Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a slíbil že spácha harakiri, pokud to nebude pravda? *4*
  • Demon Souls a Dark Souls jsou xkrát lepší verze Kings Field, takže nevím, proč by se měli vracet k horší hře...
  • jeanczarny
    Tak podle toho co říkal Miyazaki by tohle měl být posldní díl Souls série.
  • jj to by pomohlo jenže to už jsi jen krůček od toho začít řešit, že by se ti bossové a nepřátele obecně měli pohybovat v nějakém smysluplném prostředí kde by tak nějak uvěřitelně mohli existovat a ne jen tak plácnutí dorpstřed místnosti nebo jeskyně a to už bychom mohli začít kritizovat leveldesign a to chraň Bůh, tak to raději dělat nebudeme *5*
  • Možná proto, že kouzelníci jsou easy mode v souls sérii?
  • solomon.short
    A co teprve takovy Cthulhu saves the world! :)
  • Mě by třeba potěšil návrat ke King's Fieldu.

    To, co dělají, tady právě je, už asi pětkrát za posledních pět let.
  • tak samozřejmě ty první nestojí za řeč, to dá úplně každý. Za zmínku stojí až Defiled dungeony, kde najdeš výzvu, jelikož máš půlku hp. Je tam Watchdog of the Old Lords, což je velice pěkný boss a solo to není vůbec sranda, jelikož dává ikčko. Následuje Amygdala a z ní padá kalich, který ti otevře boj s Yharnam, Pthumerian Queen, kterou jsi viděl po zabití Rom, navíc dává zlatou trofej, čili nutnosti na platinu. Je pravda, že některé jsou nudné a budeš se občas nutit, ale ty defiled mě bavily.
  • bossovia by sa potrebovali riadiť umelou inteligenciou=učiť. neviem, aké to môže byť náročné na programovanie a výkon, ale so sorcerom bez brnenia si ich dávať od A po Z na prvý pokus...
  • Kozy
    Maximálně kvůli platinový trofeji anebo Lost a Uncanny variantám zbraní.
  • tomocz
    Tak jednička byla na klávesnici zlo, dvojka už se dala v pohodě, v podstatě jako každá jiná rubačka.
  • Chalice dungeon jsem zatim projel jen jeden. Prvni pokus az final bossovi bez lampicek, ale uz jsem byl high level, tak to bylo snadne. Moc me to nebavilo, pribehove mapy jsou lepsi. Ma cenu jet dalsi chalice? Jsem pouze offline. Ted se vrhnu na dlc a pak dokoncim regulerni hru.
  • ven jít nemůžu, jsem v práci *13*
    ale za hodinu půjdu na oběd *2*
  • já mam trochu pocit, že lidi už ani neví, co by kritizovali. Anor Londo město vytvořeno pro bohy, kde sídlí bohové a tady někdo řeší, jak v božském městě fungují výtahy. Vyserte se na hry a běžte raději ven, pokud hledáte realismus...
  • a co teprve ty příšerné šroubovité výtahy v Anor Londo. To musel designovat nějaký architekt na LSD, jen nechápu na čem musel být ten, kdo mu na to schválil rozpočet
  • několika metrový rytíř? To měří jako pět metrů? Ano, Dark Souls je fantasy, třeba je tam magický zdroj, který to napájí. Tohle není Kindgom Come...
  • Co přesně jim jako radíš? To co dělají, tady není. Nebo se ti zdá, že něco podobného existuje? Co by jako měli tvořit další open world s custcénami?

    Já bych si od nich představoval nějakou dystopii ve stylu Blade Runnera, ale studio je malé, takže uvidíme.
  • další věc, ty výtahy jsou v Dark Souls často připevněny řetězy, jako například na obrázku zde http://guides.gamepressure.com/ds2/gfx/word/100449792.jpg

    když mám sto metrů hlubokou šachtu, 400 metru takto masivního řetězu musí vážit strašně moc, energie na vytažení byť jen prázdného vytahu by musela být obrovská, přitom samotná dřevěná plošina výtahu vypadá dost chatrně, pod obřím několikametrovym rytířem v brnění by se nejspíš prolomila
  • protiváhu používají i moderní výtahy, ale stejně bez dalšího pohonu nefungují, kladka je nesmysl, pokud dokážeš vyrobit výtah, co bude jezdit sám od sebe nahoru a dolu jen za pomoci kladky bez dalšího přídavného pohonu, nech si to patentovat, zbohatneš *4*

    ok, neni to středověk, je to fantasy středověk *1*
  • tak někdo to hraje i na bubnech, ale proč si střílet do vlastní nohy...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit