Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jelikoz nejsou konzole venku, vychazej z papirovych predpokladu. I samostni konstrukteri uvadeji ze VGA pro PS4 vychazi primo z HD78xx.

    Nevim kdo ti to ma vic potvrdit.
  • Doporučená sestava:
    DirectX 11 grafika s 2 GB paměti (např. NVidia GTX 560 ti -> Za prvé je to Ti a za druhé nemá 2 GB paměti ale jen 1. *7*
    • Proc by nemohla bejt 2gb????
      http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814130683

      http://www.alza.cz/gainward-gtx560-ti-2gb-ddr5-phantom-d216645.htm
      • Kinet1c
        pretoze on nepocul o roznych vyrobcoch iba o niektorych co vyrabali len s 1gb :)
    • Vyrábali sa aj výkonnejšie varianty Ti ktoré mali 2 GB
  • Tak ja jsem v klidu :) akdyz se to bude nahodou hryzat, vypnu AA a bude to v klidu
  • tak moje ati 5650 s i5 se zapoti :D
    • Trochu podstřelená grafika proti tomu procíku. :)
      • notebook, naopak za ty prachy to lip pred ccs 2 lety neslo :D
  • Zdejší PC mudrci a šmoulové! Doufám, že až si ho "vyhoníte" na triko s tím, jak výkonné pc máte a přestanete svými hloupoučkými argumenty srovnávat uzavřenou superefektivní architekturu konzolí s nějakým posraným zabottleneckovaným PCčkem za 20 kůlů z elektroworldu, tak se také rozhodnete tenokrát nespustit oblíbeného torrent klienta a naopak si Watch Dogs koupíte, abyste Ubisoftu ukázali, jak dokážete ocenit pořádný A+ titul. Já držím palce.
    • Kein
      No, teď jsi úplně všechny PCčkáře odrovnal...
    • Nebreč *13* *13* *6*
    • Prosim ta! Keby si kazdy PC hrac spusta torrent klienta (mimochodom torrent je aj bezne legalna forma zdielania dat) tak Steam neni najpopularnejsia digitalna sluzba na svete,ze? ty smoulo *1*
      • Jack1947
        "Spusta" kvuli otestovani dane hry . Pote se teprve rozhodne ci jit nebo nejit. *3*
        • napriklad...to konzolisti pokupuju vsetko za plnu cenu, ktora je aj tak vzdy vyssia, ako na PC a potom,ze tahaju trh aj ked su nespokojny, ale to uz nikto nevidi a preto mame vacsinou debilne hry, lebo oni si potom myslia,ze spravili fajn hru, ked sa to predava *1*
          • Jack1947
            To se myslim da pochopit *3* .
          • Jack1947
            Ty narazis nebo se snazis narazet na prosperitu trhu s konzolovymi hrami ci co ? *7*
            • nie, ja len tak placam po praci...oddychujem *3*
  • Jack1947
    Uf, to jsem se zapotil , Ted budu asi znit ohrane ale jsem fakt rad ze zaparim na konzoli. Nejake ty ULTRA nastaveni ozelim no. *3* (ostatne nedelam to stale?)
    • command42
      no ked to nastavim tak aby to vypadalo ako na konzolach tak v podstate mi netreba nic kupovat takze o com to je ten komentar ? ;)
      • Jack1947
        Ted jakto mam brat? *7* *8* *9* *3*
        • command42
          tak ako ti to pride ;)...tak mi prislo ako keby chces tym povedat ze si to nejak vyhral na tej konzole..
          • Jack1947
            Nema pak smysl , neco rozebirat kdyz tu je jen jeden pohled, a vlastne si mi to i napsal. *3*
        • malo smajlikov si dal
  • Stormangels
    TAk když I5-2500K zvládne BF3 Multiplayer na max tak není co řešit.
  • Chtel bych se zeptat jestli mi to pojede na ultra na tomhle notebooku: http://www.alza.cz/msi-ge60-2oe-029cz-d429896.htm#popis
  • megasulinek
    By mi pocitac vybouchnul kdybych tohleto zapnul. :D
    • Keyz
      Já se divím, že ještě někdo neudělat animaci nějaké postavy ve hře. Kde by postava přišla kdyby jsi nesplňoval HW nároky ukázala by fakáče a zase odešla. Mohlo by to být ihned po zapnutí hry. *1*

      Dobrá motivace koupit lepší HW.
      • alebo vyhodiť hru z okna.
    • no tak zapnes vsechna mozna omezeni vse das na low a pojede ti to jako na konzoli no
  • Ale jo.. na minimum to dám :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit