Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dokáže někdo říct, jak to běží na konzoli? Je to taky mizérie?

  • honcka

    Pokud to nechceš na vr, jinak je to na poblití.

  • nightborne

    Tak víšjak, pokud řešíš poměr cena/výkon (a nic proti tomu, samozřejmě, je to naprosto legitimní přístup), poslední karta od nvidie, co stála za koupi, byla tak 1080Ti.

    Ale když ti jde o absolutní čísla a cena hraje spíš druhý housle, je to malinko jinej příběh.

  • Derp_1337

    Tak v současné době všichni, co se v tom trošku orientují, ví, že ATI je na tom s výkonem lépe. Za stejné peníze člověk dostane lepší grafický výkon.

    Ale to jinak nic neomlouvá na té hrozné optimalizaci téhle hry.

  • skaven

    treba si vstupit do svedomia, a pochopit ze UE5 ukazalo, aky je scam rtx4090 za 1700€, to je vsetko


  • nightborne

    Jojo, však píšu, čistě za hratelnost bych tu sedmu asi nakonec taky nejspíš dal, ale fakt, že to běží pekelně, je prostě potřeba zohlednit.

    Krom toho, jako kolega majitel 4090 určitě potvrdíš, že na týhle kartě vidět propad ke 30-40 fps člověka zraní na spirituální úrovni.

  • Peca

    Mám rozehráno na 7h, osobně bych se zatím k 7 z 10  ještě i odhodlal ale jenom protože za mága mně to v první osobě hodně baví (chtěl by mnohem víc takových her!) a protože jsem šťastný majitel 4090. 

    Kdybych ji neměl, za tu hrůznou "optimalizaci" bych autory posílal hluboko do shadow realm. Přitom Unreal 5 se dá nastavit mnohem lépe, jak vidíme třeba v Satisfactory experimental buildu. No a DLSS3 frame generation kde se úplně vynechá UI pass takže kurzor se taky domýšlí (nápověda: nelibým ghostingem) by někdo zasloužil pár faceka  a odříkávat nazpaměť DLSS integrační manuál z webu nVidie. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit