Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    to zas budou nervy...
    vypadá to luxusně
  • Musím říct že z toho co jsem z DS3 slyšel tak OST mají možná i lepší jak v BB a to je co říct(the first hunter, lady maria).

    Co se týká zápletky tak to vypadá že konečně uvidíme tzv. dark age(nebo v DS1 hodně nazývaný age of men) :) i když osobně si spíš myslím že na základě toho intra bych to spíš tipoval na svět kterej je postupně pohlcovanej "the abyss", takže těžko říct.

    Každopádně předobjednáno, From software a cd projekt red jsou jediný u kterých to dělám :)
    • spekulace komiků na youtube už se rojí
      https://www.youtube.com/watch?v=lKuIsd9mct0

      borec hru ještě ani neviděl a už natočí 20-ti minutové video, o čemu bude. Nejspíš z toho má sledovanost/prachy. To samé bylo kolem jedničky. Např. v katakombách byl Pinwheel. V samotné hře byl ukázaný asi 3 minuty (minutu cutscéna a 2 minuty souboj), ale borci o něm natočí 15-ti minutové video, kde si z prstu cucají "lore" a spekulují a spekulují.
      • Vogon
        To je vaatividya, nejhorší fanfic pisálek co jsem kdy viděl, nejen že jsou jeho videa zcestné(viz. naprosto směšné video o Solairovi, kde si "důkazy" cucá z prstu), ale navíc velkou část z nich prostě krade z subredditu a dostává za to prachy. Bylo video, které tohle dost dobře mapovalo(úhly kamery 1:1 jako video od jiného fanouška, použití stejných vět a dokonce i citátů), ale jeho fanoušci vyhrožovali(Nejvtipnější byli jeho novinářští přátelé) tvůrci toho video, tak ho smazal. Pokud chceš teorie o lore, tak se doporučuji spíše podívat na cokoliv od EpicNameBro(https://www.youtube.com/channel/UCI6keWArpxmfeiuAATv7jZw), protože ten aspoň vždycky řekne "toto je nepotvrzené, je už to trochu přitažené za vlasy, apod", řekne když tu či onou věc zjístil někdo jiný a co víc dělal oficiální knižní návody a zná se s vývojáři osobně.
        Jinak Pinwheel měl opravdu hlubší dějovou linku, i přesto že to byl jen jeden z nejlehčích bossů. Když si vezmeš jeho design a popis jeho masek(+ to jaký bonus ti dává která maska), tak už se ti začne tvořit obrázek. Když vezmeš v potaz, že je dělaný podle japonské svatební tradice, tak už to začne být jasné. A když později zjistíš, že byl pokus o svrhnutí Nita "neznámými", a že málokdy jsou Miyazakiho dějové linky zakončeny takhle otevřeně(často jsou otevřené typu více možností interpretace, ale ne typu "neví se kdo") a Pinwheel je jediný v katakombách, tak ti to ještě trochu promaže kolečka. A pak když se iluze Pinwheela motají kolem Nitovy hrobky, tak si většina hráčů udělalo jasný obrázek.
      • Tak ona ta hra není založená na ničem jiným než na spekulacích. A je to dle mého názoru druhý neučinější způsob vyprávění který se dá najít. Ano přímé vyprávění je lepší(ale musí se udělat dobře), ale tohle hledání střípků příběhu je možná i lepší v tom že člověk tu hru skutečně hraje. Upřímně řečeno radši strávím desítky až stovky hodin ve hře a z toho třeba 25 hledáním příběhu, který potom co si ho složím možná nebude takovej jak ho vymyslel tvůrce ale bude furt 2x lepší jak příběh natvrdo podanej, protože do jistý míry jsem do toho vložil svoji vlastní představivost a nečuměl jsem tupě na cutscény. Hry se mají hrát, na sledování tu máme filmy nebo interaktivní hry.

        Třeba legenda o artoriasovy je jedna z nejlépe odvyprávěných legend který jsem kdy viděl(a to se víceméně komunita na některých věcech nemůže úplně shodnout).

        A vaati je v tomhle možná nejlepší youtuber na lore ze souls her vůbec.(I když mám radši styl terra mantise).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit