Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    Něco na tom bude, už je to nějaká doba co jsem to četl. Jinak Rhulad je skvěle napsaná postava, to je jisté.
  • Rhulad
    Jo Brys byl náhoda. Ale Ezgara to věděl jelikož, kdyby se neotrávil tak by nejspíš dopadl jako jeho rodina čili smrt určitě vítal. Jinak Rhulad není moje nejoblíbenější postava, ale je hodně originální a dobře napsaná. PS. Teď jak nad tím přemýšlím sám nevím :D jestli to věděl
  • TheGGG
    Myslíš? Když o tom pak Triban Gnol (alespoň myslím že se tak kancléř jmenoval) v nějakém pozdějším díle mluvil, (nebo vedl monolog teď už nevím) nezdálo se že by cokoliv s králem domlouval. Jen litoval že se napil i Brys.
    Jinak Rhulad mě povětšinou dost štval :), pak mě ho pravda bylo líto, ale v pátým díle jsem ho fakt rád neměl.
  • Rhulad
    Tak otrávil ho ten kancléř, ale 100% to věděl to bylo domluvený, kdyby Tiste Edur prošli přes Cedu.
  • TheGGG
    Seš si jistý že se otrávil sám? *1*
  • Rhulad
    No byl asi hodinu než se otrávil :D hrdina
  • TheGGG
    ééé Ezgara Diskanar pokud se nepletu byl taky chvílu císařem. To byl teprve charizmatický vládce
  • Měl jsem na mysli herní sestavy... a Asie má například velmi levné komponenty. Navíc zde není úplně jednoduchá podpora konzolí.
  • Rhulad
    Jo tohle je subjektivní. Ale ono těch císařů tam moc nebylo - většinou to byli králové.
  • TheGGG
    Přesně tu.
  • Rhulad
    Myslíš tu o neslavnějším císaři?
  • kubi-wan
    Zato ty tu ukazuješ, jak jsou konzolisti na výši *1*
  • TheGGG
    Tady si tvůj nick nezapomatuje nikdo. Mě taky pořád komolí a to jsem si dal přezdívku aby ji zvládl opsat i (e)mentál. Jinak nemohu souhlasit s první větou *3*
  • TheGGG
    Oujé, až na to že většinu PC z toho tvého z pr*ele vycucyného ukazatele tvoří PC za 6000,- v kanclu
  • TheGGG
    *14* Toto je názorný příklad proč by se někteří lidé neměli pouštět k PC. Jen si otlačuješ prsty a snažíš se trollovat, důkaz kam PC komunita klesla.
  • Veskoslave nic proti ale skaces mu pekne na spek a delas ze sebe tu pekneho trotla.
  • Rhulad
    Víš co je nejsmutnější? Že tebe se ty moje příspěvky dotkly, když na ně tak rozhořčeně reaguješ. Jak na ně reaguješ? Nadávkami! Takže nevím kdo sebe tady dělá hlupáka.
  • Veskoslav
    Všichni si hlupáčku, co jsem napsal jako první příspěvek do této diskuze. Nikoho jsem nenapadal, nikomu jsem nenadával. Pak jsi se zjevil ty a už to jelo. takže si srovnej, kdo tu hlupáku začíná vyvolávat zbytečný flame.
  • Rhulad
    Co děláš ty ? Všem tu nadáváš do debilů, trolích lejn apod. To je opravdu hodně osvícené. Když jsem psal ten první příspěvek bylo to psané pro tebe a jsem rád, že jsi mě nezklamal .)
  • Veskoslav
    Ano hlupáku, vzpamatuj se už proboha. Jediné, co tu poslední dobou píšeš je nadávky na pc komunitu a na Dishonored. To umí i cvičená opice.... *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit