Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pethulla
    No on ten Fallout je sakra silná značka. A i když je pravda, že na postapo svět práva nikdo nemá, tak asi nebude tak jednoduché přijít na to, co by se narozdíl od Falloutu dalo udělat výrazně jinak, aby to nebylo označeno jen jako kopírka. A kdyby se to podařilo, co myslíte, že by se kupovalo líp? Výborná hra od nějakého slušného studia nebo průměrný Fallout? Dneska se zkrátka letí na pokračování známých značek. Je to smutné, ale je to tak.
    Vemte si, kolik těch dobrých her kvůli nedostatečné reklamní masáži propadlo, jen tak mě napadjí: Psychonauti, Vampire: Bloodlines, Beyond good and evil...

    PS: Ono hra z postapo světa vyšla, jmenavala se The Fall: Last day of Gaia,byla podařená, hrála se příjemně, ale kdo z vás si na ni ještě vůbec vzpomene?
  • Wow, uz sa tesim na dalsie zasra*e wowko prezlecene za Fallout....
    Fallout si zasluzi nieco viac.
  • Skoda ze Bethesda do vsech her cpe ten svuj pritroublej engine...
  • zase GURPS niekto urcite vlastni, a special vlastnilo black isle, takze nieje to az tak pravda..
  • Špatně je na něm hlavně to, že by to nikdo nekupoval. S pohledu dnešního "běžného" hráče je to prehistorický přežitek, taková je prostě pravda. A to, že by to potěšilo několik pamětníků, může být Bethesdě jedno, když by z toho neměla potřebné chechtáky.
  • Já myslím že je to ve výsledku jedno jestli se hra jmenuje Fallout nebo jakkoliv jinak. Na postapokalyptický svět nikdo trademark nemá, a know how použité v původních dvou Falloutech taky ne, protože je ani nikdo nepoužívá na vytváření pokračování. Takže je to jen o tom aby se našlo nějaké slušné studio, které udělá hru která se bude hrát jako původní Fallouty a jmenovat jakkoliv jinak :-)
  • tak mi vysvětli, co je špatné na isometrickém pohledu

    dál bych chtěl vědět, co ti vadilo na soubojovém systému původního Falloutu a který nový Fallouti opustili.
  • já bych ale chtěl vidět značku Fallout v jiných rukou, než je Bethseda. Na druhou stranu, to už nikdo nedokáže přijít s novým nápadem, to je třeba ždímat staré dobré značky? Ubohá ekonomická společnost.
  • presne tak! Interplay si nezaslúži žiadny súcit, sú to podobní babráci ako svojho času jowood.
  • a povstane znovu "New Yorkem" dejme tomu? :D já doufám, že Bethesda zkombinuje to nejlepší z NV a F3 (F3 byla určitě horší než NV, ale atmosféru to mělo hutnou to se musí nechat).. holt, kdyžtak zase počkat tak pul roku než komunita udělá to co chybí, či počkat na další díl od Obsidian :) nejlepší by bylo, kdyby na čtyřce dělali společně jak Obsidian tak Bethesda..
  • pod taktovkou Bethesdy (zenimax) je aj ID soft. a co to s nimi urobilo
    ak nechces cim dalej tym dementnejsie konzolove porty hier, nebudes taky nadseny ;)
  • ten stary dobry Interplay utopil Fallout, Black Isle(ich hru Torn) a mozno aj dalsie Planescape :((, urcite pokracovanie Icewind dale...
    takze: hni v pokoji, Interplay :)
  • Naopak neda. Hodne mi padala. Vcelku nostalgicka vzpominka na Fallout 1, kterej vydrzel sotva par hodin. *1* Jinak jsem pro Fallouty od Bethesdy. Izometrickou hru v dnesni dobe je blbost delat.
  • Cahir
    Další díl dělá Bethesda, už je to oficiální *13*
  • Cahir
    Zemřela trojkou, povstala s New Vegas a pravděpodobně opět zemře se čtyřkou...
  • Hlavne at dalsi dil nedela Bethesda. At to udelaj jako s New Vegas... To se da aspon hrat
  • Ja tohle nadseni nesdilim, z RPG udelali strilecku s kecanim takze za me *11*
  • Umaroth
    Já teda pevně doufám, že do konce roku 2013 budu hrát Fallout 5. MMo mě nikdy netáhly. Jinak si osobne myslim, že je dobře, že už to je všechno pod taktovkou bethesdy.
  • Škoda, že se ho nedočkáme *9*
  • Tahle serie zemrela uz davno bez ohledu na to, kdo vlastnil prava *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit