Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blizzard ma proste nejhezci renderovane filmeckyto proste musi vydet i slepej jen by me zajimalo v cem je delaj? Urcite ne v nejakem jejich game Engine ale asi bud Maya nebo 3d max a nebo vytvorili vlastni program na videa? vzdyt ve Warcraft III byli us uzasne renderovane videa.
    • muj laickej nazor je ten, ze pouzivaji mayu (+nejaky komercni/inhouse pluginy a softy pro particly a animace) a sculptuji to nejspis v zbrushi. Renderovat to budou pravdepodobne skrz vray. Mozna nejakou prkotinu domodeluji v maxovi, ale ten se podle toho co jsem zaslechl v usa pouziva minimalne. To je asi nejpravdepodobnejsi varianta.
      Jinak cutsceny v w3 byli prej renderovany pomoci "primitivniho" scanline rendereru http://en.wikipedia.org/wiki/Scanline_rendering *5* , ale sou to asi jen povidacky, pochybuju ze by blizzard sdilel svoje knowhow
    • Myslim ze kdysi meli napsany vlastni, ale rikali cosi, ze ted uz se jim to nevyplati vyvijet, tak budou mit neco od Autodesku bych rekl.
  • Kez by se spis nez na technickou kvalitu zamerili na to, aby odstranili vsechny ty do oci bijici klišé. Kde je originalita, atmosfera a psychologicky teror pribehu Mariuse z Diabla 2? Proto jsem ty stary animace tak miloval. Tyhle mi prijdou strasne prazdne.
    • Nikde, temer nikdo kdo delal na puvodnich dvou dilech uz v Blizzardu není. Ti co chtěli dělat kvalitní hry odešli do jiných studií. Ti co chtěli vydělávat prachy zůstali.
  • Core
    Jednoduše naprostá bomba, jako vždy!
  • Nic moc, nejak to postrada atmosferu. Intro u jednicky a i u dvojky bylo daleko lepsi.
  • Kdy uz to sakra vyjde ja to nevydrzim kurna tohle napinani na skripec nesnasim :-)
  • Koukam, ze se tu zase sesla pocetna skupina vytvarniku, spisovatelu a scenaristu...
    • A všechno jsou to celosvětové špičky v oboru. To musí být člověk z povolání aby mohl hodnotit nějaké dílo? Já myslel že se to dělá pro běžné lidi ne odborníky, vyjádřit svůj názor může každý :-)
      • Samozrejme, ze muzou napsat, ze se jim to libi/nelibi, ale z hodne prispevku az moc cisi to, ze oni by to zvladli udelat mnohem lip.
        • MidnighT91
          A jak můžeš vědět že by to nezvládly líp kdyby měly prostředky... Každej má potenciál udělat perfektní hru, film ale jen málokdo dostane příležitost toho potenciálu využít...
          • Protože seděj doma na zadku, píšou do diskuzí jako tato a pořád a pořád se diví...
  • Pustíš to, úžasem se ti naježí chlupy na rukách... jen nenaskočí to GameMenu s butonem PLAYnow.. už aby to bylo *3*
  • Me prijde ze blizzard to umel lip. V kazdym dalsim renderovanym videu se toho deje min a min. Doufam ze neusnuli na vavrinech. Stara republika je za dverma a me neprijde ze by pandy meli porazit Jedie.
    • Neboj se, porazí, asie je velká a šikmočka mají rády pandy...
  • Kdy už blizzardi začnou dělat jejich hry graficky tak, jak vypadaj jejich cinematic trailery *9*
    To by pak na grafiku nikdo neřek ani popel *5*
    • Shenkster
      Protože grafiku používaná ve hrách a v cG filmech je naprosto odlišná :) ... třeba jednou...za pár let...
      • Snad za pár let si říkám od doby, co vyšel warcraft 3 a já si to úvodní video, kde spolu bojuje ork a pěšák pouštěl pořád dokola *1*
        • No to je jedno z nejlepších a nejatmosféričtějších inter vůbec...
        • Shenkster
          Jooo to video jsem si na svým starým PC pouště ltaky furt *14*
        • GlaDOS
          To já taky. Ještě sem měl hodně strej pc a říkal jsem si, jak to video krásně vypadá. Ale jinak mi grafika jejich her vůbec nevadí. Nechci tisíce efektů a modely s miliardou polygonů. Spíš mám rád hry, co mají styl. A to jejich hry mají.
  • Asi si budu muset jít vyměnit trenky, protože to bylo hustý *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit