Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • The Fall je tragicky pribeh sam o sebe, kedze hra bola vlastne vydana nedorobená (nedotiahnuta do konca co je ostatne vydiet .. jeden priklad za vsetky je lokacia s konvojom ..) na americky trh ju tusim tiez uvolnili v tejto verzii ale nemala prilis velky uspech (pre viacero dovodov) a tak sa rozhodli spravit gold verziu ktora uz mala obsahovat vsetko (skor vacsinu) co si povodne naplanovali... ale v tejto podobe hra nevysla (na nestastie)
    .. tak ci tak uz ta orezana nemecka verzia (s naozaj prisernym nahovorenim) bola svojim sposobom vyborna
  • Nebo ať udělaj engine novej :)
  • smejki
    umí dělat TES. velké, multilineární, generické. umí produkci a marketing
  • V tom případě je pro mě Battlefield 3 jen Call of Duty s vozidly. Je to stejně idiocké zjednodušení jako to tvoje. *7*
  • Cahir
    Co umí kromě nakupení obrovského množství obsahu nevalné kvality? Kterou hru od Morrowindu nezprasila?
    BTW, Jestli se chystáš ke koupi Skyrimu, ještě si to rozmysli. Ve výsledku je to stejně hloupé, lineární a hlavně bez tahu na branku jako F3 a Oblivion. Dnes, i přes počáteční nadšení, mě mrzí, že jsem v tom utopil litr a přes 30 hodin.
  • Z Fallout 3 Van Buren Traileru me mrazi po celym tele, nezbyva nez zatlacit slzu..
  • ID 5 ale nepoužívajú preto, že sa na open world hry nehodí (aspoň podľa slov samotného ID) a keďže gamebryo (či ako sa tá jeho najnošia iterácia vlastne volá) si robí Bethesda sama, boli by v nej blázni, ak by ho nepoužívali.
  • GlaDOS
    Radši bych nechal Bethesdu, ať Obsidianům připraví a vyladí engine ze Skyrimu a dá klukům dostatek času, aby si s tím mohli pořádně pohrát.
  • GlaDOS
    The Fall mám. Kdysi dávno jsem si koupil originálku ale nebavila mě. Nemastné, neslané, špatný německý dabing.
  • smejki
    nedodělají. spousta věcí z Van Burenu se použila v New Vegas.
  • smejki
    same here
  • smejki
    Bethesda umí, ale děkuji, lineární Fallout se spoustou nedůležitých vedlejších questů už nechci.
  • smejki
    Tím bych rád pro neznalé zapropagoval Gang VŠB, český klan ve Fonline.
    http://gang.madbrahmin.cz/
  • Já spíš doufám, že od někuď pozbírají co nejvíce pracovníků z black isle a dodělají Van buren :)
  • Nejlepsi neznamena nejhranejsi. Mas v tom zmatek.
  • Paulcz
    Jak je psáno v postech níže FOnline je 100% pure Fallout hra, pokud nechcete Bethesdí Fallout tak ho zkuste. Drsný svět s opravdovým PVP (ne hnus co je k vidění v komerčních hrách), skvělý systém, updaty, komunita.. Z toho ovšem vyplývá, že to je pro náročnější hráče
  • Je mi jedno kde se inspiroval WoW, ale kdyz sami tvurci SWTOR reknou, ze vychazeli z WoW tak se je logicke, ze se resi vztah TOR-WOW a ne jakykoli jiny WoW-xxx. Evidentne jsi nehral EQ, kdyz jsi schopen napsat, ze WoW je EQ3. Zanr obvykle zastupuje nejlepsi hra a at chces nebo ne, kralem MMORPG je stale WoW.
  • A mozes sa so mnou kludne stavit o leguana na spejli, ze to tak bude
  • http://flv2.streambox.cz/data/games/mp3/4ef43b3784694.mp3

    49:50

    Wow je etalon toho ako "musi" vyzerat mmorpg v dnesnej dobe.
    Fallout si nezasluzi aby bol spracovany ako mmorpg stylom "chod zabit 10 zmutovanych krys a dones mi zn ich 10 chvostov" a ked to splnis dostanes kozenne brnenie +1 ktore malo 100000 ludi v hre lebo zabilo 10 krys a potom ti dam druhy quest, zabit 10 radskorpionov a dones mi z nich 10 chvostov a dostanes 9mm pistol +1 ktoru budes mat kym nezabijes 15 zlatych geckonov a nedostanes 9mm pistol +2 a tak to ide dokola a jediny faktor ktory rozhoduje o tom kto bude nosti Power armor a bude znamy po pustine je cas ktory u toho stravis.
    Na tomto principe existuje 100 hier ktore su wow akurat s inymi skinmy a nazvom, Fallout 1 a 2 by sa obracal v hrobe keby to neboli este stale najlepsie hry nesuce meno fallout.
    A presne taketo mmorpg ja ako hrac ktory vie aky perfektny bol stary fallout povazujem len za dalsiu preskinovane wow a smutne vyvrcholenie odkazu ktory nam tu ostal po 1 a 2ke.
  • Nesnaz se. Lidi,pro ktere bylo WoW prvni MMORPG hrou,nikdy nepochopi ze WoW je cista kopie starsich MMO her. Pro ne je to To prvni. navzdy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit