Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čili nenabízí nic tak odlišného, než ostatní MMO? Crafting, doquestování, dungeony, to všechno je i všude jinde. Co nenabízí, alespoň ne ve velkém, jsou raidy. Co naopak nabízí je velká svoboda v rámci již zmíněného. A všechno je to zadara, na což lidi samozřejmě slyší. A ačkoliv se mi ten systém líbí, protože nedávno jsem prostě nainstaloval z chuti hrát a mohl jsem tak učinit hned, pořád mi chybí oblíbené "služby", na které jsem byl zvyklý jinde. Chtěl jsem se kupříkladu přidat ke guildě, abych vyzkoušel tuhle část hry, ale nikde není nic jako "looking for a guild". General chat byl po dvě hodiny prakticky prázdný (krom jedné guildy italské), nicméně, prostě jsem měl smůlu. Hodně mi chybí i např. Dungeon Finder, protože pokud dostanu chuť si zajít dungeon, tak mám smůlu. Nikde nikdo nikam nic nepíše, nikde nikdo nikoho nehledá. Po 2 hodinách spamování mě to přestalo bavit. Meziserverový dungeony možná nejsou nejlepší nápad v rámci herního světa, ale skutečně to pomáhá lidem si je vůbec zahrát (např. velmi dobrá věc pro low population servery). Nevylučuju ale, že jsem tu funkci prostě nenašel, byť jsem se fakt snažil.
    • http://gw2lfg.com/lfgs - otázka pár minut najít grupu a nemusíš seďet před dungem a spamovat hodiny jak truhlík.
    • Njn to je tak když je někdo rozmazlený z wow. Guildy se od jakživa hledaly na forech a když jsi chtěl jít dungeon tak stačí dojít ke vchodu do daného dungeonu stejně jako všichni ostatní. Funguje to tak v podstatě v každém mmo(ikdyž záleží dost na tom jak je udělanej chat).
      • Rozmazlenost WoW možná, nicméně nechápu, proč v 21. století musím takovéhle věci ještě dohledávat po forech. Nemám fora rád a kromě hry ještě z nutnosti sledovat další tři stránky mi nepřijde šťastný. Komunita kolem WoW navíc fungovala, nabídky na guildy byly, byl tam i integrovaný systém vyhledávání který obzvláště fungoval pro guildy začátečníků, o což mi šlo. U vchodu do dungeonu jsem potkal dva lidi, když jsem se zeptal, jestli jdou dovnitř, vylezlo z nich, že jsou osmdesátky a že čekají na kámoše. Zbylý čas tam nikdo ani nepáchnul a na chatu se nic nedělo. Výtečný multiplayerový zážitek. :)
  • Jak se hraje Guild Wars 2 po osmdesátce? No špatně bez brejlí už na to nevidím, sousedi si furt chodí stěžovat že to mám moc nahlas, ale já to jinak nesliším a moje reakce už nejsou takový jako za mlada a tak to někdy nedávám, ale jinak v pohodě *3*
  • Jednou za čas zapnu, ale působí to na mě jako učení. Po 40ti minutách se mi chce vždycky strašně spát :D
  • Jak se asi může hrát nejnudnější MMORPG poslední doby, které do žánru přineslo jen to, že je skoro zadarmo :)
    • jednoduše se nehraje *3*
  • nevite jestli už opravili ty dungeony nebo porad kazdy zneuživa bugy aby ziskal lehce gear?
    • gear už lidi mají, teď se farmí peníze na legendárku
      • podle me by bylo fér kdyby všem odebrali jejich gear se zduvodnenim že dungeony byli buglé, to by byla sranda
        • sehnat si ty hadry není takový problém, takže by ho měli za chvíli zase, ale stejně jim to neseberou
        • Ono by to tak strašně pomohlo, když si člověk stejně celej základní exotic gear ukraftí :D
  • Asi moc dobře ne. Zrak v prdeli, dlouhá reakce, neustálé courání na záchod...
    • což o to, ale vůbec vzpomenout si, co jsi to chtěl spustit je leckdy problém :D
  • Malá chyba - top gear je exotic, legendary je len špeciálny skin. Je ešte jeden tier gearu lepší ako exotic - ascended gear, ale zatiaľ sa to týka len šperkov.
  • Jsem myslel jak to hrajou senioři "po osmdesátce" když jsem to čet *1* *1*
    • Keyz
      Vlezou do klanu jedou PVP.Času mají dost :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit