Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Assassin's creed 3 is well game , by me :)
  • Ne.
  • takový je to už od začátku ve dvojce když Ezio sbíral strany kodexu tak na jedné straně bylo napsáno něco o okázalém zabíjení aby něpřátele věděli že se mají bát, ale postupem času od toho s Mallikem museli upustit jak je to dál si už moc nepamatuju ale vím že to tam nějak tak bylo napsaný, a navíc v AC I se snad ani nikoho stealth stylem zabít nedalo dalo se k němu možná v pár případech dostat ale jak ste k němu došli zavolal stráže a začala řežba dokud ste ho nesejmuli a nepopřáli mu více úspěchů jinde *1* *1*
  • Magister_Peditum
    A turečtina v AC2 Relevations byla taky?
  • Mnt nedala se v AC náhodou zapnout plná Italština ? mám pocit že ano ale nejsem si jistý.
  • mylim že jakákoliv z prvních bitev proti červenokabátníků ve volném pol byla kamikaze. Nehledě na to že kdyby angličani nebojovali v evropě a američanům nepomohly frantíci tak žádné USA rozhodně nexestuje. Ono i obéhání Yorktownu ( doufam ze to píšu dobře ) bylo vítězství jen tak tak. Jistě Američani brity oblehly a odstřelovali, ale kdyby britský generál vydržel další dva dny a nevzdal se tak by mu dojeli posili keteré už byly na cestě a o kterých nevěděl a ta bitva by dopadla úplně jinak. Nemluvě o tom že britové uštědřili američanům jednu ze dvou největších námořních porážek v historii. Docela doporučuji knihu pevnost od Cornwella tak je krásně popsána vojenská zručnost USA na začátku války ( když to člověk čte tak prostě nechápe jak je možné že to ti kolonisti vyhrály :D )
  • Konečně nějaký článek o AC III. Vůbec o té hře nepíšete *1*
  • no ale němčinu už nedabovali ty co angličtinu, oficiální jazykové volby tam byly tyhle dvě, né protože by to tak Italové chtěli :D
  • kubi-wan
    Jó, pamatuju, jak jsem onehdy ve dvojce shledal jako ohromnou zábavu bodat (cože? slovo p*chat je tu zakázaný? to si děláte srandu!) do civilistů otrávenou čepel a sledovat, jak se v pomatení smyslů zabíjej... nejednou to pro mě skončilo restartem posledního checkpointu, ale stálo to za to *5*
  • doufam ze tam zase bude napis "Connor nezabijel civilisty" po tom co nekomu na ulici rozsmelcujete hlavu obrim palcatem :D
  • Magister_Peditum
    Jasně, a taky jsem to mohl hrát v němčině. *7*
  • zas je to akcni rubacka/arkada uz od zacatku, to muselo byt po prvnim dile jasne kazdemu, kdo si myslel ze dostane stealth akci s propracovanym simulatorem parkouru, misto toho veskere lezeni obstarava jedno tlacitko a hrdina stealth byt vubec nemusi, protoze sam pobije 20 retardu, kteri na nej nabihaji po jednom :)
  • To je blbost, prvni dil byl naopak po case dost nudny a stereotypni - ukoly se neustale opakovaly, az od druheho dilu to stalo za to.
  • kubi-wan
    Je škoda, že ze série udělali víceméně akční rubačku a ještě se to nestyděj přiznat.
  • v AC2 (a nejspíš i datadiscích) se dala zapnout Italština s původním dabingem, takže pokud chceš více italštiny prosím :D
  • vysledkem bude lehce nadprumerna hra s hodnocenim tak 7/10 a nefunkcnim multiplayerem jak je u nich ve zvyku
  • Magister_Peditum
    K čemu skrytá čepel, když bez problému zmasakruje menší armádu? Pojem tichý zabiják tak trochu ztrácí svůj význam. *15*
  • Mazii
    Ještě jste zapomněli zmínit, že na začátku videa vidíte, že Connor má dvě skryté čepele. Píšu to zde, protože většina lidí si myslí, že v AC3 bude jen jedna skrytá čepel ;)
  • a tak odpočívá v pokoji celkem zajímavý nápad, realizovaný v první hře. čím větší úspěch, tím více se míří na tupé masy a kvalita uvadá..

    první hra hodně fajn
    druhou jsem ehm dohrál
    třetí již nezájem
  • Najdi si alespoň argument hodný dospělého.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit