Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • trolling is a art. ty ho evidentne neovladas...
  • Generalmagor
    Jste ubohý se všemi těmihle řeči. Battlefield 3 se vytahuje jenom svou novou grafikou FrostBite 2!! Shit, hned se všichni z toho poserem, ale udivuje mě, že nikomu z vás nevadí, tedy skoro většine, že Bf3 je něco mezi co-op a snahou o pořádnej singl jako má CoD. CoD má nejlepší Singl, příběh atd. na tohle je CoD expert a ja jsem prostě zástáncem pořádny akce, napětí a něco co dává hlavu a patu. Bf3 tohle pro mě nespln'uje, jenom mi vyrazila dech grafikou ale jinak... Nemám rád věci ,,něco mezi''. To, že MW3 bude mít stejnou grafiku jako v předchozích dílech my nevadí, protože stále je to pro mě luxus. Vždyt' vám jenom na MW3 vadí starej engine :D Kdyby MW3 měla Frostbite 2 tak na BF3 ani nepomyslíte takže má to své pro a proti
  • ne betu jsem nehral o BFko se opravdu nezajimam a ani mapy ve stylu CoD to nezmenej . Proste me BF styl vubec nesedi . To ze v jedne mape nejsou vozidla neznamena ze v jine zas nebudou . Kdyz budu chtit vozidla tak si dam Armu . BF 1942 a druhej dil me prsote nebavil a trojka dle videi jde presne v tom stylu co se mi prici .
  • kajo tesne vedle to je engine z quaka 3 *3*
  • mysto zabavneji bych dal slovo starsi a byl by to v cajku komentar
  • no ja hral vsechny cod v cod 2 se da rict ze sem mel i skill zacinal jsem s lop flopem a kafem v klanu .... a od doby MW1 pribejvali jen ty vjeci co me sra.. u black ops se to trochu zlepsilo ale ted to vypadaze se vracej do starejch koleji MW 2 (jo a predpokladam ze si hral betu protoze styl bf se zmenil uz nemyslej jen na rozidla tanky a letadla ... ale jsou tu mapy pro hrace cod .... jako bylo v bete napr metro )
  • Koukam on jeste nekdo pouziva engine z quaka 2.. A kdyz uz to stoji za houno ,je potreba to aspon okecat. To zname..
  • Tohle vypadá o mnoho zabavneji nez bf3
  • ty si jaky kar, hento mozno su oficialne naroky, ale zazitok z hry na tekej zostave bude stat nie ze za p**u, ale rovno za dve
  • jindra.veliky
    jen doufam ze naplni sliby a daji tam stary a dobry servery z CoD4 pac me nabavi hrat MW2 s tema ruskejma kktama. jeste jsem ve hre snad nikdy nenarazil na normalniho hrace r ruska. vlastne jen jednou v l4D
  • jasne a dle tveho textu tobe bude tak 13 *1*
  • Pro hraní MW3 je potřeba nějakej speciální ušní implantát či co? :D
  • a tys to hral ? Ja posledni CoD hral jednicku a od te doby jsem vystridal spoustu jinejch MP her UT ,Quake Fear Combat atd . Nevim proc ,ale tohle video se mi docela libilo . BF styl jde mimo me , tahle serie me nikdy nebavila a ani treti dil skrze graficke pozlatko to nezmeni .
  • blahorodie
    Dalsia Retardovana hra pre Americke sproste deti , vo veku
    6-12 rokov *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11*
    VIVAT BATTLEFIELD 3 - server Battlefield 3 MORDOR SK/CZ mixed od 27.10.2011
  • parada!!
  • Já jsem asi největší pirát na světě-tu stejnou hru s tim stejnym multiplayerem(až na to mapový DLC) jsem hrál už v roce 2009....
  • Bloody screan...So real! *15*
  • semi-hot *1* *2*
  • Walldstein
    aby si odradili potencionální zákazníky? Neblbni...=D
  • a hlavne krom zastaraleho enginu jsi nam tady vlastne nic nezdelil . Jenak tohle video me mile prekvapilo . Nevypada to zas tak marne skoda ,ze neni nejake demo .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit