Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud něco games.cz potřebuje jako sůl, tak je to korektor (pokud nějakého máte, vyhoďte ho pro neschopnost). Prakticky v každém článku máte překlepy nebo hrubky, což vám na profesionalitě nepřidá. Ostuda.

    Chápu, že mladším čtenářům je to jedno (a zasypou mě mínusky), ale např. pro mě to znamená, že si stejnou zprávu přečtu raději u konkurence...
    • ucho
      Jak kdy a jak kdo. Aleš Smutný má náhodou vynikající češtinu a je vidět, že má dost načteno. Petr Poláček rovněž v pořádku, i když někdy v nočních hodinách naseká nějaký překlep, ale ojedinělé věci (asi záleží, jak s tím chvátá :) ). Lukáš Grygar je na tom rovněž s češtinou dobře. u přispěvatele levis je to horší (kolikrát i po obsahové stránce) a ostatní lidé jsou příliš nevýrazní, abych si je vybavil :)
      Když to srovnám například s redaktory na idnesu nebo novinkách, tak tam by ti korektoři byli potřeba mnohem víc...
      Jinak pokud narazíš na nějakou chybu, není nic jednoduššího, než na ni upozornit a vpálit jim ji do tváře :) chybami se člověk učí (teda jak kdo, ale někdo ano :) )
      • ales.smutny
        "Jinak pokud narazíš na nějakou chybu, není nic jednoduššího, než na ni upozornit"
        - podepisuji :)

        Každý se někdy utne. Když člověk vygeneruje desítky tisíc znaků týdně, tak se stane, že ve větě domyslí o řádek dál a vpálí tam opačnou shodu podmětu s přísudkem (protože o ten řádek dál už to není ženský, ale mužský rod), případně se překlepne v "á, í, é" a vznikne z toho špatný rod, což občas vypadá neskutečně trapně.
  • Podle me ty penize na rozvoj webu meli jit nekam jinak,nez na HW pro podcast,tecka. To je duvod proc sem ni neposlal. Nevidim v podcastu podstatu tohoto webu,kvuli nemu sem opravdu nechodim.
    • Black_Hand
      a nejaky navrh?
    • pisu jak prase zas
  • ucho
    jak se řeší daně z těch příspěvků? kdo je jako subjekt platí?
    • Erien
      Neřeší dar do 20 tisíc se nezdaňuje.
      • ucho
        i tak se to řeší a i tak je zde nějaký subjekt, na jehož triko to je. a tedy je otázka stejná, kdo je v tomto případě vlastně tím subjektem? nebo se bude tiše předpokládat, že to nikdy nepřesáhne těch 20 tisíc? (od roku 2013 by se mělo tuším navyšovat na 50 tisíc, ale to není podstatný).
        • Erien
          No hlavně jde o to jestli účet je přímo na games a pokud ano tak jestli je games právnická osoba, nebo je to účet například napsaný na redaktora apod. Navíc aby se dar mohl zdanit, je potřeba i darovací smlouva, protože darováním se podle občanského práva rozumí takový právní vztah, který vzniká na základě darovací smlouvy, podle níž dárce něco bezplatně přenechává nebo slibuje něco bezplatně přenechat obdarovanému a obdarovaný tento dar nebo slib daru přijímá. Zde ale určitě žádná smlouva není takže je podle mě jedno kolik kdo pošle a danit se to nemusí podle mě.
          • ucho
            tak to běž Františkovi Fukovi na stránky napsat, že ty daně za donate platí zbytečně.
            • Erien
              Ono to asi funguje jinak, dar to není počítá se to jako příjem fyzické osoby a roční příjem pak celý zdaníš, pokud přesáhne zákonem danou částku.
    • finanční dary do určitý hodnoty se nedaní... (obzvlášť, když jsou anonymní) ale to je jenom moje domněnka, ruku do ohně bych zato nedal:)
    • Právě sis vysloužil doživotní ban... *1*
  • Games.cz je kvalitní web, takže i kdyby si snad redaktoři jezdili v nejluxusnějších limuzínách, tak si další peníze za svoji poctivou práci zaslouží.

    Příspěvek je navíc zcela dobrovolný - kdo je s webem nespokojený, má možnost jej nečíst anebo nepřispívat... Kdo je naopak nadšen, může svobodomyslně nějakou tu korunu poslat a dopomoci k ještě lepším podmínkám.

    Nevím, kdo a hlavně proč s tím má nějaký problém...
    • Jako řiťolezec jsi bezkonkurenční.
      • Beru to jako kompliment, děkuji. *5*
    • A oni ti to baštěj... *1*
  • blahorodie
    Dobra finta na ludi.
    Ale jedno je vzdy smiesne ako ludia na to skocia.
    No ale ked clovek pozrie taku relaciu ako RE-PLAY , no idete dolu vodou.
    Inak Tiscali Gamaes zacinaju uz ludia skor citat zo zvedavosti,
    ze jak deti zrecenzuju hru *1* A ta hodinova beseda nejako clubu,
    no trava dela veci *1*
    • Socka
  • Tak sem čekal, že se v budoucích změnách objeví, že když budu číst recenzi a chci si zvětšit screen, tak se mně zvětší screen s možností posunu na další v recenzi uvedené a né, aby mě to hodilo do galerie. Zajímavé je, že v některých článcích se screen zvětší a v některých to hází do galérky...
    • montatatana
      Musis kliknout na lupu a pokazde se ti zvetsi. Pak jimi muzes normalne prochazet doprava doleva.
      • tak to je jiná káva (((:
  • Vážně nechápu lidi co Vám nadávají do žebráků a zlodějů. Já Vám ty peníze s radostí pošlu, protože vím, že s nima uděláte něco daleko lepšího, než moje babička, která by je měla jen schované v té 3 knížce v horní poličce.
  • Pánové z games, jen dál žebrejte a povídejte tlachy o tom, jak vám to nejde na platy a jak je tiscali chudý, že není schopen lehounce, ale opravdu jen nepatrně zainvestovat do svého?

    JE TO UBOHÉ...
    • posila
      *7* Mel byses domluvit s nekterym ze zdejsich expertu, aby te naucil poradne trollovat *3*
      • -12 to je zatim slušný Score na trolla začátečníka...

        PS: Ba ne, ten příspěvek sem myslel naprosto vážně !

        PPS: Opiště kod z obrazku: ZLY - nádhera...
  • Tiež som pozeral na ten cenník a nešlo mi do hlavy že potrebujú podporu od ľudí pri takých pálkach za reklamu ( ak si pozriem reklamy čo sú tu tak ich tu naozaj nieje málo)..Ale tak, drobné sa vždy zídu :)
    • Chápeš, že ty prachy jdou tiscali ne games?
      • blahorodie
        ty nic necapes, ale je to super take deti ako ty oni potrebuju !
        *12*
        • Tak nám to vysvětli, určitě se všichni rádi něčemu přiučíme.
  • Nebudu tu dělat zbytečný flame, ale lidi uvědomte si komu posíláte peníze! Tenhle web (a je dobrý rád sem chodím) z reklamy točí miliony týdně!
    Důkaz: strana 8
    http://www.tiscalimedia.cz/wp-content/uploads/2011/08/cenik_tiscalimedia_2012.pdf

    Vaše peníze by měli jít na podporu nezávislých lidí a menších stránek, kteří si mohou o adrese na Václaváku nechat jen zdát a skutečně ocení i tu stovku, tisícovku... .

    Ale volba je to ve finále samozřejmě vaše :-)
    • Erien
      Miliony týdně? To má každý v redakci novou Audi A8 ne? :D Když tak počítám 2 miliony týdně tak za ty dva roky redakce vydělala okolo 192 mega, to je slušný, ti musí mít život :D.
      • Točí != profit. Ale stejně je to blbost.
    • Ano, hlavně jdou všechny tyto peníze Bachovi do kapsy a ten z toho platí celý tým. Kdybys použil svůj deb*lní mozek zjistil bys, že Games dostává minimum na věci, které jsou mimo výplaty týmu a nezbytnou injekci pro web. A kancl na Václaváku? Myslíš tu jednu nebo dvě malé místnosti? Dávám tomu, že to stojí tak 10k / měsíc.
    • smejki
      "z reklamy točí miliony týdně!"
      *15*
      děkuju!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit