Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Core
    Díky za super mega článek. Jak dlouho trvá sepsat něco podobného? Je autor skutečně znalý historie tak dobře, že to napíše z jedné vody na čisto nebo jde o hrabání se v různých pramenech a zdrojích?
  • life28
    A vraj článok Dana Vávru je najdlhší :D tento je tak dlhý, že si ho nemôžem prečítať hneď, takže to odkladám na pozdejc *1*
  • Je vidět, že autor se tomuto prostředí věnuje, a zná jej, jinak by to takhle do kostky nešlo napsat. Imho je to hodně očesané, ale ono by to potom mělo délku minimálně čtyřnásobnou, což by pro dnešní generaci byl problém...už tak jak je vidět, že hodně lidí/dětí čtení vzdalo po sescrollování na konec článku. *2*

    Moc se mi líbí takovéto výlety bokem mimo pure-gaming prostředí, do vod, které jsou o hrách bez her.
    Vždycky si je s chutí přečtu. Jak už bylo řečeno, článek o L.A.Noir, herní AI, nastínění historie jako toto je bezvadný směr. Jestli můžu řict, tak to jsem kdysi měl rád právě na plátku "Level", ony fylozofické témata. *5*

    Jen tak dál, díky.
  • Hele, tohle přesně očekávám od lidí co píšou články na islám a kolem islámu, autor se ani nestihl pořádně se rozepsat a už se stihl otřít o Václava Budovce a dokonce i o lidi co si vůbec dovolí použít slovo ottoman - typický milovník islámu, agresivní, nabubřelý a příhlouplý. Článěk jsem bohužel nečetl i když mohl být faktograficky zajimavý, styl autora mi je na obtíž.
    • Autor pouze tvrdí, že slovo "ottoman" je otrocký anglicismus, česky a zhruba i turecky je "osman". To je fakt a nesouvisí to s žádnými názory na žádné náboženství.
  • Líbí se mi, jak krásně říkal p. Werich, že autor optimisticky předpokládá, že "co čtenář, to blbec" *1*

    To by bylo opravdu hodně smutné, kdyby někdo, koho zajímá pozadí (nejen této) hry, musel čekat na podobný článek, aby se něco dozvěděl o reáliích...

    Jak už jsem jednou psal, dokážu pochopit něčí náhlou fascinaci Istanbulem, ale nesouhlasím s tím, aby se z Games.cz stával server "opravující" názory čtenářů na "ty správné".

    Prosím pište recenze a osvětu přenechte jiným...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit