Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • komentujes skoro vse ale vzdy jak dvanactiletej blbecek
  • a navzdy jim zustane
  • nightborne
    A můžeš si snad vybrat? Recenze rozebírá všechny stránky hry tyvole, jakej to má příběh, jakou to má akci, jakej je výslednej dojem. Když je akce super a příběh na hovno, tak to tam taky bude řečený, aby si lidi mohli vybrat a nekoupili si to hráči, kterejm třeba o příběh jde. A těm, co je děj fuk, to může bejt jedno. A co já se zas rozčiluju hergot.
  • vždyt tam pribeh je, akorat je pry slabej (vec nazoru). ono lepší slabej pribeh než na hlavu postaveny skvosty typu fallout, skyrim, witcher a pod. koneckoncu ani slavnej dark souls pribeh nema
  • vitej na games, kde recenzent v recenzi na just cause 3 vyčíta hre cituji: "Ani jednou si nemůžete vybrat dějové řešení situace"
  • gesto
    Možná autor článku nečerpal jenom se své sestavy, ono není nic těžkého napsat do youtube třeba Just Cause GTX 970 nebo AMD r9 390 atd a vidí to tam
  • del0
    Je spousta takových, kteří považují příběh u jakéhokoliv žánru jako nutnost. Bez toho je pro ně hra zastaralá / bez pointy / whatever. Přijde mi to hloupý (když mě hra baví, tak nepotřebuju příběh), ale jak se říká, sto lidí sto chutí.
  • nightborne
    A přesně pro tebe ta hra je. Jak se v recenzi asi tak třikrát opakuje.

    A věř tomu, že špatně optimalizovanou hru poznáš fakt na čemkoliv...45-50 fps ve 4k je daleko lepší než většina ostatních her na stejný konfiguraci, proto to hodnocení. I když to mohlo bejt jenom štěstí, zdá se, že to dost lidem blbne a jde hůř.

    edit: Lidem se to, koukám, nezdá, ale musím si za tím stát...stejná konfigurace, fallout 4 dokázal běžet místama 15 fps, batman se chvílema propadal o 30 fps sem a tam, gta 5 běží okolo 40 fps stabilně, zaklínač okolo 30 - a just cause 3 v pohodě okolo 50. To mi přijde prostě fajn. Ale jak říkám, mohlo to bejt štěstí =).

    edit2: Ale jako fakt by mě docela zajímalo, s čím mají nesouhlasiči problém... si jako myslíte, že si ty čísla vymejšlim z dlouhý chvíle, nebo co *15* ?
  • Pokud autor recenze nehraje hru na doporučené HW sestavě, nemůže soudit optimalizaci hry.

    Když má v PC GPU, která dalece přesahuje doporučené požadavky na HW, jak autor pozná, že se optimalizace povedla? Toto bych proto z recenze vyškrtl: "Optimalizace hry je bezproblémová", protože: "...na i7+980Ti se hra držela v 1080p a 1440p ve stabilních 60 fps..." Pouze pokud by byl fakt velký problém s optimalizací, měl by to šanci autor poznat, protože ani jeho silně nadprůměrná grafárna by se zapotila více, než by bylo zdrávo. Takže správně by bylo: "Na mé sestavě i7+980Ti se hra držela v 1080p a 1440p ve stabilních 60 fps..."

    Nepiště nesmysly do recenzí.

    Just Cause měl vždycky dementní příběh a herní náplň byla o tom rozstřílet všechno na sr4čky a to pořád dokola a dokola. Tak to prostě je. Mně to stačilo. Na příběh tu mám jiné hry. V call of duty taky nikdo nehledá taktiku, ve skyrimu rozsáhlý ekonomický model a v dark souls fotorealistickou grafiku a reálný boj.
  • To zní jako Just Cause. Trochu mě mrzí. Slibovali, že si uvědomují, že v JC2 byl slabý příběh, a že na něm zapracují (vzpomínám si na termíny jako "promrhaný potenciál" popř. podobné - z úst samotných vývojářů).

    JC1 i 2 mě ale bavilo. Faktu že jsem nepředobjednal nelituji... ale myslím, že bych nelitoval ani v opačném případě. Pokud slibují poupravený klon JC2, který je přes kopírák jen do určité míry, viděl bych to na titul na pár večerů někdy později.
  • proč by mne to nebavilo, hry jsou moje hobby. a všechno opravdu nekomentuju
  • gesto
    Dobře nehraješ momentálně nic ale přesto tě vidím v každém článku a několikrát :))) tak k čemu to všechno ? vždyť to tě nemůže bavit nebo snad jo ? komentovat všechno a všechny ?
  • proste mam opačny vkus, momentalne nehraju nic protože neni co (hraju jen dobre hry). proto se misto hrani radši venuji konstruktivni kritice
  • gesto
    Tebe Maxi nikdy nepochopím vlezeš do diskuse, přečteš komentáře a když někdo hru chválí tak ty nadáváš a když někdo nadává tak ty chválíš... máš ty vůbec nějaký názor na hry a hraješ vůbec něco ? tvojí trpělivost a volný čas ti závidím, opravdu...
  • tak si každych dvacet minut pusti ordinaci, co ti brani? pribeh ve hrach je zlo
  • Koupí koupí, ale až to bude za půlku. Za ty prachy je pár hodin blbnutí..nevýhodne.Nevím já osobně si v takový magořiny zajimavej příběh nedokážu predstavit .
  • gesto
    Víme že je to Just Cause a to je o ničení, ale co by se vývojářům stalo udělat i nějaký příběh a ten stereotyp taky nějak okořenit ?
  • Hloubka, příběh, realita..proboha je to Just Cause,vemte do ruky raketomet postavte se na vrtulník a rozstrilejte ty kozy!!
  • nightborne
    Ty někde vidíš nějaký nadávání na fyziku =)? Zmiňuje se, že je totálně přestřelená, ale to samo o sobě není negativní kritika ;)
  • lidi co chteji blbnout by ten pribeh obtežoval protože by ho nešlo ignorovat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit