Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdysi jsem měl N64 , s Killer Instinct , Mariem 64 , Turokem atd . Papírové krabičky , cartridge , paráda , bylo to něco netuctového a vyjímečného , graficky, hratelností . Potom přišlo Gamecube , s neuvěřitelným Residentem , na stroji s pár MB RAM . Dnešní doba vyžaduje ten samý základ , tedy aktuální hardware plus opět něco navíc , to jest trochu exkluzivní invence a řadu geniálních her . V případě Wii U se obávám , že podcenili HW , jakmile lidi uvidí co bude padat z PS4 a XONE , tak budou velmi , velmi kritičtí ( přitom dobře vím , že to není jen o té grafice ) . No a hry ? Žádné super tituly nevidím , když jsem se díval na prezentaci XONE na E3 tak mě píchlo u srdce . Legendární Killer Instinct na XBoxu ? To jsou minely , které přijdou Nintendo draho .
    • Problém je, že Nintendo chtělo zkusit to stejné jako s Wii, ale je jiná doba a na to každej kašle!
      Nepřehrává filmy ani muziku. Jeho tablety nemají ani OLED displej a jeho výkon je 6 let starý. Vlastně všechno tam je staré *1* *1* *15* *15*
      Nejedná se v podstatě o retro?? *15*
      • Možná by mu fakt pomohly ty exkluzivní hry...Abych viděl takové wau jako u God of war na ps3.
        Každopádně bych mu přál lepší prodejnost a pro příště vyrobit silnější konzoli. Už je prostě jiná doba.
        • ringmancz
          za chvíli vychází Wonderful 101, příští rok Bayonetta 2 a X (na to když jsem viděl video tak jsem dostal chuť si Wii U koupit)
  • ja myslim ze tohle by s téma prodejema trochu pohnout mohlo:) i když asi ne zas moc
    http://www.youtube.com/watch?v=APWTJMyM4qg
    • Veskoslav
      Při naše štěstí to nebude určené pro Evropský trh *1*
      • Toho bych se popravdě moc nebál. Xenoblade (minulá hra od stejné firmy) vyšla v Evropě dřív, než v US. Ale stát se může všechno, to je také pravda.

        flash: Popravdě, tohle je víceméně jediný hra, která mě na Wii U zatím zajímá. A kupovat hru kvůli jedné hře? No, zase takový blázen ještě nejsem. Kdyby mělo Wii U RPG her víc, bylo by to o něčem jiném.
        • Jo pro me to je taky jedina zajimava hra, ale pripadny zlevneni WiiU by me ke koupi asi donutilo. Ale tak pockam si, stary Wii se da koupit kolem 2k, takze jednou prijde doba kdy na tom WiiU bude podobne a mam pocit ze to nebude tak moc dlouho trvat:)
  • A je to jasny... Iwata se mel zeptat tady a hned to mohlo dopadnout jinak.
  • Jack1947
    ´´Problemem krome, vyssi ceny je i to ze nema zadnou konkurencni konzoli se kterou by na trhu mohla merit sve sily¸¸ Tudiz, potom to ma tato konzole, vice nez tezke aby zaujmula sirsi spektrum hracu.
  • Podle mě nevyužitý potenciál konzole, málo exluzivních her potažmo vůbec nějaké skvělé hry... Být Nintendem, cílil bych na mladší hráče z hrama který měli úspěch. Podle mě je šílenost pouštět se v Evropě do boje s Xboxem a PS. Myslím si že Evropskej trh je tak pro tyhle 2 konzole. Nedá se holt věčně žít z toho co bylo a podle mě Nintendu tady trošku ujel vak
  • Muze prosim nekdo zphotoshopovat obrazek tak, aby Iwatovi na ilustracnim obrazku trcela katana z bricha?
  • vykon si myslim. Je to takovy gameboy na doma mi prijde, priste bych to videl na lepsi HW
    • výkonem to není, je to ve hrách, stačí se podívat na prodeje 3DS a Vity - 3DS ačkoliv má slabší výkon je na tom v prodejích mnohem lépe a to díky množství her.

      Kdyby při launchi měli hotovou Zeldu, Metroida, Mária 3D (nebo ještě lépe pokračování Galaxy) tak jsou s prodeji jinde.
      • Je to tak! Vita má například HW jako fík ale co si na tom zahraješ? Nintendo prostě Handheldy umí a jejich portfolio tvořeno především platformery je pro takový handheld jako dělané...Dá se na to nahlížet tak, že SONY jakou má převahu s PS3 (cena,hry atd.) tak to přesně opačné má u handheldu proti Nintendu..
        • Na Vite si zahrajes spoustu her, s tim problem neni. Problem Vity je, ze od ni lidi ocekavaji neco, co neni schopna nabidnout, ne kdyz si ji poridilo tak malo lidi. Pritom launch mela dobry.
          • Pokud chceš hrát vysloveně brak tak ano..
            • Vyslovene brak najdes na androidu v zaplave her zdarma. Hry na Vitu maji vyssi uroven a rada z nich je vyborna.
  • Já s nákupem čekám na Online 3D Pokemon
  • Kdo by si tenhle SHH IT koupil . PLAYSTATION FTW.
    • Tvůj nudný Playstation, který pernamentně kopíruje SHH IT nintendo (viz dotyková obrazovka na ovladařč PS4) se může jít možná tak zahrabat
  • Osviceny
    Problém není vysoká cena, ale to že konzole je strašná keplovina, netřeba více dodávat... sbohem a šáteček

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit