Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pěkné a střízlivé shrnutí. Osobně mě strašně mrzí neúspěch Sabotéra a Mirror's Edge. U druhého se možná i pokračování dočkáme (je vidět že poptávka je a první hra snad jen předběhla dobu, a upřímně v obsahu i rozsahu toho chybělo dost), každopádně je smutné vidět že když se firma konečně rozhoupe a experimentuje s novými značkami, tak to lidé moc nekupují.
    • Saboteur je bezva parba ikdyz graficky zaostaval hratelnost mel skvelou za mne nejlepsi sandbox co se hratelnosti tyka
  • stačí nedělat rychlokvašný sra... a škubat hráče přes dlc a možná si něco opět koupím. Naposledy jsem od nich měl myslím Mirrors Edge
  • BelaJBB
    A pritom pravá príčina jeho odchodu je tak prostá : http://v.cdn.cad-comic.com/comics/cad-20130320-c775d.png
    • presne jestli to byl hrac her tyk by takovou kravinu jako Origin nikdy nedovolil!
  • Bohemund
    Hlavní pro mě je, že EA nemá prsty v sérii Witcher, TES. Alespoň něco mi zbylo, když si vezmu, jakým způsobem zprasili druhý díl mé milované značky Dragon Age.
    • TES? Really????
    • jindra.veliky
      kez by EA koupilo CD Projekt *4*
      • Rhulad
        TES i Fallout sérii již úspěšně sprasila Bethesda samotná čili není potřeba další pomoc od EA.
      • Kez bys dospel
  • Bohemund
    Hlavní pro mě je, že EA nemá prsty v sérii Witcher, TES. Alespoň něco mi zbylo, když si vezmu, jakým způsobem zprasili druhý díl mé milované značky Dragon Age.
    • Viktor_H
      Tady je potřeba si vyjasnit, co to znamená "zprasit"... CDP bych sem vůbec netahal, to funguje úplně jinak než EA a Zenimax. A zde je pak rozhodující to, jakou autonomii mají vývojáři, kolik mají času a jaký budget. Zatímco v případě Bioware si myslím, že je ta autonomie stejná jako BGS, čas a peníze jsou ten opravdový rozdíl. DA2 bylo hotové za 11 měsíců a mělo velmi omezený rozpočet, takže ano, v tomto ohledu to EA skutečně "zprasila". Tedy nikoliv přímo, ale nepřímo... Podle všeho se ale blýská na lepší časy, nové DA je vývoji skoro dva roky a minimálně před koncem roku 2013 nevyjde.
      • to je jedno ze budu mat viac casu, lebo nevidia chybu v sebe ale v tom ze uz sa asi ludom nepaci taky typ hier. Takze teraz budu vymyslat uplne sprostosti a nakonec z toho vyjde nejaky zlepenec pre vsetkych ale vlastne pre nikoho
        • Viktor_H
          To není v žádném případě jedno, protože tady je řeč o distributorech a ne o vývojářích. Bioware stojí za konceptem DA2, nikoliv EA, stejně jako BGS stojí za TES... EA může za to, že jim poskytla málo financí a málo času. Toť vše. Chceš-li někoho vinit za to, že DA2 je podle tvého názoru slepenec, pak Bioware.
  • jindra.veliky
    EA Games mam rad. spousta kvalitnich her az na need for speed. snad nam i v dalsich letech prinesou radu kvalitnich titulu jako serie Dead Space, Mass Effect, Dragon Age, Crysis a hlavne spoustu peknych f2p titulu pro tablety jako treba Real Racing 3
  • To jak tam Martin dal staré logo EA je přesné, v té době EA vydávalo skutečné skvosty a ty hry měli své kouzlo, originalitu. Nikdy dřív bych neuvěřil tomu, jak budu někdy na EA naštvaný, protože jsem je měl za firmu na kvalitní hry, tedka je to mašina na prachy.
    • jindra.veliky
      i dneska vydavaj spoustu kvalitnich her
      • Tak jestli spoustou myslíš ME, tak pak asi jo... ale srovnej si jejich produkci v letech cca 2000-2004.
        • jindra.veliky
          serie Dead Space, Crysis, Dragon Age, SWTOR, FIFA, NHL, NFL, Battlefield, Army of Two, Syndicate, Shank, Burnout Paradise, The Sims 3, Spore, Darkspore, Bulletstorm, Dante's Inferno, Command and Conquer, Mercenaries, to jsou vsechno bezva hry *4*
          • KronosDeret
            Jindro, to ti za tyhle kydy platej nebo co? Nebo jen trolis? Jak muze nekdo oznacit Syndicate, Spore, CnC nebo SWTOR za bezva hry? Neupadls v posledni dobe na hlavicku?
            • jindra.veliky
              jsou to skvele a originalni hry (az na CaC 4) ale i tak Red Alert 3 byl povedenej a Tiberium Wars je jedna z nej strategii :)
  • Já jim vživotě neodpustím co udělali a NFS nejvíc mě bavila U2 a staré MW proto je i teď po tolika letech hraji znova a ty věci co přišli později hrůza ať se podívají kolik vydělávali v letech 2002-2005 a teď jdou do mínusu taky mně mrzí MoH a NHL a taky BF že tam daly kampaň a nenechali klasický 200 na 200 nej bylo BF 2 se všemi DLC hlavně to noční special forces
  • nemyslim si ze ricci hral nejaky hry, mozna v pr clancich. Kazdopadne spis skodil hracum i vyvojarum.. Viz. Zdimani penez z dlc typu da, me, bf3. Ceny na originu jsou kapitola sama o sobe.. Tak snad to nastupci i pisateli clanku dojde.
  • Já bych to tam převzal. Origin - zrušit, DRM - zrušit, EA - zrušit. A byl by pokoj.
    • Nezávislé vývojáže zrušit, GOG zrušit, kickstarter zrušit, hráče remcající na to že dřív byly hry lepší pozavírat a pak by byl teprvé klid.
      Jinak jménem celé games.tiscali Vám pane Johne Riccitiello děkuji a přeji příjemnou budoucnost a možná i návrat do světa her.
      • Ty nejsi v pořádku.
        • TheGGG
          Kdo tu má 8+ já nebo ty hmm?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit