Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no hale ja myslim ze cekat nemusis protoze mi pride uz docela doladena co se tyce chodu tak v nekterejch sekvencich mi stoupli fps i o 70 a hratelnost tak ty bugy sou uz zanedbatelny
  • mas pravdu jen jsem ho opravil aby tu nepsal bludy *1* *1*
  • *1*
    jo Red Orchestra si opravdu zaslouzi pridomek hardcore . Kazdopadne to bude zajimava gamesa az ji poradne odladej . Zatim si pockam a budu travit cas s Fear Combat na MRSA servru *3*
  • neni jedno jesi je ten engine starej 100let nebo 103let proste je to takovej skoro uz veteran engine za chvilku dostanou od statu prikaz vydavat jednu hru za 3 roky protoze to bude veteran engine a nebude se moc uzivat v normalnim provozu
  • jj ale ja to mam a je to na me uz moc se zvikle vbehnout do misnosti a vysekat ji tady to fakt nejde spis me chit sty bf napr v tom metru tam sem si daval 5-6 lidi v rade na ferovku u red orchestry vystrcis sisku a hned ti ji pulka uleti (obcas dostanu na ni chut ale tak na pul hodky dyl to nevydrzim ale chapu ze to nekoho muze hodne bavit )
  • hmm ja se trefil hned na poprve *1*
    kamo clovek tve velikosti me OPRAVDU nemuze urazit . A kdyz uz tady mluvis o mame tak ji pozdravuj ty prasany s ni jsou naprosto famozni jen ses ji moc nepoved tak at te da reklamovat .
  • Kluk+kluk ,jsme ruzova parta *14* *14*
  • Walldstein
    eh...viděl si BF3 v minimálním nastavení? Po pravdě to vypadá pořád líp než CoD na High...
  • trosku nam ta diskuze ujela *1*
    tak na pul cesty co se tyce te reality *3* . kazdopadne tebou zminovana Red Orchestra me moc moc laka a verim ,ze se u tehle hry zas na nejakej cas zaseknu u kompu *5*
  • blahorodie
    no jo GAY , co uz *10*
  • blahorodie
    fetuješ ?
  • a vcom je podporis ? aby do vyvoje nic neinvestovali a vymejslely blbosti jako u mw2 a 3 ? spis bys je podporil kdyby si to nekoupil aby se probraly a udelali new engine a mody pro hrace co chtej strilet a ne se schovavat pred vrtulnikama a ruznejma bombama
  • blahorodie
    dle tveho textu asi spis v noci s maminkov a delas prasarny *12* *12* *12*
  • Generalmagor
    Raději to nekupuj a běž se učit Cjl, očividně to zrovna moc neovládáš---) Abich se píše ---) Abych--) muck
  • Generalmagor
    Příště nespamuj
  • Generalmagor
    Ty očividně ani nevíš, co že to je asi ten art *4*
  • a az to vyjde tak si to stahnu a zapnu to jen proto abych to mohl vypnout a vymazat
  • batlefield stahnu ale tohle normalně koupim abich podpořil vyvojaře
  • di se vyspat bedo cod ma nestrestenejsi sci-fi singl nasvete a celkovje je to zastarala blbost svorena aby tahala prachy z magoru jako ses ty
  • takze ses spis na realnejsi veci no ja hraju red orchestru ale sem nejvic me bavil styl cod 2 kde to ziskalo rychlost a se skillem kterej sem ziskal (ted uz ho nemam protoze na trening 6h dene neni cas ) to semne delalo oproti normal hracum poloboha a to se mi libilo :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit