Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hrál jsem Lolko čtyři roky a naprosto se s článkem ztotožňuji, ta hra jde do srance.
  • velmi trapná poznámka
  • lžeš
  • Je to přesně tak ta hra je prostě v pr**li, naprosto zabili ranked hry.
  • A proto se jedná o jednu z nejúspěšnějších a nejsledovanějších her na světě mkay *7*
  • LoLko jsem zkoušel už pár let dozadu, kamarád to hrával a pořád básnil, tak jsem to zkusil, par dní jsem u toho vydržel.
    Pokud nebudu hodnotit jak hra vypadá, jak se hraje apod., tak co bylo příšerné bylo chování ostatních. Nevím s kým mě to strkalo do group, ale předpokládal jsem, že by mě to mělo dávat s podobnými nooby jako jsem já (byť jsem měl velké zkušenosti z Doty a Hon, takže jsem věděl, jak se moba hry hrají), tak neustálá salva nadávek na všechno možné.
    Vypadá to, že se RIOT napapal penízků, co jim stále tečou a je jim už buřt co s hrou bude, oni jsou za vodou...
  • Nevím proč popisuješ tvůj vlastní život. Nevím jakou socku v ČR by to tady mohlo asi tak zajímat kromě Vaší zdegenerovaný rodinky. Sorry, že kazím iluze ty polodeme*tní rádoby vtipná vopice, ale nejsem z moravy. Takže si lehce setřel debi*e když nedokážeš porozumět psanému textu, dodělej si aspoň tu pomocnou školu.
  • Sranda jak labilní moravák nedokáže rozeznat spisovnou češtinu od nářečí. Ale co taky čekat od člověka co vystuduje 9. třídu a jde pracovat na pole kde se denně vypijí 3 litry slivovice a skončí jako ztracený případ u skleničky vína před svým zdemolovaným sklepem, protože to je ten moravský sen ne? A mimochodem když mi nadáváš do fanboyů a potom bráníš svoji hru jako vlhká třináctka tak ti to na vážnosti moc nepřidá.
  • Tohle mohl napsat opravdu jenom mentálně labilní jedinec a hodně zarytý fanboy lolka, který ani nedokáže rozeznat dobré a kvalitní jídlo od hov*a, ale proč mě to vlastně u čecháčků překvapuje. To je tak, když exoti vylezou maximálně jednou z té jejich hromady hnoje kde bydlí na dvorek a myslí si, že už znají všechno.
    Proč vůbec řešit to jestli Dota má daleko propracovanější hera/champaiony/mapu/invis a celkově komplexnější systém, už jenom to, že Vám stupidní idio*ům musí dávat zadarmo wardy v podobě trinketů atd. To jsem se opravdu zasmál.
    No nic, když to casual ko*otům vyhovuje a uspokojí se s primitivní sra*kou. Aspoň je na Dotě méně zdegenerovaných dětiček.
  • Hráči Doty si snad netouží dokazovat, že má jejich hra víc popularity stačí jim fakt, že je Dota lepší, hezčí a turnaje mají nejvyšší prize money *3*
  • Článek se skoro nedal dočíst, je celý postaven na základě nepodložených fakt a názorů. Komentáře pak tvoří převážně DOTA2 hráči kteří si naivně myslí že se jejich hře snad dostává větší popularity, přičemž se žádný větší zájem o dotu neprokázal jakožto se neprokázal menší zájem o LOL. Pokud jste hráli LOL v posledních dvou letech, věděli byste že "boostování" accountů se bere jako vtip nikoliv jako skutečnost a "climbovat" divize je naopak lehčí než předtím, proto jsme se dočkali tzv. master tieru. Co se týče aféry okolo dynamic queue, je to systém který si doslova vyžebral reddit a problém hraní proti "full premade" teamu se vyřešil v posledním patchi navrácením ranked teamu. Když se to shrne tak velice nepatrná část LOL komunity přešla na overwatch a to způsobilo menší poprask který DOTA hráči berou jako šanci k opřítí se do dlouhodobě dominující hry.
  • nebyl
  • Lži, nejdříve si zjisti fakta, pak piš
  • Veskoslav
    HoN byl od začátku F2P.
  • Takhle zabili i HoN udelal z toho Free to play a automaické vyhledávání zápasů a byl konec.
  • Jack1947
    Lepší v půlce než na konci lol, jinak chápu - prostě to dalo tady psát člověku co se evidentně moc nevyzná no.
  • Zrzzek
    Bavíš mě, pokračuj.
  • On někdo s IQ nad 70 hraje tuto primitivní sra*ku? Jsem si naivně myslel, že je pro mentálně labilní fakany tak do 12let.
  • Aha dík za info. *4*
  • jj pravda boli

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit