Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za mě urcite pecka. Nebudu tady hnidopišsky resit grafiku u hry u který se nikdy neresila. Trailer je ok. A vám co se to nelíbí tak si zahrajte třeba Mário.
  • Co to tady je? Je vidět, že někteří DS fanboys mají duševní skutečně problémy... *7*
  • Hmm, koukám, že tu někdo v 1 ráno čeká na reakce a naklikává. Reakce během minuty. To sou ty duševní poruchy některých fanboys...
  • Recyklace DS značky po 4té... tohle bude prostě revoluce...
  • tím sem myslel, že souhlasím
  • U těchhle her bych ocenil o něco víc roleplayingu a o mnooooho míň bojů. Tohle není to co si představuju pod pojmem RPG. Jako mladši jsem takové hry hrával ale bohužel už nemám postřeh jako dřív. Taky mi přijdou v DS docela zmatené cutscény, člověk se snaží přijít co tím asi kluci z japonska mysleli. Někdy mi to přijde jako z jiné planety.
  • to určitě *15*
  • Rockstar, Blizzard, Valve jsou lepší studia
  • Kvůli přestavbě baráku nestíhám skoro nic, ale na další klenot od FS si udělám čas, i kdyby nevím co. Lepší studio neexistuje...
  • nevíš o čem mluvíš. Brnění s vysokým poise zaručí, že nemůžeš být stunlocked ani převalen. Pak stačí trochu investovat do endurance a se štítem vyblokuješ i utoky většiny bossáků. Pak už teda stačí jen blokovat, doběhnout k bossákovi a pár uderama ho zabít. No skill required. A trained monkey can do that.

    tady se podívej, jak vypadá skill
    https://www.youtube.com/watch?v=2Eanxqj2l3I
  • Rozhodně, pokud 95% ganeplaye tvoří akční složka, je to akční hra
  • Vsak je to cilene na japonske emo anime kids
  • hmm se kluci v animacnim museli pri tomhle namakat.
  • Je to rubačka, protože to nemá DD pravidla. Něco jako God of War
  • narubáno máš tak v palici trotle. Aby jsme to mohli považovat za rubačku, tak by tam musel být nějaký lag mezi hack and slash, jak to má např. Witcher 3, Dark Souls navozuje okamžitě...
  • Bez brnění, ty amatére to je jednoduchý, ty úskoky jsou rychlý a seš při nich dlouho nezranitelnej, právě s těžkym brněním je to teprv výzva, jo a taky se základní Estus flaškou (5 dávek), ale to si určitě splnil, že...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit