Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty grafiky chápu v tom bych problém neviděl, ale s těmi procesory to myslí vážně??? To se mi zdá jako opravdu hloupej vtip i na ultra nastavení... AMD FX 9370 osmijádro s TDP 220W... Ano kterej deb*l by si ho koupil na hraní? A o Intelu? To jako vážně, aby jste hráli na ultra nastavení potřebujete CPU za 13000-14000Kč? :D Já chápu, že je to next-gen, ale tohle je totální blbost. Bože ani ArmA 3 nepotřebuje takhle silné procesory!
    • na druhej strane pokial dokáže na ultra rozložiť záťaž až na 8 jadier tak prečo by to tam nenapísali ? to je skôr dôvod k vyjadreniu obdivu autorom za ich snahu hru maximálne paralelizovať pre top procesory. Ktovie, možno nastavenie ultra tak zásadne zvýši napríklad dohľad a vykreslovanie vzdialených predmetov že 6-8 jadier bude skutočne výhodou.
    • Keyz
      Anebo přetaktované horší CPU :)

      Je to divý. Jsem zvědavý na testy, zda hra opravdu využije všechny jádra na max. Navíc to byl ultra muselo být hodně ultra kdyby tohle fakt chtělo.
    • Není nutné být hysterický, postačí opravdu jakékoli i5/rychlejší Phenom X4. zbytek je marketing.
  • Skoda pre toto som radsej zrusil preorder, pockam si radsej na w***z a ked to rozbeham tak do toho idem. Keby aspon demo bolo ale u tejto hry to asi bude narocne osekat aj ked Mafia II to dokazala.
  • Před rokem a půl jsem kupoval i5 3570K, HD 7970, 8GB RAM a vůbec se nebojím že by mi to nějakou dobu nevydrželo. Pochybuju, že to bude využívat 8 jader.
    • Využívat je to bude, ale určitě ne potřebovat, už to tady píšu asi potřetí.
      • Špatně jsem to napsal.. pochybuju, 8core procesory budou mít nějakou výhodu na 4core. Když do dnes hry využívají max 2 jádra, občas se najde nějaká který využije 4. Crysis 3 taky využívá 8 jader a stejnak je 3570K lepší než nějaký AMD FX 8 core...
        • jo stejne tak i "starej" dobrej Phenom II je lepsi nez FX 8 core, ten procák mě stál asi 2,5k pred rokem a je krutej 4x3,6ghz a čus, nic to nikdy zdaleka nevyužilo. Ale neni cool u fanboys co tomu stejne prd rozumi :)
  • 09:00 Odhalené hardwarové požadavky Watch Dogs nebyly oficiální, skutečná specifikace se odhalí brzy a bude nižší. (v bleskovkách na Tiscali)
    Takže vše jinak ....
  • Dobré zahraju si to i na noťasu :D :D :D
  • tak já můžu zapomenout na to, že bych to na svojim 3,5 roku starém pc vůbec rozjel.Škoda.Můj procesor Intel Core i3 530 to bohužel už nezvládne....
    • Zvládne toé úplně fpoho, jen ne na plné detaily, s tím jsi snad smířený ne?
      • no jasně že jsem s tim smířený,no ale nevím nevím,vždyť ten můj procesor nesplňuje ani minimální požadavky....Tak mám si tu hru koupit *3*
  • nebo mám ještě šanci?
    • No podle mě máš, protože počítají i s thready, takže Tvůj procesor je vlastně 4 jádro podle nich. Stejně tak já doufám, že to zvládnu s i5 3210M, 8GB RAM a nVidií GTX 660M (2GB GDDR5) :) Byl bych dost naštvanej, kdyby mi to brzdilo jen CPU. Nicméně ty nároky podle mě nejsou zatím finální.
      • co bys to nezvládnul?Vždyť máš lepší procesor než já.
        • Noooo to sice jo, ale taky to není real quad core :) Takže pokud b to chtělo opravdové 4 jádro, tak mám taky smůlu :) Ale jak říkám... Pamatuju si, kdy jsem viděl kdysi první HW požadavky NFS Shift, nebo ProStreet a padla mi huba.... No a nakonec jak se blížil release date, tak se to nakonec snížilo... :)
          • no uvidíme,si hru stáhnu a pokud mi ji půjde spustit a hrát celkem bez problému tak si ji pak koupím.I když si já myslím,že moc šancí nemám...
          • takže podle tebe by to můj procesor silou vůle měl zvládnout,že?A co ostatní tituly co letos vyjdou-Call of Duty: Ghosts,Assassins Creed 4: Black Flag a Battlefield 4?
            • No dívej. Podle doporučených je doporučené osmijádro a jako příklad je tam Core i7-3770, což je čtyřjádro... Akorát má osm threadů. Co se týče ostatních titulů, to fakt netuším. Záleží na celé sestavě, ne jen na CPU. A samozřejmě nároky se budou lišit engine od enginu
      • tak to by bylo super,ale já jsem spíše v tomto pesimista *10*
  • Tak jsem zvedav,mam i5 3570k, GTX 680 Gigabyte a 2x4GB RAM. Snad to rozfacham na ultra pri 1080p *1*
    • a vlastne co by ne?? ULTRA Nastaveni je i s maximalnim vyhlazovanim hran (16x) a me staci jen 8x pac v tom neni vubec zadny viditelny rozdil a vykon se hnedle vyhoupne o 10 a vice fps
  • Aneb, PCckari volají po pokroku, který konzole, podle nich, zpomalují...ten je tady a už jen brecej, ze si chudacci musi koupit nové PC.
    • Ronox
      Ten jejich pokrok znamená, že ty hry půjdou v pohodě na min. dva roky starých sestavách :D
    • Ne prečej štěstím, že už se ty hry konečně začaly někam posouvat, čakalo se několik let na konzole něž velkolepě dorazí s Radeonem 7850 + Jaguar co se z menším počtem jader rozdává do netbooků. no konečně.
  • DX10 teda ne?? -_- bože to si musim počkat na vánce :/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší