Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Assassin's creed 3 is well game , by me :)
  • Konečně nějaký článek o AC III. Vůbec o té hře nepíšete *1*
  • Mazii
    Ještě jste zapomněli zmínit, že na začátku videa vidíte, že Connor má dvě skryté čepele. Píšu to zde, protože většina lidí si myslí, že v AC3 bude jen jedna skrytá čepel ;)
    • Magister_Peditum
      K čemu skrytá čepel, když bez problému zmasakruje menší armádu? Pojem tichý zabiják tak trochu ztrácí svůj význam. *15*
      • kubi-wan
        Je škoda, že ze série udělali víceméně akční rubačku a ještě se to nestyděj přiznat.
        • takový je to už od začátku ve dvojce když Ezio sbíral strany kodexu tak na jedné straně bylo napsáno něco o okázalém zabíjení aby něpřátele věděli že se mají bát, ale postupem času od toho s Mallikem museli upustit jak je to dál si už moc nepamatuju ale vím že to tam nějak tak bylo napsaný, a navíc v AC I se snad ani nikoho stealth stylem zabít nedalo dalo se k němu možná v pár případech dostat ale jak ste k němu došli zavolal stráže a začala řežba dokud ste ho nesejmuli a nepopřáli mu více úspěchů jinde *1* *1*
        • doufam ze tam zase bude napis "Connor nezabijel civilisty" po tom co nekomu na ulici rozsmelcujete hlavu obrim palcatem :D
          • kubi-wan
            Jó, pamatuju, jak jsem onehdy ve dvojce shledal jako ohromnou zábavu bodat (cože? slovo p*chat je tu zakázaný? to si děláte srandu!) do civilistů otrávenou čepel a sledovat, jak se v pomatení smyslů zabíjej... nejednou to pro mě skončilo restartem posledního checkpointu, ale stálo to za to *5*
        • zas je to akcni rubacka/arkada uz od zacatku, to muselo byt po prvnim dile jasne kazdemu, kdo si myslel ze dostane stealth akci s propracovanym simulatorem parkouru, misto toho veskere lezeni obstarava jedno tlacitko a hrdina stealth byt vubec nemusi, protoze sam pobije 20 retardu, kteri na nej nabihaji po jednom :)
  • a tak odpočívá v pokoji celkem zajímavý nápad, realizovaný v první hře. čím větší úspěch, tím více se míří na tupé masy a kvalita uvadá..

    první hra hodně fajn
    druhou jsem ehm dohrál
    třetí již nezájem
    • To je blbost, prvni dil byl naopak po case dost nudny a stereotypni - ukoly se neustale opakovaly, az od druheho dilu to stalo za to.
  • Ja mam AC rad, ale tohle neustale masirovani pred vydanim trojky uz me unavuje. Porad jen od vyvojaru slysim, jaka to bude super hra, zkratka uplna bomba a radeji by i mela byt, protoze jinak jim to chvastani urcite leckdo pripomene.
    • vysledkem bude lehce nadprumerna hra s hodnocenim tak 7/10 a nefunkcnim multiplayerem jak je u nich ve zvyku
  • Zdá se to jenom mně, nebo zapomněli ti vojáci, že kromě bajonetu to umí i střílet? :D kdyby to teda jednoho z milionu napadlo, tak by ta hra měla tak 30s *5*
    • Přesně tak!!
      Hra vypadá zajímavě, ale tohle Connorovo běsnění uprostřed hloučku nepřátel je úplně pitomý.
      Vždyť by hned dostal kulku a odešel do věčných lovišť *7*

      Snad bude možnost hrát co nejvíce stealth stylem. Poprvý v AC sérii se jde přitisknout ke zdi, tak to rozhodně budu využívat. Mám v úmyslu hrát Assassins Creed a ne Berserkers Creed...

      Na druhou stranu, ty nepřátelé jako moc velká výzva nevypadaj. Je to škoda, měli by vzbuzovat respekt a pokuď se člověk prozradí, tak by ta následná bitka měla bejt opravdu těžká vzhledem k počtu nepřátel a jejich zkušenosti s bojem.
      • ja bych jeste vic pritvrdil -> objevi ho pet a vic typku s puskama = smrt
      • kubi-wan
        To by pak ale nemohly hrát "děti" *1*
        • Najdi si alespoň argument hodný dospělého.
    • Umí střílet. Napřed musíš chytit jednoho z jeho kamarádů pod krkem a natočit se tak, aby ho střelec mohl oddělat. Viz veškeré zveřejněné záběry. Se střelbou se prostě čeká, dokud není možnost odstřelit někoho z vlastních.
  • To opravdu nikdo z toho kvanta lidí co dělaj tuhle hru nevidí ty vojaky co v boji jen tupě zírají a čekají na smrt? ja bojovat o život asi bych se hejbal víc.
    • Kdybych byl pixelovej panáček, co se po zabití objeví zase jinde, jen s jinak zahnutou čepicí..asi bych to měl taky dost v pi*i
    • Tak jako v každém AC , i když je pravda ,že podle posledních videí to opravdu vypadá ,že to bude jen tupá mlátička bez nejmenšího strategického myšlení. Ale ostatně jak čekat něco víc od hry která je založená na Americkém patriotismu. . . . . . .

      --------------------
      America haters gonna hate.
      • Amíci dokážou strategicky bojovat a nechápu, proč zmiňuješ americkej patriotismus.
        Ať jsou USA jaký chtěj, tak žádný "kamikaze" momenty se mi u nich nevybavujou.
        S USA se mi pojí fakt hodně věcí, ale bitvy bez strategickýho myšlení vůbec.

        Jinak doufám, že půjde hrát jinak, než tím stylem, kterej si popsal.
        • mylim že jakákoliv z prvních bitev proti červenokabátníků ve volném pol byla kamikaze. Nehledě na to že kdyby angličani nebojovali v evropě a američanům nepomohly frantíci tak žádné USA rozhodně nexestuje. Ono i obéhání Yorktownu ( doufam ze to píšu dobře ) bylo vítězství jen tak tak. Jistě Američani brity oblehly a odstřelovali, ale kdyby britský generál vydržel další dva dny a nevzdal se tak by mu dojeli posili keteré už byly na cestě a o kterých nevěděl a ta bitva by dopadla úplně jinak. Nemluvě o tom že britové uštědřili američanům jednu ze dvou největších námořních porážek v historii. Docela doporučuji knihu pevnost od Cornwella tak je krásně popsána vojenská zručnost USA na začátku války ( když to člověk čte tak prostě nechápe jak je možné že to ti kolonisti vyhrály :D )
  • "In this four part series, getting inside look on the making of one of the most anticipated title in gaming history".
    OK, for the third time: it is NOT one of the most anticipated titles in gaming history. Have you never lived in times of Shenmue or The Legend of Zelda: Ocarina of Time?

    A nyní česky a k věci:
    Je rozhodně sympatické, že nechají mluvit indiány rodnou řečí. Až na drobný detail: arabština vadí? Hebrejština taky? A italština je taktéž tabu? Ne? Tak proč v AC 1 mluvily postavy anglicky s přízvukem a v Ezio-sérii byly pouze občasné italské repliky? Co to, že najednou je potřeba, aby někdo mluvil jinak, než anglicky? A jak je to z hlediska příběhu, kde pokud vím má Animus pro zkoumanou osobu překládat dobovou řeč do moderní angličtiny?

    Dále. Jestli se Ubisoftu podaří jistá věc, tak se budou asi jejich markeťáci a PR oddělení smát ještě čtvrt roku poté (a já s nimi), jak dokázali zblbnout masy, že kvalitní AI (viz vychoubání v předchozím deníčku) je taková, která je blbá jako tágo a pro hráče neznamená téměř žádné riziko ^_^.

    A perlička na závěr - nebyl onen vychvalovaný "dual wield" do jisté míry už v Ezio-sérii? Já jenom, že se v promo videích může Ubisoft pomalu přetrhnout se zdůrazňováním, jak se jedná o Connorovu vymoženost.
    • Magister_Peditum
      Hlavně si neodpustí napsat při zapnutí hry "Assassin's Creed was actually developed by a multicultural team of various religious faiths and beliefs". Nejedná se mi ani tak o to, že by na tom bylo něco špatného (jako že není), ale fakt, že to tam musí napsat. Koho to jako zajímá? *15*
      • Zajímá to všechny agentury a vládní organizace parazutující na humanismu a multikulti. Kdyby to tam nebylo, tak developeři mají na krku žalobu, že podporují násilí a nenávist vůči X (za X dosadit - muslimy, křesťany, araby, evropany, permoníky, ...).
        • Magister_Peditum
          Nj, dnes máme takovou svobodu slova, že až se musíme bát, aby na nás nějakej fanatik nezaútočil. vis poslední události v Libyi.
          • Ano, máme takovou svobodu slova, která je ohraničena tím, co si předmět slova doslova vymlátí.

            Proto taky Ubisoft v dalších dílech AC (Ezio-série) kopal už "jenom" do křesťanů, protože otřít se znovu o islám nebo dokonce nazvat Korán knihou lží a nesmyslů (jak to udělal Ubisoft s Biblí) by pravděpodobně znamenalo nějaké to fyzické napadení v Paříži a menší požár v Montréalu.
  • Magister_Peditum
    Takže teď jako může mluvit indiánsky, ale před tím mohl prohodit italsky Ezio jen pár slov? Jo, a aha, protože by pak musely mluvit italsky všechny postavy v AC2, a to by se amíkům nelíbilo. Ještě si vzpomínám, že to někdo argumentoval tím, že Animus automaticky překládá do angličtiny. Takže indiánsky to překládat neumí?

    PS: Já ne-anglické rozhovory vítám, jen jsem si musel rýpnou, proč to v AC1 a 2 nešlo. *3*
    • Mnt nedala se v AC náhodou zapnout plná Italština ? mám pocit že ano ale nejsem si jistý.
    • v AC2 (a nejspíš i datadiscích) se dala zapnout Italština s původním dabingem, takže pokud chceš více italštiny prosím :D
      • Magister_Peditum
        Jasně, a taky jsem to mohl hrát v němčině. *7*
        • no ale němčinu už nedabovali ty co angličtinu, oficiální jazykové volby tam byly tyhle dvě, né protože by to tak Italové chtěli :D
          • Magister_Peditum
            A turečtina v AC2 Relevations byla taky?
    • Vysvětlí to jako bug v Animusi, jelikož je to upgradovaná verze od UBIsoftwares a ještě není odladěn.
    • smejki
      protože v AC1/2 jsi se celou dobu nacházel v cizojazyčném prostředí, zatímco tady jsi de facto v prostředí anglickém, kde jinou řečí prohodíš skutečně jen pár slov? Opravdu jsou tyhle případy tak moc srovnatelné?
      • Kolik bylo v AC 1 francouzů, což by taky znamenalo oproti zbytku běžně užívaných jazyků "jinou řeč"? Taky mluvili francouzsky s anglickými titulky?
      • Magister_Peditum
        Vždyť píšu, že by v AC1 a 2 nikdo anglicky nemluvil, a já to chápu, ale jsem zvědav, jak to vysvětlí ve hře. *15*
  • Je to sice hezky, to s tou indianskou mluvou, ale stejne, nejakej indian vtrhne do baraku za Connorem, mluvi spolu indiansky a pak se ho Connor zepta anglicky "Why are you here?". To je jak v ostatnich AC. Mluvi spolu italsky a mezi to prihodi i neco anglicky, asi aby se hraci nenudili z cizi mluvy ci co. Ne ze by me to ale nejak sralo.
    • Pokud vím, tak ve dvojce nebo v Brotherhoodu byl tenhle způsob mluvy vysvětlen nenápadnou konverzací Desmonda a Rebeccy o nedostatcích Animu. Něco ve smyslu že se Rebecce ještě nepodařil Animus vyladi tak, že se tam sem tam neobjeví originální (italské) slovíčko.
      • Jinak to byla pouze reakce na míchání italština a angličtiny, netýká se to samotného článku.
    • Jo Connorova legenda kolem něj bude jistě fascinujcí, ale fakt mě štve že až za dva a půl měsíce :D Já sem ocas a znam se, takže až to vyjde na konzole tak neodolam youtubu a alepson na pár videí z lesa se kouknu. Fakt mě to sere , i když vim že pc verze bude hezčí takže se počkat vyplatí.
      To že se jmenuje přijmenim Kenway sem nějak přehlídl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit