Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    Ovšem, že bych si přál nový FALLOUT, ale nikoliv nový "TES: back to the postapo future". Ale z hladu jsem ochoten přistoupit i na hru, kde jen každý druhý Fallout je Fallout. Posílám pozdravy do Kalifornie.
  • Hlavně ne online, chci si objevovat wasteland sám. Pobíhající blbečkové žebrající o zátky by tu atmosféru asi krapet narušili. A větší svět bych prosil :)
  • Občas mám pocit, že tady ctu český překlad britského pcgameru
    • smejki
      nebo NMA, kde je původ většiny uvedených informací? tyhle články se válej všude.
  • Jestli to bude s ofico podporou pro Oculus Rift, tak si beru rok dovolenou:D
  • Nerad ruším vaší akademickou debatu. Byl bych někomu z místních skautíků, nebo veteránů spojařů vděčný za přepis morseovky z té stránky http://www.thesurvivor2299.com/
    • Jj, díky, myslel jsem si že to jsou čísla. Taky mě tam mátlo to .-.-.- nevěděl jsem že to znamená tečku *3*
    • smejki
      "the Morse code on the page translates to '12-22-13', or maybe '11-22-13'. "
      http://fallout.gamepedia.com/Blog:News/The_Survivor_2299
    • .---- ..--- .-.-.- .---- .---- .-.-.- .---- ...-- .---- .---- .-.-.- .---- ..--- .-.-.- .---- ...--
      *4*
    • Je tam 12.11.13 11.12.13, to první asi datum v en formátu, to druhé čas.
    • Kallessin183
      je to na mě strašně rychlý...
  • Jsem pro a klidne beru i Bethesdackou verzi Fallouta. Byt to sFalloutem prilis spolecneho nema.
  • Trocha nostalgie: http://www.youtube.com/watch?v=T6suxMoU7_M .... Jaká to byla lahůdka vyvražďovat tábor nájezdníků při této skladbě *1*
  • Tohle srackoidni pokracovani nemá nic spolecneho se starou hrou krome nazvu.
  • Jack1947
    Novy Fallout proc ne. Me 3 i NV bavily a pekne se doplnilo v NV to co ve F3 zase nebylo atp... kdyz bude v podobnem duchu nevidim v tom sebemensi problem.
    • to je snad první příspěvek od tebe, který se netopí v mínuskách *1*
      • Thorar
        Možná i první příspěvek kterej trošku dává smysl.
    • Souhlas, F3 a NV, ikdyž byly každej dost jinej a některým staromilcům prostě šly proti srsti, pro mě byly zábava a to je u hry asi hlavní
  • Je smutné, že lidi nevidí, v čem byl FNV lepší než F3, pak totiž nemají šanci ani pochopit, proč byly F1 a F2 tak populární. Holt masám víc vyhovují koridorové města ala F3, kde nejde zabloudit a vždy najdete všechno důležité po ruce a je úplně jedno, že se v loužích válí počítače, které fungují i 200 let po jaderné válce. Zrovna tak masy nebaví promyšlené a zajímavé rozhovory, důležité je, aby vše dúležité bylo řečeno hned v první větě, protože kdo to má číst? A co se příběhu týče - proč vymýšlet rozvleklý, promyšlený příběh plný morálních dilemat, když masám stačí přímočará pohádka, ve které prakticky nejde udělat špatné rozhodnutí? Pokud bude F4 dělat stejný tým patlalů jako F3, tak to pro nás náročné hráče dopadne opět špatně
    • No říkáš koridorový města, ale já se teda spíš ztratím v F3 než v F2 a F1. Pokud nepočítám přibližný hledání něčeho na neprozkoumaný mapě, tak fakt nevím, kde jsi se v prvních Falloutech dokázal ztratit. Zato ve trojce jsem byl ztracenej furt s tim jejich blbym designem zával tady zával tam, koukej vlízt do metra a vynoř se někde úplně v hajzlu. Jinak F3 má samozřejmě problémů hodně. Otázka je, nakolik by to zdejší čtenáři vnímali nebejt Vávry. Konečně jsem se totiž dostal k Metru:LL a i když to tu bylo opěvovaný skoro všemi, tak mě to docela zklamalo. Ne, že by to byla špatná hra, nebo že by mě nebavila, ale má celkem dost neduhů společných s Falloutem 3. Můžeme začít tím, že vývojáři maj trochu podivný smýšlení o tom, co je dobrý a co je špatný. A u Metra to nikomu nevadilo, divný :)
    • Hrál jsem jedničku, dvojku, trojku i New Vegas a všechno to jsou parádní hry, které každému můžu doporučit. Zapšklé milovníky prvních dvou dílů radím ignorovat. *4*
      • tenhle prispevek treba ignorovat
    • neviem.. ako som bludil v meste v f3 tak som sa v fnv vsade dostal na prvy pokus.. okrem toho fnv bola nudna konverzacka.. nie preto ze je to konverzacka ale preto ze je nudna.. najviac to fungovalo prave ked sa v sirokom okoli nenachadzal ziadny redneck s potrebou filozofovania pocas dojenia brahmin a spekulovania o zachovanych cennostiach v okolitych budovach ktore zrejme omylom zopar storoci nikto nenavstivil. Jedina narocna vec v tej hre bolo akceptovanie nymandov co sa hrali na rimanov
    • skvěle řečeno, snad se toho ujme zase Obsidian
      • Úplně by stačilo, kdyby se Obsidian postaral jen o příběh a design, technická stránka jim totiž moc nejde (viz občas extrémní zabugovanost FNV)
        • jj to je pravda bugu tam byla hromada ovšem i tak to byla skvělá hra, a takoví ti hardcore fanoušci co furt jen píšou že dobrej byl jen první díl mě přídou už dost trapní
          • Ja jsem narazil jen na jeden bug,kdy nesel dodelat quest. A na nej jsem narazil az priblizne pri tretim hrani,protoze questy v F:NV sly temer vzdy vyresit 2-5 zpusoby. Skvela hra.
      • walltar
        Otázka, jestli obsidian má ještě zájem dělat pro vydavatele po té co začali dělat sami na sebe. Jak to je vlastně velké studio?
    • MrSanta
      S tím zablouděním bych byl opatrnější. Někdy to zas taková pohoda nebyla najít správnou cestu z místa A do místa B :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit