Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michaliuz18
    nuž snad na to bude behom tyzdna po vydani hry nejaky patch ci crack ,ak ne kaslem na to cele hry *15*
  • Zdravím, mám dotaz ohledně chodu Watch Dogs, má pc sestava: AMD Radeon R9 290X + chladič Accelero Xtreme IV, 8GB ram, a intel i5 3,3Ghz.
    Jde o to, že trumfuji doporučené požadavky a přesto se mi hra dost drbe.
    Nemáte někdo tušení, čím by to mohlo být? Vzpomínám si, že před čtyřmi lety mělo problém GTA 4, jelikož hra byla příliš náročná i na současné stroje.

    Díky za odpověď
    • Já mám zase pod požadavky (mírně) a šlape mi to na ultra a ještě se mi to nekouslo.
  • Hráči si pořád stěžovali, že jim chybí nějaká pokročilá fyzika a podobné jiné kravinky, tak se na to vývojáři začali soustředit. Holt tyhle věci žerou výkon procesoru a dvoujádro na tohle prostě nestačí. Next gen konzole mají momentálně výhodu, protože procesorový trh momentálně "stagnuje" (AMD je venku ze hry a Intel se soustřeďuje na mobilní zařízení) a jediný kdo mezi sebou stále bojuje jsou nVidia a grafická divize AMD.
    • Hmm, to jsem teda zvědavý na tu 4jádrovou AI *1*
  • XorxoxTalarius
    No tak ted mne tak napadlo ze kdyz uz hra bude tedy takhle PC zdimat, tak ze podle toho bude taky vypadat, jelikoz pokud ne, tak je jasne odkud vitr fouka
  • Ide mi o Zaklínača3, mám iba trojjadro, ale verím že tento šunt utiahnem, ostatné mám nad.
  • Mart9
    Tak požadavky bych splňoval, jen škoda, že na XPčkách to nespustím *16*
    • Drakens
      čeče Xp jsem miloval, ale co mám sedmi nedám na ně dopustit. Jinak ty používáš Xp 64 bit?
      • Mart9
        32 bit. Máte všichni pravdu, mám v plánu si do konce roku koupit sedmičky, snad to zase bude investice na dalších 10 let, když už to stojí tolik.
        • Drakens
          Já jen že pokud máš více paměti (což když si psal že splňuješ bez problému ty požadavky) než 3 Giga tak jsou ti k ničemu.....

          Jinak pokud koupíš Win8 máš právo na downgrad na jakoukoliv verzi Win systému bezplatnou. Jen musíš dodržovat takovou tu politiku že na Win8 Home (plácnu ) nemůžeš klesnout na Win 7 Pro ale na Win7 Home.

          Proto jakmile jsem dostal Win8 šel jsem na Win7 Pro.
          • Mart9
            To vím, že jsou mi bohužel k ničemu.
            Té změně jsem se dlouho vyhýbal jednak kvůli ceně (chci mít ten systém zase na mnoho let dopředu, takže nechci kupovat OEM) a jednak kvůli tomu, že jsem například chvíli dělal v těch "nových" officech a všechno jsem tam hrozně hledal. Tak aby to nebylo stejný u toho celýho systému. Nemam moc rád takový výrazný změny. Ale jak říkám, když už takhle hromadně začínají vycházet hry s DirectX 11, které na XP prostě nepustím, tak bude muset přijít změna.
            • Mart9
              Tak mi to prosím vás vysvětlete. XPčka mám asi 10 let, za tu dobu jsem pořídil dvě nová PC, asi 10x jsem XP přeinstaloval a onen "cd-klíč" jsem mohl při instalaci zadávat stále dokola a dokola a následné ověření pravosti systému proběhlo v pořádku. Když si pořídím OEM verzi Win 7, budu moct tohle následujících 10 let také provádět, aniž by mi to při další instalaci na nové PC napsalo, že ten systém, za který jsem vysolil tisíce, nemohu použít?
            • Drakens
              Jde, ve firmě zatím držíme 7 standart a pravidelně dělám down..jednou jsem musel i kvůli starému programu jít na XP z Win8 :)
            • Windows 8 už neřeší žádný OEM protože není žádná krabicovka. Koupíš tedy "OEM" verzi a HW můžeš měnit jak steklej. Najednou ale musí být ten klíč použitý jenom na jednom FUNKČNÍM počítači. Jak je to ale s downgrade z W8 na W7 si nejsem jistý zda to jde kdykoliv.
            • Drakens
              Celkem rozumím jen trošku se přiznávám že ti nerozumím s tím OEM. Ten systém nepozná jestli si vyměnil desku nebo procesor nebo Hardisk. Já mám placku s OEM verzi a vyměnil jsem bez problému jak desku, tak procák tak hardisk tak zdroj.....a to jsme už dělal pět čistých instalací cca.
        • Lukyz
          Prodávají se Win7 ještě vůbec? Teď všem agresivně cpou už W8.
          • erikse
            Myslim, že se ještě prodávají.
    • celoush
      XP? Ty jsem považoval za mrtvý někdy v roce 2010 *5*
    • Byť k tomu možná máš citovej vztah, tak přiznej me si to už je opravdu na čase se přemigrovat... Škoda compu kterej pak nevyužiješ...
  • No, ještě že jsem zrušil předobjednávku. Beztak bych si to kvůli nepodpoře DX11 nezahrál. *4*
  • Hmm i7-3820 (4jádroú a GTX770( 2GB)... 16GB RAM...
    To bych mohl rozchodit alespoň na high, ne?
    • Muzu se zeptat k cemu mas tam tech 16 GB RAM? Chapu, ze dneska jsou pameti levny, ale pokud to nepotrebujes kvuli praci, tak moc smysl pro hry v tech 16 GB nevidim. Nebo jsem neco zaspal? *1*
      • Kupoval jsem komp nedávno. Myslím do budoucna....:)
        • Tak to potom jo.
  • Podle me celkem prehnany. Vzdycky namrskaj nejaky pozadavky aby lidi popohnali k nakupu a nakonec to jede krasne na ctyri roky starym pc. Az ted cca po 6ti letech budu kupovat novej stroj. Od multaku v Battlefield 3 uz nestiha. Kdyz se dobre vyberou komponenty, vydrzi pc hodne dlouho
  • Vojta: i5-2500k je starší cpu, a Armu s i3 na low? Sorry, ale minulý týden jsem ji hrál s i3+7850 čili nic extra grafika a na high v pohodě ...
    • A co jako ze je i5-2500k starsi cpu? porad vykonejsi nez jakekoliv i3. Kde je pointa?
    • Někdy nechápu kam někteří na ty nároky chodíte .. buď máte zasviněný systém, nebo nevíte co máte v pc, neumít si nainstalovat správné ovladače, neumíte si hru na stavit (vsync apod) nebo já fakt nevím ... často stačí vypnout nějaký zbytečný 4xMSAA a fps vyskočí nahoru jak nikdy :)
      • PROSIM! Procti si tohle http://pctuning.tyden.cz/hardware/graficke-karty/25994-vliv-procesoru-na-vykon-ve-hrach-od-phenomu-po-core-i7?start=16 a projdi si vysledky ve hrach! Proste i3 ne vzdy staci i5 dostacuje vzdy tudiz pri rozdilu 1300-2000kc je to pro me jasne. Zrovna hry jako GTA hraju a doufam ze GTA V bude na PC myslim si ze tam se i3 vs i5 take ukaze. Ano souhlasim ze pokud stahnes detaily chces za kazdou cenu usetrit a tudiz ti to v nekterych hrach nevadi je to rozumna volba ale nerikej ze to staci na vse to je proste lez! A smir se s tim ze jsou lidi co radsi vypnou vsechny mozne efekty a zapnou radsi 4xMSAA a chteji mit 30+FPS a zadne dropy po tech 30FPS. Tam teprve zacina plynula hratelnost!
      • Nemluve o kompilovani kodu a hlavne to ze tech veci bezi vic zaras. Ano nerikam je dost casu kdy to CPU nevyuziju na max ale sem tam se stane ze proste vykon i3 nestaci. A zase jsme u toho pocitam ze me toto PC vydrzi 4-5 let. Coz s prichodem her delanych pro nove konzole bude potreba uz ti i3 stacit nebude.
      • ano pokud 4xmsaa povazujes za zbytecnst pak te chapu. Ale ja nemam rad kostickovane hrany. Sorry ale pokud nevis jaky mam pc tak proc se do me navazis? Mimo to ja na pc delam i jine veci nez jen hraju sem tam nejaky prevod videa atd jasne i3 to take zvladne ale jak uz jsem psal za priplatek 1300-2000 me to opravdu stoji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit