co je na te grafice next gen takovy odpad, a vsadim se že aj ta hra bude totalni odpad
    • http://www.youtube.com/watch?v=GIfoM_FSbSU&feature=player_detailpage#t=414
      • to jak projede ta trava tim autem to mě dostalo teda *1* *1* -NEXT GEN *1*
        • Ne asi, Proč chtěj osmijádrový procesor, když postava ve hře svým tělem oni neohne větev od roští *1*
    • Ronox
      Pro hlupáka, každý hloupý. Takže nazdar odpade :)
      • drž hubu ty šašku tvoje kerka je odpad *1*
        • Ronox
          Co se hned čertíš. Radši se připrav na zítřek až budeš dolejzat za maminkou ať ti dá kilíčko do hospody.
  • Intel osmijádro nemá jen 8 vláken to je rozdíl ... podle mě tím bylo myšleno něco jako u BF4 AMD 8 jádro se rovná INTEl 4 jádru.
  • _DAVE_

    Teď tě nechápu.. Kdydych u těch karet zakázal SLI tak se VRAM sečte ? Já myslel že když 2 karty tak jedině přes SLI jinak to fungovat ani nebude
    • Keyz
      Jak zakázal? Když máš SLI tak VRAM se nesčítá a nebo můžeš mít jednu kartu pouze na fyziku.

      Když vypneš SLI tak máš přece jednu kartu s jednou VRAM.
      • Aha a já si pořád myslel že můžu k sobě dat jenom 2 stejny karty aby to nezlobylo.

        Tak či tak u her s podporou SLI je ten rozdíl dvou a jedny karty poznat hodně u pár znich až o 2.násobek FPS. Na trochu starších kusech už ten rozdín není tak markantní
      • Pokud mas SLI, tak maji ty karty ve sve pameti identická data aby mohly spolupracovat. Takze vzdy je k dispozici kapacita pouze jedne karty. A ty 2GB verze maji vyznam hlavne treba v SLI, protoze tady uz by byl 1GB dost na hrane.
  • TheGGG
    No jsem rád že to budu hrát na PS4 *14* Ostatním přeji příjemný upgrade za desítky tisíc
    • Ale notak mistre. Ti co maji slusnejsi pc nemusi zadnej upgrade delat. Ale pravda, mozna by mohli zainvestovat do simulatoru strelby, to bych videl jako zasadni vec. Urcite se mnou budes mistre souhlasit.
      • TheGGG
        WTF blahopřeju ti žes vyhodil 40 000,- za PC když si můžu já to samé zahrát za 12 000,- na větší obrazovce s lepším ovládáním.
        • Jak si to mistre odhalil. Presne do posledniho halire 40 000 Kc za ultra super mega delo. Ale zapomel jsem na to nejdulezitejsi a to simulator strelby, tedy gamepad.
          Ale az si ten poridim, tak budu klidne spat.
          • TheGGG
            určitě víc gamepad než myš zlato *3*
        • ó ano, ono je to dneska velice těžké když nejde připojit ten nástroj pro opice jménem gamepad k pc, a taky se nedělaj grafické karty s hdmi vystupem, neexistují ruzné redukce z dvi nebo vga na hdmi nebo s-video. Máš pravdu v dnešní době je blbost kupovat PC.
        • Jsi blázen, tyhle řeči tady byly už při startu PS3 a PS2. Herní PC na úrovni PS4 vyjde na 15-20tis, konzole nebude stát 12, ale o něco víc.
          • 10-12 tisic PS4
          • Keyz
            Zajímavé, že se tohle neustále opakuje. Kdo umí počítat tak si spočítá, že konzole není po startu výrazně levnější jak v krátkodobém tak v dlouhodobém měřítku.
            Za tu cenu postavíš odpovídající PC navíc hry budeš mít levnější. Jak známo na konzolích vydělávají hlavně prodeje her. Již samotný fakt, že lze postavit za cenu nové konzole odpovídající PC je dost vážný, protože konzole jsou dotované a první roky nevydělávají...

            No a jestli tedy budeš mít PC kde to pojede na nízké nastavení a bude vypadat jako na konzole tak je to OK.
            Navíc si můžeš přece připlatit 3 tisíce za lepší GPU například a stejně se ti to vrátí v cenách hry, protože jsou na PC levnější. Jednoduchá fakta.
            • Hlavně ty děti, které zvládají ovládat jen to, co má max. jednu páčku a dva čudlíky, zapomínají na to, že zároveň má člověk to PC doma i k práci a já marně přemýšlím, k jaké že to práci se dá využít konzole. Jo, už vím, luxusní podložku pod květináč jsem chtěl vždycky mít doma.
  • No jestli kvalita grafiky dostojí systémovým požadavkům, tak to bude krásný výsměch konzolím a jejich omezenému hardwaru. Naposledy to bylo myslím u PS3 a Crysis, který ukázal, že konzole si o výpočetní síle PC můžou nechat jen zdát.
    • Myslis ten Crysis, jak se o nem pc troubove dlouho tvrdili, ze to by na konzoli nikdy nemohlo byt a pak to na tech konzolich vyslo? Tak to je opravdu velmi trefny priklad :-).
      • to ze Crysis 2 a 3 bezi i nakonzolich neznamena, ze tam vypada stejne dobre jako na PC *3*
        • Jack1947
          Ne , ty einsteine tady slo o to ze i konzole to zmakne a ze engine byl precenovanej tehdy . Je jasne ze na pc , to vypada jinak a lip jenze tehdy si to skoro nikdo nezahral ( kdyz jo tak byl rad za 20-30fps) , jestli to je podle tebe dobre tak jak myslis no.
    • Jack1947
      Takze chces zase otevirat PC vs. konzole ? Zzz.. *7* *6*
  • Jejdásek: "Mylis se, tve tvrzeni plati pouze pro primitivni hry, ktere stavi na grafice. Pokrocila ai, simulace, fyzika atd. ti sezere vykon procesoru ani nebudes vedet jak. "

    A které že ty hry to jsou ? :D

    Dole v příspěvcích jsou postnuty jedny z nejnáročnějších her součastnosti a grafy mluví jasně.
  • mám pocit, že u doporučených je 560 Ti trošku pod úrovní R7850 a nebo se v tom zatraceně nevyznám. *9*
    • Proč by to nemohlo být primárně optimalizováno pro AMD karty? Je to multiplatformní hra a Radeony s GCN budou v konzolích. Zkus si vygooglit "Mantle", potom to začne dávat smysl.
      • co má tohle společnýho s mým předchozím příspěvkem... *7*
        • GTX560ti je silnejsi nez 7850. Diky optimalizacim to ale muze byt vyrovnane.
  • Tak to CPU je zabite uz len to ze i7 u intelu a FX-8350 pri AMD co je max super cenovo a vykonovo i5..
    • nemohli tam napsat za na max si s AMD neskrtnes, nechtej si rozhnevat fanousky nextgen konzoli *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit