Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud to není začátek rozdělení obsahu web na placený (bez reklam atd.) a veřejný, tak s tím nemám větší problém - zvlášť bude dohledatelná výše částky a účel použití.
  • jindra.veliky
    ja osobne neprispivam ale myslim ze by bylo fer k tem to vam posilaj penize nechat je v ankete rozhodnout na co maji penize jit...treba kdyz by se rozhodovalo mezi novou polozkou A a novou polozkou B .. *3*
  • Video v html5? Pecka, jdu take neco prihodit do banku.
    • Ja pockam, jak mi to pojede na tabletu :-).
  • A koľko musím poslať, aby ste zrušili tie pluská a mínuská? *1*
    • u jindry velikeho se primlouvam za odstraneni tlacitka 'libi'. stejne je nepouzivane ...
      • blahorodie
        Jindra ma rad kluky *14* Mi zase holky. Tiscali ma rada KČ a eura.
        Kazdy ma svoje Hobby *2*
    • To by tady byla nuda a nevedel bych, kolik jsem nastval piratu :-).
      • Napsal jsem vám otázku (seriózní) v diskuzi k Syndicate, šlo by ji zodpovědět, prosím? *4*
    • Počkat, jakože úplně zrušili, nebo jen ta tvoje? *1*
  • Jinak já bych i přispěl, jenže to by pak redakce znala mé kontaktní údaje, což nevím, jestli by byl dobrý nápad. *1*

    (už takhle si mě můžou ti jejich ajťáci najít, když se na mě redaktoři na*erou *3* )
    • tak proč máš potřebu psát ptákoviny, když se pak někoho bojíš?
      • Amaroun by ti řekl, že to je to inteligenčně nejpokročilejší, co jsem ze sebe schopen při své mentální úrovni dostat... Já bych řekl, že je to prostě dobré odreagování :-)

        A že bych se bál, to vůbec... Mají možnost mi kdykoliv trvale zablokovat účet, pokud budu nějakým způsobem vadit, a v té chvíli bych na Games.cz přestal přispívat. *4*
    • Mi řekni, že nejsi v náhodným McDonaldu na public wifi, nejedeš vlastnoručně kompilovaný Chromium na linuxovým Live CD a to celý pod VPN a několika proxynama...

      Nebo se dá snad surfovat nějak jinak?
      • Ty voe, na Václaváku právě papám Bigmek meny v MacDu přímo vedle budovy, kde sídlí pan Poláček, jasná páka!
        • A ještě jedeš na truc na games.cz free wifi místo pana MC kačera... *1*
  • zdeeneek
    Bylo by mozny vzdycky jednou za mesic uvest pocet lidi, kteri za dany mesic prispeli? A kolik lidi si zvolilo donate a kolik subscribe?
    • Wyder
      Nebo rovnou můžou udělat i grafy jako Franta Fuka... :-)

      http://fuxoft.cz/fffilm/ffffriends/
      • zdeeneek
        Fuka to ma dobre zpracovany *4*
  • Veskoslav
    Až přijde výplata, podpořím. Jelikož mi začali prázdniny, piju jak duha jakmile začne zase škola, slibuji, že podpořím:)
  • Malo to propagujete, slysim o tom prvne.
    • Trol.diskuzni
      Na hlavní stránce je červený banner napravo s nápisem PODPOŘIT GAMES.CZ.
      • Já bych řekl, že to moc splívá s tou reklamou těsně pod tím, protože jsem si toho všiml taky teprve teď. *3* Mělo by to být někde, kde si toho může každej všimnou, protože doprava do té urovně kde to je se nedívám, protože tam je jen reklama. *7*
      • Jenze ja sem chodim pres rss a hlavni stranku jsem nevidel ani nepamatuju. Melo by to byt v zahlavi.
      • Ahá, se omlouvám, tak to je skvělé
        • Omluvej se za sebe a ne za me :-).
  • ani jsem o tomhle nevěděl
  • K tým videám, nebolo by tak nejak jednoduššie (a lacnejšie) využívať YouTube, ako to robia ostatné weby?
    Netuším síce, či to strávia mobily, ale tipol by som si, že hej...
    • YouTube je pro mobily fajn, protoze na mobilech byva specialni aplikace na prehravani flash videi z youtube, a webovy prohlizec ty videa na tu aplikaci presmeruje, takze youtube flash videa lze na mobilech zpravidla jako jedine prehrat.
      • Nechci být tak smělý, ale neběží youtube pod HTML5? Mám za to, že už pár měsíců (možná i let?) flash "neuznávají". To jen tak pro info.
        • Ringwraith
          Na YouTube máš možnost pouštěť si některá videa v HTML5.

          Default je pořád Flash.
    • Veskoslav
      Sice je to možná dražší, ale jsem rád, že tu nejsou videa z Youtube.
      • Proč?
        • Youtube někdy videa z her maže.
          • jako trailery skoro ne..
      • No dobre, však toto ma práve zaujíma, nejaký dôvod?
        • Paul_cz
          Důvod je takový, že youtube nespadá pod games a není to spolehlivá služba. Kdykoliv ti jaké koliv video může nějaká vyděračská firma typu Universal/Viacom/atd zablokovat prostě proto, že můžou.
          Jen ať jsou videa hezky přímo na games. Gametrailers taky youtube nepoužívá a ještě že tak.
          • To nebude hlavni duvod. Hlavni duvod jsou google reklamy, ktere si tam muze vkladat prave pouze google, maximalne vlastnik autorskych prav na video. Z toho nam vyplyne ze by Games prislo a nejaky ten peniz mesicne...
            • No, taky možné... Ale viděl bych to především z důvodu nespolehlivosti youtube.com.

              Nabízela by se přijatelná varianta v podobě dailymotion.com. Tam jsem našel v podstatě cokoliv, co na youtube.com bylo zablokováno...
          • No, akorát teda servery něco stojí, že... Ale zase pokud je mají přiděleny od tiscali, tak by to nemusel být zas takový problém.
          • Jasné, ďakujem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit