Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uncle Cain, seriously?
  • kéžby by nás v\yvojáři chtěly potěšit a hru by vydaly nečekaně na vánoce.Bylo by to celkem supr zhledem ktomu jak to protahovali!
  • Opravdu? Fakt tak moc krutopřísný? Ani náhodou. Čímž neříkám, že se na Diablo netěšim, ale to video je Blizzardí klasika, rozhodně nic kulervoucího.
  • Hudba je náhodou super. Počáteční stylizace trochu překvapila, ale je faktem, že od dob co se takovýto druh animace objevil u Dragon Age, nic proti ní nemám, je příjemná, a lidi co kreslí artworky mají prostor se vyblbnout.

    Akorát nechápu co tu mumláte o obsahu, asi máte doma věšteckou kouli, a dlouhé zlaté vlasy dědovy.

    Každopádně, lidi co byli propuštěni (nebo odešli? už nevím) do Flagshipu, uměli (bylo to vidět na Hellgate: London - chyba byla na straně tlačíciho distributora, opět), ale současní širokospektrální zaměstnanci Blizzardu umí taky, hold prodeje ostatních jejich her mluví za sebe.
    Je nad slunce jasné, že se něčeho jako D1 nebo D2 nedočkáme (do bety jsem se nedostal), tak nějak spíš očekávám něco trochu víc nakloněného stylu Dungeon Siege 2.
    Ale těším se. *14*
    • 1.Velké prodeje neznačí velkou kvalitu.
      2.Řekl bych, že artworková stylizace je použitá spíš proto, že je levnější.
      3.S distributory máš pravdu.

      = Můj závěr : kde se jedná jenom o prachy, zavání to průserem.
      (A u Blizzu se toho v poslední době celkem bojim)
      • Myslím, že kdyby každýho pul roku vydávali DLC ke svým hrám jako jiný firmy, tak na tom vydělají daleko víc, jak něco předělávat pořád dokola a vydat to, až to je podle nich téměř dokonalý.

        Nevím, kde se ty keci o tom, jak zlej Blizzard všechny obírá o peníze a že jim o nic jinýho nejde, ale asi jsem v jiný realitě.

        Mají jejich hry nějaká DLC?
        Vydávají nedodělané hry?
        Nutí vás platit za obsah navíc?

        Za svoje peníze vždycky dostávám víc jak jinde, D3 mi dali zadarmo a dokonce mi umožní si něco málo vydělat, nevím co by jste ještě chtěli.
        • Jaké hry mají mít DLC? Když žádne nevydávaj. War3 je z preDLC doby. SC2? Ehm? Jo aha oni ho chcou prodat na trikrát, to není DLC, jen si nechaj zaplatit 3x 1500 za 30 novejch map jen protože nestíhaj vývoj, fajn. A WoW? zaplatis nejen ze za hru, pak mesicni poplatky a pak jeste musis platit dodatecny obsah v podobe datadisku aby si vlastne měl co dělat. Takže to shrnu,

          jejich hry nemají dlc protože žádné z doby dlc nemaj
          nevydavaj nedodelane hry protoze zadne nevydavaj
          a ano nuti platit za obsah navic
      • 1. V některých případech ano. Ale pořád se to dá považovat za pravidlo. D3/ostatním Blizz počinům navíc obrovským způsobem nahrává pověst (předchozích dílů samotných + puntičkářsého studia), kterou si nové tituly/studia nemají šanci získat.
        2. Levnější...no...nejsou rozhodně tak časově náročné z hlediska modelování a následného renderu, takže ano. Avšak zároveň nejsou příliš okoukané. Konzervativně lpět na starých osvědčených metodách nikam nevede, takže pro mě krok jiným směrem není krokem špatným.

        Taky je mě líto, že se spoustu výrobků tlačí způsobem "kvantita na úkor kvalita", tímhle způsobem se celkově zakopává současná společnost a trh obzvláště. Na duhou stranu, chápu, že si chtějí nahrabat, dokud tu možnost mají, když dnes člověk nemá přílišnou jistotu toho, co bude za měsíc.
    • Amen (a budeš překvapenej ;))..
  • Videjko fajn ale spis v tom vidim World of Diablo (online singl ... wtf?) a hru jako "feeder" pro real money aukci, tak doufam ze se pletu, DII jsem smazil byla to pecka.
  • To celý ty roky dělali tohle intro ne ?
    Radši, aby tu už bylo to Diabloooo...
    • muj tip je leto 12
      • Ja jsem porad skepticky... spis 2013 nez 2012.
  • Leonidasss
    Už jsem se lekl, že je to ta holka z traileru na The Last of Us :)
  • Každej kdo to chválí je D3 fanboy a každej kdo ne je D3 hater. Aspoň, že je ta hra tak populární...
  • Samý dabér jako u arkham asylum u toho zakladatele .... kdo si všiml ? :)
  • "Uncle" je Deckard Cain ?
    • Hairy_Ass
      Jo, ale SPOILER: mrtvej není, v nedávné betě byl zachráněn v katakombách pod tím klášterem (sice nechápu, jak mohl přežít ten pád do ďoury po kometě...) KONEC SPOILERU
      • Fakt, že je poslední žijící z Horadrim asi nebude jen protože dodržuje pitnej režim a papá hodně ovoce a zeleniny *15*
        • Hairy_Ass
          Ale někteří staříci 100+ zase zeleninu a ovoce skoro nejedli, ale papali hodně masa, tak kde je pravda? *15*
          • MrSanta
            Slivovice, přátelé, slivovice *15*
            • Hairy_Ass
              A k tomu se právě hodí to maso, a slívka je z ovoce, takže to máme kompletní! *3* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit