Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ales.smutny
    "Jinak pokud narazíš na nějakou chybu, není nic jednoduššího, než na ni upozornit"
    - podepisuji :)

    Každý se někdy utne. Když člověk vygeneruje desítky tisíc znaků týdně, tak se stane, že ve větě domyslí o řádek dál a vpálí tam opačnou shodu podmětu s přísudkem (protože o ten řádek dál už to není ženský, ale mužský rod), případně se překlepne v "á, í, é" a vznikne z toho špatný rod, což občas vypadá neskutečně trapně.
  • ucho
    Jak kdy a jak kdo. Aleš Smutný má náhodou vynikající češtinu a je vidět, že má dost načteno. Petr Poláček rovněž v pořádku, i když někdy v nočních hodinách naseká nějaký překlep, ale ojedinělé věci (asi záleží, jak s tím chvátá :) ). Lukáš Grygar je na tom rovněž s češtinou dobře. u přispěvatele levis je to horší (kolikrát i po obsahové stránce) a ostatní lidé jsou příliš nevýrazní, abych si je vybavil :)
    Když to srovnám například s redaktory na idnesu nebo novinkách, tak tam by ti korektoři byli potřeba mnohem víc...
    Jinak pokud narazíš na nějakou chybu, není nic jednoduššího, než na ni upozornit a vpálit jim ji do tváře :) chybami se člověk učí (teda jak kdo, ale někdo ano :) )
  • Erien
    Ono to asi funguje jinak, dar to není počítá se to jako příjem fyzické osoby a roční příjem pak celý zdaníš, pokud přesáhne zákonem danou částku.
  • Pokud něco games.cz potřebuje jako sůl, tak je to korektor (pokud nějakého máte, vyhoďte ho pro neschopnost). Prakticky v každém článku máte překlepy nebo hrubky, což vám na profesionalitě nepřidá. Ostuda.

    Chápu, že mladším čtenářům je to jedno (a zasypou mě mínusky), ale např. pro mě to znamená, že si stejnou zprávu přečtu raději u konkurence...
  • Točí != profit. Ale stejně je to blbost.
  • ucho
    tak to běž Františkovi Fukovi na stránky napsat, že ty daně za donate platí zbytečně.
  • Erien
    No hlavně jde o to jestli účet je přímo na games a pokud ano tak jestli je games právnická osoba, nebo je to účet například napsaný na redaktora apod. Navíc aby se dar mohl zdanit, je potřeba i darovací smlouva, protože darováním se podle občanského práva rozumí takový právní vztah, který vzniká na základě darovací smlouvy, podle níž dárce něco bezplatně přenechává nebo slibuje něco bezplatně přenechat obdarovanému a obdarovaný tento dar nebo slib daru přijímá. Zde ale určitě žádná smlouva není takže je podle mě jedno kolik kdo pošle a danit se to nemusí podle mě.
  • ucho
    i tak se to řeší a i tak je zde nějaký subjekt, na jehož triko to je. a tedy je otázka stejná, kdo je v tomto případě vlastně tím subjektem? nebo se bude tiše předpokládat, že to nikdy nepřesáhne těch 20 tisíc? (od roku 2013 by se mělo tuším navyšovat na 50 tisíc, ale to není podstatný).
  • Erien
    Miliony týdně? To má každý v redakci novou Audi A8 ne? :D Když tak počítám 2 miliony týdně tak za ty dva roky redakce vydělala okolo 192 mega, to je slušný, ti musí mít život :D.
  • Erien
    Neřeší dar do 20 tisíc se nezdaňuje.
  • Black_Hand
    a nejaky navrh?
  • Beru to jako kompliment, děkuji. *5*
  • Jako řiťolezec jsi bezkonkurenční.
  • Tak nám to vysvětli, určitě se všichni rádi něčemu přiučíme.
  • pisu jak prase zas
  • Podle me ty penize na rozvoj webu meli jit nekam jinak,nez na HW pro podcast,tecka. To je duvod proc sem ni neposlal. Nevidim v podcastu podstatu tohoto webu,kvuli nemu sem opravdu nechodim.
  • finanční dary do určitý hodnoty se nedaní... (obzvlášť, když jsou anonymní) ale to je jenom moje domněnka, ruku do ohně bych zato nedal:)
  • Právě sis vysloužil doživotní ban... *1*
  • A oni ti to baštěj... *1*
  • ucho
    jak se řeší daně z těch příspěvků? kdo je jako subjekt platí?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit