Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • twicer

    Když jsem to dohrál 3 roky zpět tak tam tento problém nebyl, takže těžko říct, zda se to dá takle obecně hodit na port.

  • My to teda hrajem přes gamepass 😐😀

  • Taky teď jedu days gone na platinu jedna z nej her co sem hrál určitě mě baví víc než oba Horizony

  • Veskoslav

    Ne to fakt ne. 90% hráčů Diabla si to koupilo přes Battlenet. Nebyl důvod to kupovat přes Steam, kde se to navíc objevilo mnohem později a sleva dříve byla i přes Battlenet než Steam.

  • Veskoslav

    Počkej, chceš říct, že od 1. dílu to po dokončení nebyl těžký Grind? Já si tak matně pamatuji, že někteří v D2 grindili postavy celé roky:-D

  • Derp_1337

    A to jako chceš říct, že když hráči považují něco za dobré, tak to automaticky musí znamenat komerční úspěch??? 

    Ne, takhle to bohužel nefunguje. Mnohokrát někdo vydal fakt super hru, ale hra komerčně pohořela a vývojáři prodělali. A pak bohužel žádné pokračování nebylo.


    Vem si třeba takový System Shock 2. Dodnes to spousta lidí považuje za legendární hru. Dokonce to dostalo několik GOTY ocenění. Ale v té době to komerčně prodělalo. A proto vývojáři nechtěli udělat pokračování. Ale s postupem času to nakonec vydělalo dost peněz. Teď uplynulo 25 let od vydání a příští rok se snad dočkáme pokračování SS3.

    Další legendární hra, která v té době finančně pohořela: Vampire: the Masquerade - Bloodlines. Vyšlo to ve stejné době jako Half-Life 2 a lidi to moc nekupovali.

    A podobných her byla spousta: Spec Ops: The Line, Alpha Protocol, Planescape Torment, Beyond Good & Evil, atd. atd.

  • Derp_1337

    Myslím, že trošku podceňuješ hráče, kteří si pěstují svou Steam knihovnu. Osobně si hru taky radši koupím hru na Steamu, i když se pak musí spustit 3rd party klient.

    Jinak dle článků na netu z května 2024 má Diablo 4 cca 160 tisíc aktivních hráčů denně. A to se počítají všechny platformy dohromady (Xbox + PS + PC).

  • nightborne

    No, já ti nevim, já mám teda tři postavy v plným gearu a temperingem, kterej potřebuju, a zas takovou práci to nedalo, takže se "spolehlivě zničí" bych byl osobně opatrnější. Napadá mě mraky her s výrazně brutálnějším rng.

    To spíš už trefit masterworking, jak potřebuješ, je víc na hlavu, ale u toho ten item aspoň nezdemoluješ.

  • romankubanektisc

    Hraje se to dobře, tedy... rychle. Do levelu 100 (end game). Pak se z hry stává epochální GRIND. Což o to, čert (diablo) vem grind. Problém ale nastává, když už vám něco solidního padne. Dodělá vás nový / pompézní systém TEMPERINGu. Ten vám totiž vytoužený předmět spolehlivě zničí. Za mne jde o jeden z nejhloupějších systémů v dějinách hraní. 

  • Tak boží, že dvojku radši zaříznuli 

  • Protože každej to ma koupený na battle.netu viš

  • neni to tak spatny je to takovy diablo 3,5 

  • Derp_1337

    "Ultra kravina Days Gone" ??

    Ačkoliv novináři nebyli moc nadšení z Days Gone a dali tomu (relativně) nízká hodnocení, tak mezi hráči si to očividně našlo svou cílovku. Na Metacritic to má od hráčů 85% a na Steamu 92%.

  • Derp_1337

    On ještě někdo hraje Diablo 4 ??

    Hmm, koukám na SteamDB a díky startu 4. sezóny to trošku ožilo a průměrné počty hráčů stouply na 12 tisíc. 

    Očividně se našlo pár opravdu věrných fanoušků, kteří to hrajou navzdory tomu, jak jim Activision-Blizzard k**í na hlavy.

  • Veskoslav

    Kdyby takto vyšlo Diablo hned na začátku, nebude si nikdo stěžovat.

  • Hele já obecně otevřené světy moc nemusím, ale když už mě nějaký chytne, tak to stojí za to např. GTA5, Zaklínač 3 a právě třeba Days Gone. Naprosto suprová záležitost. Příběh mě dost baví, atmosféra, gameplay, vždyť ta hra je parádní.

    PS: jediné, co mě štve, jak ten port najebali, můžeš mít pc jaké chceš, ale prostě stuttering na motorce doteď nespravili.

  • Tejmyc

    Ta ultra kravina Days gone je boží? 😀

  • Aktuálně hraju naprosto boží hru Days gone a až ji dohraju, tak mám v plánu Last epoch nebo D4, pořád nejsem rozhodnutý, co z těch dvou..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit