Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    prostě vstupné dobrovolné
  • A koľko musím poslať, aby ste zrušili tie pluská a mínuská? *1*
    • u jindry velikeho se primlouvam za odstraneni tlacitka 'libi'. stejne je nepouzivane ...
      • blahorodie
        Jindra ma rad kluky *14* Mi zase holky. Tiscali ma rada KČ a eura.
        Kazdy ma svoje Hobby *2*
    • To by tady byla nuda a nevedel bych, kolik jsem nastval piratu :-).
      • Napsal jsem vám otázku (seriózní) v diskuzi k Syndicate, šlo by ji zodpovědět, prosím? *4*
    • Počkat, jakože úplně zrušili, nebo jen ta tvoje? *1*
  • Pokud něco games.cz potřebuje jako sůl, tak je to korektor (pokud nějakého máte, vyhoďte ho pro neschopnost). Prakticky v každém článku máte překlepy nebo hrubky, což vám na profesionalitě nepřidá. Ostuda.

    Chápu, že mladším čtenářům je to jedno (a zasypou mě mínusky), ale např. pro mě to znamená, že si stejnou zprávu přečtu raději u konkurence...
    • ucho
      Jak kdy a jak kdo. Aleš Smutný má náhodou vynikající češtinu a je vidět, že má dost načteno. Petr Poláček rovněž v pořádku, i když někdy v nočních hodinách naseká nějaký překlep, ale ojedinělé věci (asi záleží, jak s tím chvátá :) ). Lukáš Grygar je na tom rovněž s češtinou dobře. u přispěvatele levis je to horší (kolikrát i po obsahové stránce) a ostatní lidé jsou příliš nevýrazní, abych si je vybavil :)
      Když to srovnám například s redaktory na idnesu nebo novinkách, tak tam by ti korektoři byli potřeba mnohem víc...
      Jinak pokud narazíš na nějakou chybu, není nic jednoduššího, než na ni upozornit a vpálit jim ji do tváře :) chybami se člověk učí (teda jak kdo, ale někdo ano :) )
      • ales.smutny
        "Jinak pokud narazíš na nějakou chybu, není nic jednoduššího, než na ni upozornit"
        - podepisuji :)

        Každý se někdy utne. Když člověk vygeneruje desítky tisíc znaků týdně, tak se stane, že ve větě domyslí o řádek dál a vpálí tam opačnou shodu podmětu s přísudkem (protože o ten řádek dál už to není ženský, ale mužský rod), případně se překlepne v "á, í, é" a vznikne z toho špatný rod, což občas vypadá neskutečně trapně.
  • K tým videám, nebolo by tak nejak jednoduššie (a lacnejšie) využívať YouTube, ako to robia ostatné weby?
    Netuším síce, či to strávia mobily, ale tipol by som si, že hej...
    • YouTube je pro mobily fajn, protoze na mobilech byva specialni aplikace na prehravani flash videi z youtube, a webovy prohlizec ty videa na tu aplikaci presmeruje, takze youtube flash videa lze na mobilech zpravidla jako jedine prehrat.
      • Nechci být tak smělý, ale neběží youtube pod HTML5? Mám za to, že už pár měsíců (možná i let?) flash "neuznávají". To jen tak pro info.
        • Ringwraith
          Na YouTube máš možnost pouštěť si některá videa v HTML5.

          Default je pořád Flash.
    • Veskoslav
      Sice je to možná dražší, ale jsem rád, že tu nejsou videa z Youtube.
      • Proč?
        • Youtube někdy videa z her maže.
          • jako trailery skoro ne..
      • No dobre, však toto ma práve zaujíma, nejaký dôvod?
        • Paul_cz
          Důvod je takový, že youtube nespadá pod games a není to spolehlivá služba. Kdykoliv ti jaké koliv video může nějaká vyděračská firma typu Universal/Viacom/atd zablokovat prostě proto, že můžou.
          Jen ať jsou videa hezky přímo na games. Gametrailers taky youtube nepoužívá a ještě že tak.
          • To nebude hlavni duvod. Hlavni duvod jsou google reklamy, ktere si tam muze vkladat prave pouze google, maximalne vlastnik autorskych prav na video. Z toho nam vyplyne ze by Games prislo a nejaky ten peniz mesicne...
            • No, taky možné... Ale viděl bych to především z důvodu nespolehlivosti youtube.com.

              Nabízela by se přijatelná varianta v podobě dailymotion.com. Tam jsem našel v podstatě cokoliv, co na youtube.com bylo zablokováno...
          • No, akorát teda servery něco stojí, že... Ale zase pokud je mají přiděleny od tiscali, tak by to nemusel být zas takový problém.
          • Jasné, ďakujem.
  • Tiež som pozeral na ten cenník a nešlo mi do hlavy že potrebujú podporu od ľudí pri takých pálkach za reklamu ( ak si pozriem reklamy čo sú tu tak ich tu naozaj nieje málo)..Ale tak, drobné sa vždy zídu :)
    • Chápeš, že ty prachy jdou tiscali ne games?
      • blahorodie
        ty nic necapes, ale je to super take deti ako ty oni potrebuju !
        *12*
        • Tak nám to vysvětli, určitě se všichni rádi něčemu přiučíme.
  • Tak sem čekal, že se v budoucích změnách objeví, že když budu číst recenzi a chci si zvětšit screen, tak se mně zvětší screen s možností posunu na další v recenzi uvedené a né, aby mě to hodilo do galerie. Zajímavé je, že v některých článcích se screen zvětší a v některých to hází do galérky...
    • montatatana
      Musis kliknout na lupu a pokazde se ti zvetsi. Pak jimi muzes normalne prochazet doprava doleva.
      • tak to je jiná káva (((:
  • Video v html5? Pecka, jdu take neco prihodit do banku.
    • Ja pockam, jak mi to pojede na tabletu :-).
  • ucho
    na paypolí donate přeci není potřeba mít paypal účet...
    • Asi si necetl problemy co zpusobuje prevod ucet -> paypal. Navic jestli si porad uctujou 5-20% podle sumy, tak zbytecny plytvani nez prevod z uctu na ucet zadarmo, co mam ja...
      • ucho
        v článku se píše o nutnosti vlastnit paypal účet při posílání peněz na paypal účet. já jsem napsal, že k tomu paypal účet potřeba není, což je prostě fakt, který vyvrátit nemůžeš (přesto se něco na mém příspěvku vyvracet snažíš).
        příklad:
        někdo prohlásí, že do autobusu v městský dopravě je potřeba nastupovat v holínkách. já pak prohlásím, že se v holínkách do autobusu nastupovat nemusí. pak přijdeš ty a řekneš, že jezdíš po městě autem, že je to lepší. ano, má to svoje výhody, třeba je to i rychlejší a pohodlnější, ale řeší to zcela jinou věc, a ne tu na kterou se reagovalo. a tvoje připomínka, že máš na autě zimní pneumatiky je taky zajímavá. pokud nepochopíš smysl psaného textu, nemůžeš nikdy smysluplně reagovat... to je základ diskuze.
        • Bože ucho, co to zase meleš, nech se vyšetřit... *12* *10* *13*
  • Jinak já bych i přispěl, jenže to by pak redakce znala mé kontaktní údaje, což nevím, jestli by byl dobrý nápad. *1*

    (už takhle si mě můžou ti jejich ajťáci najít, když se na mě redaktoři na*erou *3* )
    • tak proč máš potřebu psát ptákoviny, když se pak někoho bojíš?
      • Amaroun by ti řekl, že to je to inteligenčně nejpokročilejší, co jsem ze sebe schopen při své mentální úrovni dostat... Já bych řekl, že je to prostě dobré odreagování :-)

        A že bych se bál, to vůbec... Mají možnost mi kdykoliv trvale zablokovat účet, pokud budu nějakým způsobem vadit, a v té chvíli bych na Games.cz přestal přispívat. *4*
    • Mi řekni, že nejsi v náhodným McDonaldu na public wifi, nejedeš vlastnoručně kompilovaný Chromium na linuxovým Live CD a to celý pod VPN a několika proxynama...

      Nebo se dá snad surfovat nějak jinak?
      • Ty voe, na Václaváku právě papám Bigmek meny v MacDu přímo vedle budovy, kde sídlí pan Poláček, jasná páka!
        • A ještě jedeš na truc na games.cz free wifi místo pana MC kačera... *1*
  • Podle me ty penize na rozvoj webu meli jit nekam jinak,nez na HW pro podcast,tecka. To je duvod proc sem ni neposlal. Nevidim v podcastu podstatu tohoto webu,kvuli nemu sem opravdu nechodim.
    • Black_Hand
      a nejaky navrh?
    • pisu jak prase zas

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit