Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rhulad
    Ty koho to urazí tak ať si sáhnou do svědomí a něco se sebou udělají. Ostatní se tomu jen zasmějí .)
  • "Za třetí to nikoho nemělo urazit" -> 1. "pc fanatiků", 2. "upocených, mastných čelech fanatických pcčkářů". Tak když to vezmeš tak půlka tvého příspěvku jsou jen urážky. Nevidíš si asi do huby. *7*
  • Rhulad
    Tak za prvé Rhulade. Myslím, že není těžké napsal jméno neslavnějšího lederského císaře správně. Za druhé 17 plusů svědčí o všem. Za třetí to nikoho nemělo urazit. Za čtvrté je to nadsázka. Za páté chytl se to ho jen uhejkaná husa Veskoslav *7*
  • Jsem už od PSX výhradně playstationový hráč a musím uznat, že to byli konzolisté, kteří neudrželi v této diskuzi své hádavé pudy na uzdě. Rhulande, vážně se nad sebou zamysli, tvé předešlé výlevy mají jako PChráče urazit? 0/10 Jsi ty ale chudák...

    Jo a co se Knacku týče, naprostý nezájem, tahle hra patří na Wii U, připomíná mě to tvorbu Insomniaců z PS2, která mě nikdy nebrala. Nyní jedu pouze filmové zážitky. LastOfUs *5* *14*
  • Taky mám ten pocit. Nechtěl jsem to takto rozepisovat :)
  • PC je ze všech těhle gagdetů nejvíce multifunkční, zatímco tablety, konzole atp. se zaměřují jen na některé funkce a snaží se je co nejvíce rozvíjet. Ale i kdyby existovaly zařízení, které by vynahrazovaly všechny možnosti PC, tak stejně PC jako takové nevytlačí. Cena a samotný počet zařízení by bylo velké mínus. Logicky teda PC jako takové může vytlačit jen více multifunčkní zařízení, což je něco, co je zatím asi ještě v nedohlednu.
  • Mám jednu teorii, nevím, jestli je správná, ale rozhodně k zamyšlení. V dnešní době, kdy je přetlak tabletů, androidů, handheldů (a taky výrobců) apod. mi připadá, že se tyto gadgety navzájem předbíhají mezi sebou, a paradoxně moc nevytlačují PC a notebooky. Dle mých zkušeností vím, že spousta mých známých má vždy PC a jeden z těchto technických vynálezů. A to se určitě nějaká novinka kutí. je to zajímavé sledovat :)...
  • Já mám obojí a jsem spokojenej. O PS4 budu uvažovat podle toho jaký hry na ní budou, ale nejspíš pro existenci Naughty Dog si jí pořídím tak nebo tak.
  • Rhulad
    Říká zdejší sociopat :D od tebe to opravdu sedí. Víš co je spíš známkou na hlavu nemocného člověka? To, že ses tu objevil a já chytl čtyři mínusy a ty čtyři plusy. Náhoda že jo? .)
  • Veskoslav
    Ty jsi vážně psychicky nemocný člověk.....Mimochodem PS4 je v podstatě osekané pc. Nic víc, nic míň. Takže se dál ukájej svou debilitou. Možná z toho trotlení vyrosteš.
  • Frustraci? Nepřijde mi. Konzolisti se hádaj o to, kdo má víc exkluzivek, kdo z nich tahá míň peněz, kdo má horší služby... Já bych řekl, že to nejsou PCčkáři komu praskají žilky.
  • Rhulad
    Novinky o konzolích a nejvíc je tu pc fanatiků. To svědčí o jejích čím dál větší frustraci. Čím blíž se bude blížit ps4 tím víc bude prasklých žilek na upocených, mastných čelech fanatických pcčkářů.
  • Malleth
    Tam hrajou spíš na kvantitu než na kvalitu. A stačí se podívat jaký exklusivity vycházej na PS3/X360. To se myslim nezmění
  • Jo, máš recht. Uvědom si, že PC se dá použít nejen pro zábavu - já na compu dělám a vím, že nejsem sám. A podle posledních průzkumů:
    Čína a Indie - 80% zastoupení PC zbytek konzole (Japonsko, Jižní Korea...)
    USA 50/50
    Evropa 50/50 (PC jsou zejména ve východní Evropě)
    Austrálie 50/50
    Afrika přesah PC
    ... vskutku mrtvé médium :D, to jsem slyšel v roce 95, 2000, 2005 a pořád nějak nechtějí zmizet :) a co se týče ceny - za patnáct tisíc sestavím PC jak víno, vydrží mi minimálně pět let a když se mi zadaří, dokážu si na něj uspořit do půl roku. A jestli to přeplatím o pár tisíc, konzolista to samé utratí na cenách her. Ještě jsem fakt neviděl hru na Xbox nebo PS, co by stála pod 1000. Ale každý ať používá, co chce.
  • tahni ty jedno prase nechutne
  • the gg chudak, mrzka existence a waste lidskeho zivota se zase ozval, tatka s nim vcera cural pres plot a protoze muzou curat jen jednou za tyden zbytek dne sedi ggg na pocitaci a opakuje veci co slysis od cool spoluzaku. Zase sis to dal chudacku, keep trolling more, bavis nas a sebe zahrabavas do dobreho humusu *15* *15*
  • Myslíš ty QTE blbiny pro mrkvosoftí stádečko? *6*
  • Whisp
    Viem, že je to troll, ale dokáže pobaviť *4*
  • Luxusne vypadaji spise Xbox One exkluzivity *5*
  • TheGGG
    Každý ví že PC je už dnes jen drahá zbytečnost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit