Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magister_Peditum
    Hlavně si neodpustí napsat při zapnutí hry "Assassin's Creed was actually developed by a multicultural team of various religious faiths and beliefs". Nejedná se mi ani tak o to, že by na tom bylo něco špatného (jako že není), ale fakt, že to tam musí napsat. Koho to jako zajímá? *15*
  • smejki
    protože v AC1/2 jsi se celou dobu nacházel v cizojazyčném prostředí, zatímco tady jsi de facto v prostředí anglickém, kde jinou řečí prohodíš skutečně jen pár slov? Opravdu jsou tyhle případy tak moc srovnatelné?
  • "In this four part series, getting inside look on the making of one of the most anticipated title in gaming history".
    OK, for the third time: it is NOT one of the most anticipated titles in gaming history. Have you never lived in times of Shenmue or The Legend of Zelda: Ocarina of Time?

    A nyní česky a k věci:
    Je rozhodně sympatické, že nechají mluvit indiány rodnou řečí. Až na drobný detail: arabština vadí? Hebrejština taky? A italština je taktéž tabu? Ne? Tak proč v AC 1 mluvily postavy anglicky s přízvukem a v Ezio-sérii byly pouze občasné italské repliky? Co to, že najednou je potřeba, aby někdo mluvil jinak, než anglicky? A jak je to z hlediska příběhu, kde pokud vím má Animus pro zkoumanou osobu překládat dobovou řeč do moderní angličtiny?

    Dále. Jestli se Ubisoftu podaří jistá věc, tak se budou asi jejich markeťáci a PR oddělení smát ještě čtvrt roku poté (a já s nimi), jak dokázali zblbnout masy, že kvalitní AI (viz vychoubání v předchozím deníčku) je taková, která je blbá jako tágo a pro hráče neznamená téměř žádné riziko ^_^.

    A perlička na závěr - nebyl onen vychvalovaný "dual wield" do jisté míry už v Ezio-sérii? Já jenom, že se v promo videích může Ubisoft pomalu přetrhnout se zdůrazňováním, jak se jedná o Connorovu vymoženost.
  • Jinak to byla pouze reakce na míchání italština a angličtiny, netýká se to samotného článku.
  • Pokud vím, tak ve dvojce nebo v Brotherhoodu byl tenhle způsob mluvy vysvětlen nenápadnou konverzací Desmonda a Rebeccy o nedostatcích Animu. Něco ve smyslu že se Rebecce ještě nepodařil Animus vyladi tak, že se tam sem tam neobjeví originální (italské) slovíčko.
  • Magister_Peditum
    Přesný být nemusí (to ani není v moci autorů), ale v trochu té objektivity bychom doufat mohli.
  • Magister_Peditum
    Takže teď jako může mluvit indiánsky, ale před tím mohl prohodit italsky Ezio jen pár slov? Jo, a aha, protože by pak musely mluvit italsky všechny postavy v AC2, a to by se amíkům nelíbilo. Ještě si vzpomínám, že to někdo argumentoval tím, že Animus automaticky překládá do angličtiny. Takže indiánsky to překládat neumí?

    PS: Já ne-anglické rozhovory vítám, jen jsem si musel rýpnou, proč to v AC1 a 2 nešlo. *3*
  • Jo Connorova legenda kolem něj bude jistě fascinujcí, ale fakt mě štve že až za dva a půl měsíce :D Já sem ocas a znam se, takže až to vyjde na konzole tak neodolam youtubu a alepson na pár videí z lesa se kouknu. Fakt mě to sere , i když vim že pc verze bude hezčí takže se počkat vyplatí.
    To že se jmenuje přijmenim Kenway sem nějak přehlídl.
  • Je to sice hezky, to s tou indianskou mluvou, ale stejne, nejakej indian vtrhne do baraku za Connorem, mluvi spolu indiansky a pak se ho Connor zepta anglicky "Why are you here?". To je jak v ostatnich AC. Mluvi spolu italsky a mezi to prihodi i neco anglicky, asi aby se hraci nenudili z cizi mluvy ci co. Ne ze by me to ale nejak sralo.
  • Čekat přesný výklad dějin je blbost. Těch se to drží jen rámcově už od prvního dílu. Většina věcí byla úplně jinak. I co se týče toho, kdo byl "hodnej" a kdo "zlej" :)
  • Pro indiany to je Ratonhnhaké:ton, pro ostatni je to Connor Kenway.
  • Lawliet
    To nevadí.. určitě si pilný student.. ty si to dostuduješ tak jak to "doopravdy" bylo *3*
  • Jako Patriot? *4*
  • I když mě napadlo že to mohl byjt prach sprostej rape, a Mohawky měl hluboko v Deseptikonu :D Jak ho udělal si dozvíme ve hře.
  • KOKO pro 100% Indiána by to jistě divný jméno bylo, ale podle toho co říkali tak je half Brit half Mohawk. Takže stimhle faktem počítam že mu jméno dal jeho fotr, kterej jistě našel zalíbení v Mphawskejch lolitkách ale asi chtěl předat kousek své kultůry na Connora. *3*
  • Osobně bych ocenil, kdyby ten hype začal tak dva měsíce před vydánim. To čekání jako na mojí osobní pravděpodobnou goty , mi drtí gule *4* Ale samozřejmě ten projekt je jak říkaj dost velkej , tak potřebujou pořádnou hype masáž. No každopádně ( AC3, FC3, Dishonored , Hitman jsou must buy).
  • Týden bez žvatlání na témě ACIII? Tomu ani nevěřim....
    Jinak doopravdy krásné jméno "Conor" pro indiána
  • Ronox
    Docela se mi líbí ta nasranost a agrese Connora :D On nemůžu píchnout jednou do oka hidden bladem, ale musí udělat doubletap prostě.
  • Když chceš přesný průběh dějin, tak si přečti knížku a nehraj hry proboha!
  • Zhovadilý pohled na dějiny je obecně neduh assassins creed her. Ale je to fikce, takže dokud to tak vnímají i tvůrci, je to v pořádku;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit