Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja bych ješte pridal:
    - nezajímavé povolání
    -trapný pribeh a žadna atmosfera
    - nezajimaví bossove ve stylu wowka
    -pridani elite packu - misto runu na bosy se delají runy na elite packy, čili vas to nenutí postupovat dopredu a postupne se probojovavat k bossovi, stačí farmit tyhle moby (alespon tak to bylo když jsem to hrál ja po startu)
    -lineární mapy
    • Lhar max dorazil. Minule si tvrdil ze mas paragon 600,pak jsi mlel ze jsi to nehral a ted meles zase dalsi hovadiny. ty nejsi trol,ty jsi ulhana verze Jacka...
      • ulhaný hovadda plivou špínu všude kde se objeví značka blizzard, tupé hejtovací ovce nic jiného.
  • Mno, Josh je fajn chlap, určitě lepší než byl Jay. Ale pořád to není ono. Chce to, aby přišel ještě někdo další, kdo má ještě větší koule a řekl :
    -Automatický skilly byla blbost, tady máte skill tree
    -PvP je hodně důležitá vlastnost ve hře, zamakáme na tom
    -Obchodováni mezi hráči je též důležitá vlastnost, vrátíme ji tam a vychytáme to aby to bylo dobré pro co nejvíc lidí a aby na tom šlo co možná nejméně vydělat na "černym trhu".
    -Když člověk nemá třeba týden k dispozici internet (ano, ještě pořád takový lidi jsou), dáme tam single player, ne online single player. A se single postavou se samozřejmě nejde připojit na battle net.
    -Totální random v celé hře od začátku do konce je blbost, uděláme třeba oblasti-bosse-speciální questy kde bude větší šance na získání tamtoho a tamtoho předmětu.
    -Transmog je blbost co patří do MMO, Tady by každý předmět měl mít nějaký unikátní vzhled (taky to chce trošku promyslet jak co vypadá aby tu zase neběhali barbaři ze sadomaso salónku jako před transmogem
    -Předmět(legendárka) např lvl30 se dá použít i na max levelu ( který nebudeme zvyšovat každým datadiskem aby kompletně všechno vybavení co jste doteď našli bylo k hovnu)

    atd atd atd, ještě bych mohl pokračovat, ale tohle by uvítalo hodně lidí si myslím (kromě toho transmogu, ten si myslím že většina schvaluje.
    • Chce to, aby přišel ještě někdo další, kdo má ještě větší koule a řekl :......
      tak na co čekáš? běž a řekni to *3* evidentně v tom máš jasno a mohl bys jim tam dělat ředitele.
      Ne, vážně, je super, že je tam někdo kompetentní a kreativní, kdo se o to stará a ne někdo, kdo to vidí takhle. Sorry.
    • Veskoslav
      1. Skill tree? Probůh stačí ten, co je v PoE. Je to pouze na oko. Nic víc. V konečném důsledku člověk nakonec stejně jede jednu, maximálně dvě větvě. Je to celé na efekt jenom.
      2. PvP je důležitá věc? V čem? Tam to nemáš jak vybalancovat. Do monka by jsi mohl mlátit 10 let a stejně by jsi ho nezabil. PvP v PoE je jedna z nejslabších věcí té hry. Naprosto nevyvážená.
      3. Jak to chceš vrátit? A když něco chceš, tak si to proboha dropni, šutry nejsou problém, recepty taky ne a suroviny maximálně tak na výrobu Hell ringů je problém sehnat...A když nemáš prachy, tak si hledej Goblina s portálem a gem na prachy.
      4. Už to řekli asi 100krát. Nedají. Offline jsou maximálně kampaně do Sc II a starších her. Když vyšlo Diablo II a ještě rok potom, tak jsem byl jediný, kdo měl originální hru. Zbytek jel na pirátech a přepálených CD. Jeden z hlavních důvodů online Diabla. Prodej.
      5. Oblasti už jsou teď.
      6. Každý předmět unikátní vzhled? Ty jsi se zbláznil ne? Už tak máš desítky vzhledů zbraní a zbrojí. Kolik by jsi jich jako chtěl? Stovku od každého?
      7. Bylo to tak vždycky a u každé hry. Na co pak kupovat datadisk, když staré věci budou stejně ne-li lepší jak ty nové. Většina 30 legendárek má svou alternativu v 70, tak si ji proboha dropni. Navíc na 70 máš stejně nejdůležitější setovky+doplnění legendárkama.
      • 1.skill tree v rpg k čemu? to nemyslíš važne že ne
        2. k čemu pvp? tohle taky myslíš vážne? když nbemají problem vybalancovat moba nebo wowko tak snad ani tohle. i ve wowku když ma nekdo super vybavu, tak prohraješ. nebo jestli to spíš není o tom že by meli mene hráču do heroes of the storm?
        na další veci ani reagovat nebudu
    • Skill tree ma dneska uz i pomalu CoD..je to nuda
      PvP u tohohle typu hry nebude nikdy poradne fungovat
      Obchodovani není dulezite
      Kdyby lidi nebyli zlodeji, nebylo třeba always online
      když by nekde padal urcitej předmět, hraci by byli jen tam, zbytek hry by byl k nicemu (viz jeskyne lootu v destiny)
      tak hlavne ze u diabla 2 tech vzhledu bylo vic, tady jich je 20x tolik.
      kdyby sla lvl 30 legendarka pouzit i na amx levelu, k cemu by byli pak lvl70 legendarky?

      jak vidíš ne každému by se tohle libilo, snad nedosly tve koule k ujme..
      • nechapu kdo tomuhle prispevku dal 4 plusy, jedine že by to byl alternativní vesko nick
        • Ovce. Ovečky dávají plusy všude tam, kde je měkoučko....
  • Docela mě zaráží kolik Blizzard nadělal zakladních chyb.

    Ted už se vubec nedivím že se dali raději na menší hry.


    PS: ja doufal že Diablo 3 se vydá trošku směrem jako Dark Souls.
    • blizzard chyby nedela, uspešne pronikli na arkadový konzolovy trh a prostrednictvím aukce rejžovali na pc hráčích pokud to šlo.
      tohle je jen pr divadýlko ale nemyslí to uprimne
      • Ja myslim ze v tom ma prsty CIA !
    • Veskoslav
      S tím PS to nemyslíš vážně, že ne? *7*
  • prudislav
    Škoda že pro mě nejzajímavější featury z konzolový verze zůstaly u konzolí :-( Jmenovitě Splitscreen a offline režim a i "gamepad" mód by byl zajímavej , protože s gamepadem se to hraje o dost jinak a docela by to osvěžilo hratelnost pro někoho kdo to prošel už xkrát.

    Ale i přesto je pro mě i po mnoha úpravách "Diablo" 3 velký zklamání , byť jen o trochu menší než "Sacred" 3 nebo DAI
  • Zkoušel jsem konzolovou verzi a ta mi přišla zábavná, změnila se PC verze tímto směrem nebo je to stále jiná (imho horší) verze?
    • PC verze je lepsi uz jen kvuli battle netu.
    • PC verzia aspon neobsahuje kopu ludi s "professional russian sword" :)
      • když uz používáš tyhle idiotske zkratky (imho) tak aspoň tak aby davali smysl...ptas se jestli je PC verze horsi, a zaroven tou zkratkou rikas ze to je podle tvého nazoru, jako bys ji hral... *7*
        vazne nemas zapotřebí používat tyhle zkratky když nevis co znamenaji jen proto ze kupa dalších pitomcu to pise taky..
        • Nauč chápat psaný text ty chytráku abys poznal na co se vlastně ptám.
  • Jeste aby tu hru dodelali *1* .
    Obtiznost tam uz neni , krome vyssich GR , ale stejne je nemozne dat 100 GR.
    Pro me to bylo nejlepsi za dob Vanilly jeste pred 1.patchem, tam byl aspon progress,dalo se umirat uz na hellu o infernu nemluve.
    Byla tam dobra krivka progressu:normal,nightmare,hell,inferno 1.akt bez elit,elity se zabijeli ve 4.aktu hellu,progress elit na infernu,progress SK bosse,az po butchera kde se progresoval enrage!!!!
    Stravil jsem nad nim dost dlouhou dobu a zmenil talenty dostkrat,nez pad a i tak padl v enragi,
    dps 8k u monka *1* ,shaneni resist gearu podle toho co boss za spelly mel.
    Porgressovalo se tam vse a dalo se zaseknou na Belialovi na infernu i mesic!!!!!
    Pred 1patchem jsem se dostal az k diablovi na infernu,ten pak pad na 1.pokus po patchi,kde ho hodne nerfli a pak nasledovali dalsi a dalsi nerfy *13*
    • Taky tam bylo potreba co nejvic ruznych gearu:pouzival jsem ruzne resist geary(poison,fire,..),dodge gear,dps gear,loh gear,.... a taky kazdou chvili menil talenty.

      Ted se pouziva 1druh gearu a talentu a nejde tam o nic jineho nez o velikosti Paragonu *10*
      Driv slo o to pokorit to na inferno.
      • a proc používáš jeden typ vybaveni..jo..protoze to delaji ostatní a je to tak nejsnazsi..to je bezva zabava:)

        PS: trochu vlastní invence a iniciativy u tehle hry neskodi, hned se to pak hraje jinak
        • a naco jine vybaveni,kdyz tam neni obtiznost????
          pred tim ty geary,zmeny talentu a taktik(co nejmensi pohyby od Butchera,tak aby narazel do zdi co nejbliz kvuli enragi, upravovani taktiky na hady v 1.fazi Beliala,i tohle se progresovvalo !!!!) byly nutne k dohrani hry, ted je to o nejrychlejsim expeni *16*
          • GR je endgame..tam mas obtiznosti vic nez dost..muzes progresovat do zblbnuti
            • Ok..ale vyresene to je..ne?:)
              • Reakce na příspěvek:

                Četl jsi vůbec co psal? :D
            • tak to nehraj..vyreseno:
              vsak to uz davno nehraji,jen pissi o tom,co se mi na tom nelibi,mel jsem to rad takove jake to vyslo,
              vadila mi tam jen 1 vec AH,ale to jsem stejne pouzival jen 1.tyden kdyz otevreli RMAH,to se v tudobu bez problemu dali prodat i modre crapy za 10e .
              Gear jsem mel z dropu Noah char.
              Nepsal jsem ze to stale hraji!!!!
            • tak to nehraj..vyreseno
            • GR je cele spatne, kdyz tam neni realna sance pokorit maximalni GR,tak k cemu to je???
              Navic pokud nemas conduit muzes leavnout GR a zkusit znovu a znovu dokud nebude mit conduit.
              Co, tohle ma byt ta obtiznost??? *1*
    • i ty progresore *7*
  • Na diablo se*e pes, Grim Dawn vládne.
    • Naopak s novou sezonou ted hraje diablo lidi jak prase!
    • alfa verze nikoho nezajimaji..az to bude hotove tak mozna..
      • však diablo je taky alfa verze, podívej se co s tím od vydání furt dělají.
  • Co se týče lootu, tak zásadní problém je, že zamezili jakýkoliv způsob obchodování(kromě výměny věcí v rámci party, ve které se momentálně nacházíte).
    Výsledkem je, že i přesto, že do hry vkládáte veškerý volný čas a máte paragon 50 000, je tu veliká šance, že vám nikdy nepadne to, co jste si pro svoji postavu vysnili. Zatímco váš kamarád, kterému padly už 3 vámi vytoužené kousky je může akorát tak rozložit na craft materiál, jelikož není způsob, jak by vám je mohl předat.
    Jen tato drobnost je tak zásadní rozdíl(k horšímu) oproti Diablu 2, kdy vám po týdnu farmení bosů sice nepadl tolik chtěný item, ale zato vám padly itemy jiné, za které jste si svůj vysněný kousek mohli vyměnit. To je to, co hnalo hráče kupředu i přesto, že na vysněný loot neměly štěstí. Holt něco padlo a to něco se dalo směnit za něco jiného a to něco jiného za vytoužený štít/brnění/helmu/atd.
    • Veskoslav
      Tak to mi ukaž někoho, kdo má paragon 500+ a nemá na hlavní postavě to, co by potřeboval. Mimochodem v DII mi trvalo půl roku než jsem našel to, co jsem potřeboval a chtěl.
      • Stačí se podívat na Diablo 3 fóra. Tuna lidí s paragonem přes 750 a neviděli takový Furnance ani z vlaku. Zkus se podívat i na jiná fóra než jen na games.tiscali Slávku :-)
      • Přesně a nejen to. Lidi si bohužel neuvědomují, že kdyby šlo volně obchodovat při současném systému lootu, tak by hra mohla klidně vypadat tak, že: jsem v clanu o 20+ lidech, což je zcela běžné, začla sezona, já začnu o týden později, přijdu a za 1 den jsem nejen na lvl 70 (což není nic proti ničemu), ale kamarádi pro mě budou mít schovaný top gear včetně jedné zálohy a já budu hrát potom proč, když nemám progress?! Proč tady na games.cz diskusi kdekdo opisuje rok starou kritiku na D3? Hrajou to ti lidi vůbec? *3*
        • Teď jsi uhodil hřebík na hlavičku. Diablo 3 není o kvalitě věcí, které padají, ale o kvantitě. Za jeden den vám spadne taková hromada legendárek, že po týdnu už je ani netavíte na materiály a buď prodáváte nebo prostě vyhazujete, jelikož v bedně ani na ostantích postavách už prostě nemáte místo.
          To je jako dobře? Jako vážně?
          Diablo 2 byl o kvalitě legendárek. To je druhý zásadní rozdíl oproti Wowablu 3.
  • Jak sám přiznává, mohl za to hlavně velký strach celé firmy ze změny věcí, které podle nich fungovaly v Diablu II.

    Jen dodám, že tento strach byl oprávněný a nezabránil vydání tohoto rádoby akční RPG, které si název Diablo vůbec nezaslouží.
  • Veskoslav
    Ten nadpis je poněkud zavádějící. Hlavním důvodem změn byla nasranost hráčů. Konzole to možná tak uspíšily....A odvaha vývojářů? To byla, aby tam strčili aukci.
    • https://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ Jen si za EA dosaďte Activission Blizzard.
    • Osobně bych padání legendárních zredukoval na 10%. Kompletně bych legendární věci předělal tak, aby nebylo 99% nepoužitelných, ale naopak 99% použitelných. Kouzlo netkví ve kvantitě, ale v kvalitě. Ovšem nové studio Activission Blizzard má představu jinou a tudíž není ani ta nejmenší naděje, že by se Diablo 3 kdy přiblížilo ke svému předchůdci. Je to škoda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit