Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky
    http://imgur.com/a/rldKG

    to se mi u myši nestane *4*
    • Absolutně nevíš co s tím ovladačem dělal...

      osobně mi vždycky PS ovladače vydržely celou dobu, co jsem měl konzoli, i když samozřejmě po těch 5 letech třeba už to bylo poznat :)

      Uvidíme, pevně věřím, že DS4 po měsíci takhle vypadat nebude :)
    • Mě podobným způsobem odešla herní klávesnice od Logitechu G15. Setřená písmenka, gumová úprava rámu kolem kláves a pod zápěstím se začala rozpadat a lepit se na ruce. Nic příjemného. A to ta klávesnice stála 2500. Fakt je v tom, že takhle dopadla asi po 4 letech... Jinak netuším co s tím ovladačem dělal, ale za měsíc ho takhle běžným hraním nezlikviduješ ani náhodou....
    • oktavius66
      No tak mě se to bohužel stalo... a to mám myš za 1300 Kč a to se k ní chovám hodně pěkně... Neházím s ní, nemlátím do ní a přesto mi už přestávají fungovat obě tlačítka a začínají se mi odlepovat spoje a prostě se všechno sere... Dám vám radu: Nekupujte výrobky od ROCCAT ! Je to sice dobrá značka ale málo vydrží...
      • Asharak
        Už to bude půl roku co mám Kone Pure, tak uvidíme :D Zatím OK, ikdyž snad začíná přeskakovat koelčko (u A4-tech po 2 rokach)
        • Ja mam skoro 2 roky Roccar Kone+ a necely rok prave tu Kone Pure a zatim naprosta spokojenost. Tak snad to tak bude i na dale. *3*
      • jindra.veliky
        to ja mam mysku od Microsofru za 200,- a uz 4 roky funguje jak ma a to do ni davam pesti, hazim s ni vzteky atp. *4*
      • Ronox
        Mně se pos*ala i Razer za 3k ... pak jsem si řekl, že drahou myš už kupovat nebudu a koupil jsem nějakou A4Tech za 400,- a ta držela přes dva roky. Teď jsem si pořídil GX Gilu a zatím spokojenost.
    • it is a SONY *15*
  • Lawliet
    Jaj... PS ovladač byl naopak podle mě ten nejlepší koncept.
    • Ono to je asi hodne o zvyku. Me jako PSkarovi je naprosto nepochopitelne, jak muze nekdo hrat na necem tak divneho a nepouzitelneho tvaru jako je XBOXovy ovladac. A jsem si naprosto jisty, ze vetsina XBOXaru to vidi naprosto obracene.
      • spoock
        Xbox ovladač je super, ale mám raději páčky na prsty dole, když hraju tak mám ten levý prst skoro vykloubený, jinak se drží super, u DS3 zas blbé trigery, ale lepší R1 a L1, než u Xka, prostě by to chtělo nějaký pořádný hybrid, DS4 jsem ještě neměl v pazourách

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit