Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přesně, svatá 1 a 2. Ještě si pamatuju ty LAN party, kde sme hrály CoD1+2 celý hodiny.
  • Nejspíš taky tou dobou budu parit BF3, ale jsem multiplayerem CoD netknuty. A to video mi prijde moc fajn, takze mozna po nejake dobe sahnu i po MW 3 *3*
  • posledni dil co se jeste dal byl mw1, black ops povazuji za nejhorsi co v dejinach vyvoje her vzniklo, znacce COD uz neduveruji, pochybuju ze mw3 bude v necem prevratny jen kopie kopie co fungovala pred par lety, meli by to zavrit stejne na NFS a jine znacky
  • jednim slovem zavist, ze mu nic jinyho nez COD nepojede :P
  • je to tak... pro a tvoje killstreaky a vylepšení zbraní který používáš.... pak už de jenom o kombinaci....
  • Ona je nejaka zvlastni vysoka skola pro deti s lehkou mozkovou difunkci? Ze ty chodis na pedak nebo k policajtum?
  • nemáš líst na blbý servery (př: no gl, no claymore)... baví mě cod, to že to hraje mraky blbečků je otázka jiná... mě zas nebaví styl bf3... proti gustu žádnej dišputát
  • sem kreteen no, chodim na vejšku, když tě to tak zajímá.... jo a nepiš to sem když to sem nepatří... debata k mw3 je debata k mw3.... jestli to tvuj zabedněnej mozek nepobral tak sem komentoval právě takový de.. bi.. li jako seš ty co nenapíšou nic k tématuju jenom špiněj co se dá... tak jestli je mw3 nebo cokoliv jinýho na howno tak na jejich články vůbec nelez!!! nedozvíme se nic novýho... starej engine, přehnaný killstreaky žádná realita blablablalbla.... zaseklej gramofon
  • Snaha se cení, ale napadá mě jen "no a?". Při dvou set hodinách za black ops jsem si levelování vůbec nevšímal a to už jsem přejel prestige level. Prostě běhám a sřílím, za dva večer jsou odemčený veškerý potřebný zbraně proto, aby se dalo hrát efektivně. Levelování je u tédle hry skutečně prakticky irelevantní. Podstatné je spíše dostat svoje perky na pro variantu, a to s levelováním vůbec nesouvisí.
  • Běžíš a..bum,mrtvej - gaymore
    Běžíš a..bum,mrtvej - vrtulník
    Běžíš a..bum,mrtvej - sentry
    Běžíš a..bum,mrtvej - RPG
    Běžíš a..bum,mrtvej - GL
    Běžíš a..bum,mrtvej - autíčko na dálkový ovládání
    Běžíš a..bum,mrtvej - mortar
    a nejvtipnější
    Běžíš a..bum,mrtvej/konec hry - nuclear bomb
    tohle vás lidi opravdu baví?
  • Ty si kreten, hlavne ze my jsme deti, a co jsi asi ty, kdyz jdes do skoly, tipuju podle kvality projevu max stredni... Ubozaku reta"dovanej.
  • no mě hlavně vůbec nezajíma :-D
  • HDman
    tak tak nejlepší díl COD je DutyCals v tom je vše
  • HDman
    tebe hodně štve že BF3 bude lepší co?
  • HDman
    Žádný MP mne nezajímá
  • kostejnesmrtelny
    "Celkovje"

    Moje oči... *7*
  • Spamující teplouši.... zas video o mw3 a lidi sem začnou psát o bf3? nefetujte tolik.... jestli vás zajímá bf3 tak se starejte o bf3 jestli se vám mw3 nelíbí tak už to NEKOMENTUJTE!!!!!! už to tu čtu 10000000000000000000000x proč?? protže ste děcka co musej prosazovat svuj názor za každou cenu.... ubožáčci..... proč sem píšu já? protože sem uvíz na půl cesty do školy v bistru a nudim se tolik že musim blbečkum po desátý vysvětli že to sou blbečkové....
  • Walldstein
    zase bude úvod: "War never changes........"
    "Here is your objetive:

    Blah Blah Blah Secret base

    Blah Blah Blah Plan

    Blah Blah Blah Nuclear missile bomb" *5*
  • Ono dost často platí, že "méně je více" ;)
  • *1* pobavilo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit