Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za mě urcite pecka. Nebudu tady hnidopišsky resit grafiku u hry u který se nikdy neresila. Trailer je ok. A vám co se to nelíbí tak si zahrajte třeba Mário.
  • SKRYTÝ PŘÍSPĚVEK
    Vidím, že to tady nějaký hejtr nerozdýchal...
  • SKRYTÝ PŘÍSPĚVEK
    Ja myslel, ze v diskusich na games me uz nic neprekvapi - a hele, on se nam tady nekdo online zblaznil v primem prenosu...neomezene moznosti ma ta anonymni diskuse...
  • SKRYTÝ PŘÍSPĚVEK
    Tady někomu slušně hráblo *1*
    • SKRYTÝ PŘÍSPĚVEK
      haha zrejme dostal zachvat, ze se nekdo navezl do DS
      • SKRYTÝ PŘÍSPĚVEK
        haha. hehe. ggg... to je pořád jeden a ten samý zoufalec
  • Co to tady je? Je vidět, že někteří DS fanboys mají duševní skutečně problémy... *7*
  • Recyklace DS značky po 4té... tohle bude prostě revoluce...
  • SKRYTÝ PŘÍSPĚVEK
    Opět se omlouvám se za svoje záchvaty. Prostě když mi někdo sáhne na Dark Souls, tak se nedokážu ovládát a musím každého urážet. Taky mám potřebu obhajovat každou kravinu, i když to působí naprosto hloupě a průhledně...
    • SKRYTÝ PŘÍSPĚVEK
      a tak se řeší diskuze na games.cz. Trolling, neznalost a pak kradení nicků. Jo,jo sigmo. Dobře ty!
      • SKRYTÝ PŘÍSPĚVEK
        Ano. Občas mluvím sám se sebou. Ten trolling pode mnou byl nehezký, uznávám. Musím se příště krotit...
  • U těchhle her bych ocenil o něco víc roleplayingu a o mnooooho míň bojů. Tohle není to co si představuju pod pojmem RPG. Jako mladši jsem takové hry hrával ale bohužel už nemám postřeh jako dřív. Taky mi přijdou v DS docela zmatené cutscény, člověk se snaží přijít co tím asi kluci z japonska mysleli. Někdy mi to přijde jako z jiné planety.
  • Kvůli přestavbě baráku nestíhám skoro nic, ale na další klenot od FS si udělám čas, i kdyby nevím co. Lepší studio neexistuje...
    • Rockstar, Blizzard, Valve jsou lepší studia
      • to určitě *15*
        • tím sem myslel, že souhlasím
          • Hmm, koukám, že tu někdo v 1 ráno čeká na reakce a naklikává. Reakce během minuty. To sou ty duševní poruchy některých fanboys...
  • hmm se kluci v animacnim museli pri tomhle namakat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit