Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spousta diskutéru tu žvaní s růžovými brýlemi na očích. Lidi proberte se. Nevěřte všemu, co Vám Blizzard nalže!
    Na jedné ze svých konferencí hráče ujistili, že PvP už je hotové, zbývá vychytat poslední mouchy a PvP bude vydané.
    Pak najednou obrátili, že je to nevybalancované... Nevybalancované? Dokážeme vybalancovat Heroes of the Storm, dokážeme vybalancovat WoW, dokážeme vybalancovat i takový Hearthstone, ale vybalancovat RPG mlátičku, je nadlidský úkon?
    Pidi studio, co vydalo Path of Exile to dokázalo, ale mamutí multimiliardový kolos Activission Blizzard to holt nesvede.
    Lži, lži a zase lži. Báli se odlivů předplatitelů WoWka. Báli se, že by jejich budoucí Heroes of The Storm mohl být ohrožen, jelikož PvP v diablu by bylo zcela zdarma. Výmluvy nad tím, že nejde vybalancovat PvP kvůli věcem je zcestné.
    Dokud tato společnost bude na herní trh valit takové hnusy stejně sebevědomě jako to dělá EA, budu na ni plivat špínu, dokud mi nedojdou sliny. Pak po ní budu lít a házet jiné tělesné tekutiny a výměšky.

    Ano jsem bývalý hráč Diabla 3. Jsem naprosto znechucen, podveden, uražen tím, co tato společnost dokázala udělat s mou oblíbenou značkou.
    • "...dokážeme vybalancovat WoW..." to si asi děláš srandu ne? PVP ve WoW jsem hrál hodně dlouho a jedinná balance ve WoW vždy byl pouze název jedné talentové větve u druida.
    • Veskoslav
      Až na to, že ukázali to PvP a nějak mě to ani nezaujalo, stejně tak PoE. Zkoušel jsi někdy umlátit Monka, co má Toughness třeba 90 mega a Recovery 40 mega? Nebo war, co mi jedním zásahem dá 110 mega critical? Jak tohle chceš ksakru vyvážit?

      A zdarma? Hru si nejprve musíš koupit....To není zadarmo. Obzvlášť když Wowko(+3 další datadisky)+dva měsíce vyjde levněji než základní Diablo.

      A jestli ti nejvíce chybělo v Diablu PvP, tak to není hra pro tebe. Diablo nikdy nebylo o PvP....
      • Monk, co má 90 mega toughnes a 40 mega recovery to nemá sám od sebe. To má díky věcem, co na sobě nosí.
        Jak vyvážit PvP?
        Třeba takhle:
        Přidat do města v každém aktu 2 NPC postavy. Jeden PvP gear obchodník, druhý PvP battlemaster. Pro to, aby člověk vůbec mohl přes battlemastera vstoupit do jakékoliv arény, musí na sobě mít kompletní PvP výbavu(věci, zbraně, atd + žádné gemy) Tato základní výbava by dávala ne 500 ke státu za kus, ale třeba jen 50, také by neupravovala vlastnosti skillů, jako je tomu u některých legendárek. Tím se kompletně smaže jakýkoliv rozdíl ve výbavých jednotlivých hráčů. Zredukovat dmg na 10%, tudíž už vás nemusí trápit rány za 1000 000 a podobně. V aréně se automaticky upraví chování některých skillů, které by způsobovaly nevyváženost(například Witchdoctorův šaman, co mění nepřátele na prasata - doba účinku zredukována).
        Jak by člověk postupoval v PvP, dopracovával by se k lepší výbavě, která by ale nebyla o tolik lepší jako ta základní, nýbrž by přidávala sem 5 bodů státu, támhle zase 10. Hlavním lákadlem do PvP by mohli být nové transmog skiny u Kadaly, nové témata na vlajky či různá kosmetická vylepšení postav jako jsou například andělská křídla nebo kostěná křídla převzatá ze Starcraftu.
        Možností je spousta.
        Nejde mi jen o PvP. Jde i o zmiňované obchodování. Byl jsem pro zrušení aukcí, ovšem co mi způsobilo šok bylo zamezení veškerého obchodování vůbec. Styl myšlení aukce nebo nic je pro mě nepochopitelný.
        Další důvod je upřednostnění kvantity nad kvalitou. Je sice hezké, že mi za den spadne 30 legendárních věcí, ovšem smutné je, že 99-100% z nich je použitelných maximálně na rozložení na materiály.
        Takto bych mohl pokračovat dál a dál.
        • Veskoslav
          Je vidět, že jsi nehrál Diablo II. Tam ti totiž to, co jsi potřeboval klidně napadlo i jak je rok dlouhý. Obchodování mizerné.

          A ten popis PvP? Na co dělat nějaké pseudoarény a věci z donucení jako PvP gear jenom proto, aby si to pár lidí vyzkoušelo a pak se vrátilo k původní hře. Diablo nikdy nebylo a nebude o PvP, není to ani klasické RPG.
          • https://www.youtube.com/watch?v=VQ9XN2UMg-A

            Přeskoč na 7 minutu 30 vteřin. Tam se o PvP hodně rozpovídaly.
            • tak je pocetna proto ze proste plno lid bez premerovani pindiku nedokaze nic hrat..ego je svine..co se da delat. tyhle lidi by nacpali PVP i do Sims, pak by je to bavilo..a když bych jich bylo dost..tak by to tam samo vyvojari nejak napasovali, to ze to je uplna kravina je jedno..zlataky by tekly proudem.

              s pozdravem
              designer flash
            • To, že PvP nebaví/nebavilo tebe ani tady Slávka neznamená, že to nebavilo nikoho.
              Zatím nikdo evidentně nepochopil o co mi v této diskuzi jde. Pakliže by hned na začátku nebylo ono PvP oznámené dnes bych se tu nemusel rozčilovat. Bohužel ono PvP bylo nejen oznámené, ale téměř hotové a někteří návštěvníci Blizzconu si jej mohli i zahrát. To, že se nestihlo do vydání hry a bylo PODRUHÉ přislíbené dodat později ve formě patchu byla fakt nehorázná drzost.
              Diablo 3 by byla celkem zajímavá hra, když by se zrealizovalo víc nápadů, které nám vývojáři na předešlých Blizzconech představili. Takto se mi ta hra jeví strašně chudá na obsah a vezmu-li v potaz, že se na ní dělalo 10 let, je výsledek žalostný.
            • A hra jako Diablo je pro PvP naprosto nevhodna.
              Promluvil game designer Flash.
              Když by hra jako Diablo byla pro PvP nevhodná, proč byla PvP komunita v Diablu 2 tak početná? Početná natolik, aby na Blizzconu 2010 sami vývojáři uznali, že pro tuto komunitu vytvořili arény, ranking systém atd.
            • nevim proc je pro spoustu lidi v ruznych hrach tak dulezita moznost si z nekym premerovat pindika. Ze by jim to v realu moc neslo? PVP vždycky, ale uplne vždycky rozkurvi single, az na par výjimek kde je uplne oddelene od singlu. nejakej kkt zacne vriskat ze ho nejakej char moc zabiji, prida se dalších x lidi, a vyvojari zacnou nerfovat, balancovat a pve na to akorát doplaci. Uz ani nevim v kolika MMO se me tohle stalo. A hra jako Diablo je pro PvP naprosto nevhodna.
          • Právě, že jsem Diablo 2 hrál. Ano, polovinu věcí na postavách mi nepadlo. Ty jsem ale směnil za věci, které mi naopak padly. Například jsem na HC ani na jedné postavě nepoužíval SoJ a že mi jich pár padlo. Hrál jsem převážně amazonku+nekromanta, takže vše, co mi padlo pro sorsku, paladina,barbara či druida byla pro mne měna k obchodu za věci pro postavy, které jsem hrál.
            Co mělo obchodování za následek? Více interakce mezi hráči. Více socializace s ostantími tím pádem i přiliv zlodějů a podovdníku(jako v reálném životě).
            Nový systém hráče víceméně izoluje už jen tím, že omezuje počet hráčů v jedné partě na 4.
            Věci z donucení na PvP? pakliže by to vyřešilo problém s takzvaným vybalancování postav tak proč ne? Budeš se divit, ale Diablo 2 mělo početnou komunitu. To byl taky důvod, proč jedny z prvních střípků o Diablu 3 obsahovaly PvP arény. Blizzard si toho byl dobře vědom.
            • Koukám, že ty mínuska mi klikáte už jen z principu :-)
            • Když by "kluci" z Blizzardu byly fér, tak by to tak podali. "Omlouvám se všem hráčům Diabla 3, ale ohlášené a plánované PvP v D3 nikdy nebude, jelikož pro vás chystáme novou hru, která bude jen o něm".
              Místo toho si vymýšlí pohádky o tom, jak PvP nelze vybalancovat.
              Nechápu ten přístup, kdy při ohlášení hry slíbí A, aby potom, co si miliony lidí hru koupí udělali B. Na to jsem zvyklý spíš od politických stran.
              Třeba takový ohlášený a nevydaný systém charmů se mi zdál jako skvělý nápad. https://www.youtube.com/watch?v=GR1LTYsGM9U
            • myslim, ze ve chvili kdy se rozhodli udelat heroes of the storm, PvP v D3 skoncilo...v dobe D2 nebyla jina moznost, dneska je vsude sama Moba hra, ktera nabizi skoro to same jako by bylo pvp v D3, kdyz teda pominu milion mmorpg...neni duvod delat do D3 PvP, ktere by stejne byl jen takovy privesek
            • na veskoslava nereagovat, rovnou nahlásit
  • hlavne nikdy nedodelali slibovane finishe bossu
    • To je to nejmenší.
      • jo to je to je jen kosmeticka uprava
  • Jesi někdo dlouho nehrál a uvažuje, že by zas diablo zkusil, tak DOPORUČUJU! D3 zraje patchema jak víno (stejně jako nepřekonatelnej druhej díl), navíc před chvílí začala nová sezona. Jo a hrajte HC *1* *16* *16* *15*
    Btw chtělo by to druhej datadisk.
    • chtelo by to runy jak z D2 :)
      • Tak to bych se taky nezlobil! Akorát runy v D3 už máme u skillů. Vzniknul by terminologický problém *8*
  • Radsi si zahraju podevadesaty prvni/druhej dil nez podruhy tenhle disney cartoon.
  • HC diablo forever! Neni nad to rozjet si novej HC charakter v nove sezone *14*
    • A zhebnout na disconnect :-D
      HC diablo 3 je holý nesmysl. Můžete hrát měsíc s prstem v nose, pak narazit na hodně špatný mix affixů u elitky a neuděláte vůbec nic ani když máte nejlepší equip ve hře a všemožný pasivky. Prostě umřete. Jeden healt potion vás prostě nezachrání. Jailer, Valler, arcane, plague, extra fast a pápá.
      Ne děkuji. Já chci hrát RPG, kde si vymaxuju postavu a hraju jako "walking God", než se s nejlepším gearem stresovat, jestli náhodou na podobný svinstvo nenarazím.
      • POdle vkusu kazdeho soudruha. Ja sem treba na disconnect za 3 roky neumrel ani jednou. A jesi nejses neumetel, tak si poradis s jakymkoliv mixem affixu. HC postava musi neco vydrzet! Takze zadny papa, musis mit hodne trumfu v rukavu, jak se s takovejma situacema vyporadat.
        • Za 3 roky HC jsi nikdy neumrel na Disconnect. Padá ti 5 furnanců denně a vypořádáš se s každou elitkou. Pak si se probudil celý spocený do té kruté reality. Stejně jako Slávek si pročti Diablo 3 fóra a udělej si představu kolik lidí denně zemře na ten Disconnect, který podle tvého názoru neexistuje.
          • A kolik lidí na fóru napsalo že neumřelo na DC? Ty vo... IQ tykve.
          • Cti pozorne. Nerikam, ze neexistuje. RIkam, ze ja sem na disconnect nikdy neumrel. Dycky sem umrel jen na vlastni blbost. A pokud mi prijde naka situace prilis nebezpecna, nejlepsi je utect, skillů mam na to dost *5* Za cca 1000 HC sem umrel 3x... Staci u toho hrani myslet, tohle neni sc.
            • Hmm..zajímalo by me kolik tech smrti zpusobil Blizzard a kolik jich zpusobil provozovatel internetu a spatne pripojeni, pripadne rozmrdany pocitac.
            • 1000 hodin HC*
  • Asi budu za heretika, ale me nejvic bavilo farmeni v dobach aukce. To mel clovek fakt radost, kdyz droplo neco poradnyho. Ted padaj legendarky jak na bezicim pasu a vsechny jsou vicemene dobry.
    • to su kecy, ked si v dobach rmah nefarmil na ah, tak si isiel sam proti sebe

      skusal som to hrat zaciatkom roka, ani teraz to diablo nie je ziadna vyhra - skratka gameplay nadimenzovany na grinding a noliferov, pre normalneho hraca, co ma dajme tomu 2h volneho casu denne na pc hry je to uplne mimo, lebo aj ked si chce len zahrat s nejakym buildom, tak to musi 20h farmit

      ked uz nie je ten auction house, mohli by z toho urobit riadne arpg a nie wanabe p2w mmo ako pomyslali
      • Kecas leda ty *1* HRal sem hlavne HC bez aukce, pac to tak bylo pro me nejzabavnejsi.
        Aukce sem mel rad, pac se tam daly na SC !prodavat! itemy za eura. muhehe...
    • To bych chtěl mít tvé štestí. ;) legendárky padají sice hodně ale bez legendárního affixu nebo s affixem na nic. Každý den rozložím 99 legendárních itemů ze sta. Naopak velký problém, který uznal na battle.netu i blizzard je to, že většina legendárek je uplně na nic. Hodí se jen lidem na úrovni t1-t4 což je na pár dní. :) Nafarmit ty potřebné legendárni itemy je naopak extrémně těžké. Nemluvě o tom, že pokud chce člověk dosáhnout kompetitivní úrovně, tak potřebuje ješté jejich ancient variantu. :)
      • Nafarmit potrebne legendarni itemy ma byt extremne tezke imho! Co by v te hre delali lidi, kery maj nahrano treba 1000 hodin...
      • Ja nevim, jak velky sem mel stesti. Ale proste me to bavilo mnohem vic. Jasne ze lidi, co nakupovali na aukci meli mnohem silnejsi gear. Ale proc by me zajimali ostatni lidi, kdyz me ani nemuzou killnout. Pokud nekdo hral 20 30 hodin, tak chapu, ze ho ten drop stval. Pokud nekdo hral treba 800hodin jako ja, tak uz ten drop treba i ocenil. Stejne mi lidi neverili tehdy, ze ty veci sem si nasel (nebo kamo je nasel ve spolecne hre) a nekoupil je na aukci *4* A to je dalsi vec, kerou novy patche znicily. Ze si ani nemuzes menit itemy s kamaradama. i o tom diablo byvalo, ze slabsi hraci dostavali predmety od zkusenejsich *9* Ale nechci si stezovat, diablo obcas parim i ted.
        • Já mluvím ale jenom o nynější hře. :) mám nahráno přes 600 hodin jenom od RoS, takže docela hraju bych řekl :) Myslel jsem to tak, že máš štěstí když ti dneska padají jen samý dobrý legendárky protože všem ostatním padají jenom trash legendárky. Sice se zvýšil drop na legendary itemy ale to jsou jen vylepšený žlutý. Na ty opravdu endgame itemy zůstala drop chance stejná :)
          • ve srovnani s vanila...jsou dnesni legendarky NEUVERITELNE naboostene veci a to i ty, ktere ty povazujes za spatne

            na zacatku byla vetsina legendarek horsich nez kvalitne narolovane zlute veci a jejich droprate se s dnesnim nedal vubec srovnat...takze jednou za uhersky rok ti padla legendarka, ktera bud byla pro jiny class, nebo mela staty pro jiny class, nebo mela vsechno spravne ale nizka cisla = horsi nez rare item...atd.....atd.......
            • A jakou mel clovek radost, kdyz mu ve vanille padla pouzitelna legendarka! Zlaty casy.
      • tak hrej HC .. tam t1-4 nebudes mit na par dni :)
        • Já ale nechci hrát t1-t4/t5 déle. :) já jen reagoval na to, že není pravda, že padají samé dobré legendárky a padá jich hodně. 90% legendárek je na nic a jsou dobré jenom pro čerstvé 70tky :) Hodně legendárky padají ale jdou rovnou na rozklad. :) navíc na HC nemám koule ;) Já radši co nejdál v griftech bez obavy, že přijdu o několik set hodin hraní :D
          • aspon mate motivaci, by byla nuda, kdyby kazda druha unikatka byla top item
            • v soucasnosti legendarni item > rare item....kdysi to bylo vetsinou...krome nekolika vyjimek naopak.

              A rozhodne neni pravda, ze jsou podle tebe legendarky ,,jen prebarvene,, rare protoze jde samozrejme hlavne o specialni affixy...spousta buildu je bohuzel postavena prave na techhle vlastnostech, takze dneska jsou legendarky prakticky nutnost a zaklad jednotlivych buildu
            • Vždyť ano. Byla by blbost aby padaly dobré itemy jak na běžícím pásu. Legendární item se nerovná dobrý item, takže stěžovat si, že jich padá hodně je jenom nesmyslné rýpání. A zvlášť, když i nejlepší legendární item je jen na start od doby, co se zavedly ancient varianty legendárek. Jestli nekomu chybi nizky drop rate z vanila diabla, tak ted je nejlepsi samce zacit znovu hrat protoze pouzitelny ancient item padne tak jednou za dva tydny a na monka a barbara mi jeste nepadla od spusteni noveho patche. :)
  • Očividně jsem těžce v menšině ale Diablo 3 se podle mě povedlo a je lepší s každým patchem. Popíšu svoje dojmy jako hráče, který pořád aktivně hraje aby se vyvážily názory lidí, kteří hráli naposledy vanilla diablo. Strávil jsem stovky hodin hraním diabla 2, což byla vynikající hra. Diablo 3 je jiné ale skvěle se trefilo do doby. Posun vizuálu a určitých mechanismů směrem k wow byl podle mě krok k lepšímu. Nevím kolik z vás hrálo patch 2.1.2 ale ten je podle mě zatím nejlepší. Classy se vyrovnaly, je mnohem větší zábava chodit nrifty a grifty a multiplayer je neskutečně zábavný. Ne všechno je tak růžové. Jak bylo zmíněno...
    1.PvP je potřeba a je potřeba hodně. Brawling je k ničemu protože postavy nejsou přizpůsobené PvP a v podstatě zatím funguje jen tak, že kdo dá první ránu vyhrál.
    2. Drop je pořád nesmyslně nízký a úplný random drop podle mě nedává smysl. Prakticky s každým patchem je potřeba na všechny postavy nafarmit nový eq a to znamená chodit grifty pořád dokola a modlit se. Nelíbí se mi princip, že Leoric's Crown mi může padnout z nějakého trash moba ale nikdy mi nepadla ze samotného Skelleton kinga. Momentálně ve hře neexistuje důvod, proč chodit na bosse v aktech protože z nich nepadne nic legendárního.
    3. Limit 500 bloodshards je šíleně nízký. Pokud ve dvou hráčích jdete grift okolo 45lvl, padne vám přes 400 bs, tzn. Po každém griftu ke Kadale je hloupost.
    4. Je potřeba vyšší rozmanitosti nebo spíše vyrovnání síly setů. Zatím má s každým patchem každá postava pouze jeden set, který se dá použilvat pokud se chce dostat na vyšší pozice. Naštěstí podle reakcí testerů se tohle zásadně mění na patchi 2.2.
    5. Staty u legendárních zbraní s affixy by měly být napevno dané pouze s rozdílnými rozsahy a proměnným primární statem. To se řeší na battle.netu už delší dobu a doufám, že se toho dočkáme. Takhle se stane, že jediná kompetitivní braň pro barbara, the furnace, jedna z nejvíc rare itemů ve hře, kterou spousta lidí ve svém inventáři neviděla a neuvidí za celé hraní, pak padne s vitality a life per hit a tím pádem je na rozebrání.

    Abych to shrnul. Diablo 3 je podle mě skvělá hra, která se neustále vyvíji a vyvíjí k přaní hráčů. Trpí ale nejvíce náhodným dropem, který neodměňuje nejlepší a nejvytrvalejší hráče a závisí čistě na štěstí. Drop je navíc u některých itemů nezbytných pro hraní na vyšší úrovni neskutečně nízký, takže spousta hráčů je za celé hraní ani neuvidí a když, tak se může stát, že item dostanou v uplně nepoužitelné variantě. Všeobecně je Diablo 3 podle mě skvělá hra, která se neustále vyvíji a vyvíjí se k přaní hráčů. A fun factor, zvlášt v multiplayeru, je ohromný :)
    • PetrF. Pěkně napsaný. Sám bych to neřekl líp :)
    • Abych to shrnul. Diablo 3 je podle mě skvělá hra, která se neustále vyvíji a vyvíjí k přaní hráčů. Trpí ale nejvíce náhodným dropem, který neodměňuje nejlepší a nejvytrvalejší hráče a závisí čistě na štěstí. Drop je navíc u některých itemů nezbytných pro hraní na vyšší úrovni neskutečně nízký, takže spousta hráčů je za celé hraní ani neuvidí a když, tak se může stát, že item dostanou v uplně nepoužitelné variantě. Všeobecně je Diablo 3 podle mě skvělá hra, která se neustále vyvíji a vyvíjí se k přaní hráčů. A fun factor, zvlášt v multiplayeru, je ohromný :)

      Tak abych to shrnul, tak Wowablo 3 je neuvěřitelně skvělá hra, která je vlastně úplně k ničemu, jelikož nezáleží na času stráveným ve hře, ale jen na štěstí. Ten kdo ho nemá může hrát Diablo 3 do 70ti let a třeba nikdy neuvidí Starmetal Kukri, jelikož kamarád, který jich našel za týden 5 je musel všechny rozložit na prachsprostý kraftovací materiál. Navíc, když už máte to štěstí a vysněný item vám padne, může se narolovat díky tam Blizzardu milovanému RNG do naprosto nepoužitelné podoby.
      Od této hry dámy a pánové ruce pryč. Neposlouchejte zfanatizované stádo oveček. Zde zábavu nehledejte, jelikož ji nenajdete.
      • nesmysly vycucané z prstu, neznám nikoho kdo si dává grifty 45+ že by neměl to co chce, jsi jen líný a nebaví tě to, to je celé, ale kvůli tomu že se ti nelíbí, ji nemusíš na diskuzích neoprávněně prznit. Každý má jiný vkus, ty zas podle tvého dělení patříš do tupého zfanatizovaného stáda hateru co plive na kazdy blizz projekt. jdi do hajz*lu
        • Nápodobně :-)
    • P.S. Omlouvám se za opakování v posledním odstavci. Psáno na tabletu a copy/paste/delete nezafungovalo jak bylo zamýšleno ;)
      • Tos nepsal na vite,tam me do toho v levim dolnim rohu furt neco problikava,hold to tady probira prohlizec jen pc.
  • toto su strasne keci, uz od vydania D3 na PC to bolo pripravene na konzolu, najviac kazil hru action house, kolko im trvalo ho odstavit ?
    skoro dva roky??? po mesiaci kazdy vedel ake je to zlo, ale prachy z kazdej transakcie nesmrdia ze blizzard $$$ :-)
    *11*
    • stejně jako diablo 1 bylo připraveno od vydání na psx co? tam ti to nevadilo hhahaha, pockat tys jeste tehdy nezil tak to nic, nemas ani poneti o historii firmy a jejich produktu a soudis na neověřených faktech ty lamo s mlíkem na bradě
      • od blizzardu som hraval na 286tke lost vikings, este v casoch ked sa o ziadnom diable 1 ani nerozpravalo, takze si trafil vedla trolko
  • Tady asi půjdu trošku proti proudu diskutujících, ale mě na Diablu III nejvíc sere ta absence atmosféry. Už toho o těch "omalovánkách" bylo napsáno dost, ale já s tím prostě souhlasím. Hra má v názvu samotného pána teroru, prvotní zlo, ze kterého mají všichni strach, protože pustoší jejich krajinu a je zodpovědné za dobu temna, která nastala hned po posednutí krále Leorica, posléze i chrabrého hrdinu, který v dobré víře chtěl vše ukončit a zaplatil za to cenu nejvyšší...

    A nejde jen o samotného Ďábla. Podívejte se kolik záporáků vyloženě zrecyklovali. Automatické přidělování bodů tu hru taky dost devalvovalo. Nevím jak vám, ale mě se příčí představa, že hraju RPG ve kterém mám naprosto minimální svobodu v tom jak vést vývoj své postavy.
    Ale co mě nejvíc vytáčí je, že s postavou, která je určena na kontaktní boj a používá kontaktní zbraně vlastně vůbec nic takového nedělám. Dám někomu do ruky meč s určitým poškozením, ale postava háže nějaká podivná kouzla a mečem se nikoho ani nedotkne - jak potom sakra může ten meč udávat hodnotu poškození, když do samotného boje vůbec nezasahuje - koho taková kravina proboha napadla?!
    Dál mi strašně vadí bossové - proč pořád tak dlouho žvaní? V jedničce při vstupu do posledního levelu Diablo pronesl snad jen dvě slova a z toho šel opravdu strach, ve trojce kecají tak dlouho, že je nechci zabít proto že bych chtěl pomoct svět očistit od zla, ale proto aby už konečně zavřeli hubu.

    Není to špatná hra. To co dělá, dělá dobře, ale za použití ochranné známky "Diablo" už prostě musí být kritéria mnohem vyšší, než u jiných her.

    PS: Pamatujete někdo? Tehdy to byla opravdu depka a krom toho že to byla vynikající hra, tak ten pocit že se blíží něco zlého, tam prostě byl všudypřítomný https://www.youtube.com/watch?v=h9RG2DVqOsU
    Snad jediná hra, která se k tomu (bavím se teď pouze o atmosféře) přiblížila bylo Demon's Souls...
    • Diablo 3 neni nejak extra barevny, to je jen casto opakovanej mytus. Prostredi neni barevny vubec (az na naky ty ohně). Postavu si clovek muze nabarvit podle chuti (klidne černo-šedo-hnědě...). Co je vic barevny nez v predchozich dilech, jsou kouzla a efekty!
      Mam nahrano pres 1300hodin a tohodle si celkem vsimam...
      • Přesně tak :)
    • presne to je nanejvis dementni jak mag ma v ruce mec protoze VSE je genereovano nahodne a ten mec mu dava vetsi silu utoku magovi *10*... NAVIC mi nejvic vadi ten az moc nahodny loot, marne jsem ocekaval ze legendarni predmety budou padat ze zaverecnych bosu tak jak ve wowku proste ze kazdy bos bude mit skupinu jasne danych predmetu s vlastnostmi pro urcita povolani a z teto skupiny vam s velkou pravdepodobnosti neco UZITECNEHO padne...ale kdyz jsem videl ze z bosu vam padne to same smeti jako z kazde truhly na prvnim levlu tak to mne dokonale hru navzdy ZHNUSILO a to ze ted padaj legendarky casteji to fakt NENAPRAVI...
      • No ty blaaaho...myslim, ze kazdy diablista se desil pri predstave, ze v blizzardu se prosadi napad, aby bossove meli ,,WoW loot,,

        jinak osobne si myslim, ze diablu chybi vetsi rozmanitost buildu, kde v soucasnosti jste zavisli na setech a nekolika unikatkach
        • to je mozne D2 mne nikdy nebavilo porat dokola to same clicclicclic hra ktrera jde cela dohrat poslepu zadna taktika na jednotlive bose jen clovek clika *11*
    • Jednička atmosférická byla, ale dvojka ne a ta se hrála nejvíc.
      A samozřejmě: Omálovánky to nejsou a tečka. (Ty jsou samozřejmě černé a bílé.
  • blizzar garance ho/na.

    V minulosti to byla garance kvality. Tohle konzole "vylepšili". garance ho/na.
    • TheGGG
      blizzard a kvalita? Kdy? dyť dělaj omalovánkový braky pořád.
      • to vis, blizz je ze stare skoly, kdy podstatna byla hratelnost ,,...toho vy nemuzete znat, ten chodi ve vosum,,

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit