Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Verim tomu, ze druhy datadisk k DII by byl perfektni i kdyz ten multiplayer se mi moc nezamlouva. Nicmene to velice vytecne pokracovani zvane DIII radeji vubec nemelo vyjit, jelikoz to uplne zastinilo celou serii. Tahle grindovaci aukcni rychlokvaska, ve ktere vsichni fanboyouve a nerdi vidi milionove zisky, tuhle serii uplne znicila, skoda.
    • Veskoslav
      Neznám ze svého okolí naprosto nikoho, kdo by tam někdy něco prodal za reálné peníze či si hru kupoval s tím, že by na tom šel vydělávat.
      • heh , to ze nikoho neznas neznamena ze nikdo nic neprodal. Znam lidi vcetne me co prodaly veci za nekolik tisic. Ale pravda je ze zivit se tim urcite neda. U me to vychazi podle odehranych hodin na necele euro na hodinu:)
        • protože nemas gear na magic find omg lol noob *15*
          • Veskoslav
            Ty víš, co má ty blázne? Nebo zase jenom blbě kecáš jak malý fracek, což tvůj písemný prijev odpovídá tak 12-13 let.
        • Veskoslav
          To jsem měl na mysli:) I když ti věřím, že jsi prodával ithemy, tak v přepočtu na "hodinovou" mzdu se na tom rozhodně vydělávat nedá, jak se někteří snaží namluvit:)
      • Prodal jsem itemy za cca 30 euro... Kamarád, když s D3 končil prodal všechny goldy co měl v přepočtu asi za 100 euro a s tím, že bude itemy prodávat si tu hru kupoval...
        • Veskoslav
          Tak G bych taky mohl teď prodat za cca 80 euro, ale nemám důvod no:) A kupovat si hru jenom proto, abych si řekl, že na tom budu vydělávat, to musí být hrozná nuda. Jelikož on nad tím musel strávit minimálně 60 hodin (což by mu musela padnout elitka za cca 250 miliónů minimálně, jelikož teď je kurz cca 50 milionu/4 eura, dříve 10 milionu/4 eura) a pokud mu ani to nepadlo, tak nad tím strávil mnohem více času než dkyby šel na brigádu a vydělal jsi peníze takto.
      • protože neumíš sehnat poradne dropy, ja mam nekolik accountu a bot programy bezi cely den a vydelavam slušnej majland
        • unsuccessful troll is unsuccessful.
        • Veskoslav
          Okdky blázni mají přístup k netu?

          P.S: Blizzard má jedny z nejlepších ochran proti botům ve svých hrách.
          • To vas zklamu. mozna papirove. Kamos fici na botovi uz delsi dobu a nemam problem. Penez jak slupek ve wowku a nic neresi. Btw ti frajeri co psali bota dkonoce na applestoru prodavaj aplikaci kde si muzete sledovat progres bota. Toz takhle s tou ochranou :0)
            • Veskoslav
              Tak není bot jako bot a náš blázen Cody myslí bot do Diabla. Jenom by mě zajímalo, jak ten bot pracuje.
          • loool jasne zkus si nekdy zahrát wowko battlegroundy a uvidíš tu ochranu proti botum nebo pozri youtube
      • Ale tady na diskuzi o teto hre se vzdy najde spoustu jedincu, kteri budou tvrdit jak na tom vydelavaji stovky eur, staci si procist diskuze :-)
        • Tvrdit mužu taky to že mám vilu na měsící a ufony jako služebnictvo. *7*
          • Ti to verim :)))
        • Veskoslav
          To jsou většinou ti, co to ani nemají. Každý normální hráč na tom nedokáže vydělat. A jednoho nakonec znám, co prodal věc za 1500, teď jsem se díval na herní forum v klubu a psal ta dneska. Ale to byl setovka zelená (luk), ale takový, že jsme mysleli, že oslintáme monitory. A je pravda, že dva tři ned psali dej to za 50 000 atd., to koupí. Dal to za 100-1500, prodal to a akorát se mu zaplatila hra + večeře. Jinak skutečně neznám nikoho, kdo by dokázal na tom vydělat nebo si tím vydělávat. Časově značně nevýhodné, když co 500 elitek padne něco vzácnějšího (navíc nemusí být nutně setovka nebo legendárka). Což 500 elit na inferno dělá něco přes 40 hodin a to musíš mít štěstí.
  • kdyz vidim ten screen D2 s vyssim rozlisenim... nemate nekdo link na mod do D2 prave na vyssi rozliseni? nepodarilo se mi zatim sehnat nejaky bez viru a funkcni.
    • Veskoslav
      No na CzTorrent je, ale bohužel teď si ho moc nenajdeš, nejede jim vyhledávání torrentů....Je tam přímo fix na rozlišení až 1680*1050.
      • a nekdo nejakej link na funkcni high res mod mate?
        • Veskoslav
          Poptám se, mmntík:)

          Osobně znám ještě toto: http://modsreloaded.com/d2-multi-res

          Zkus, třeba to půjde.
          • bohuzel nejde. mam patch 1.13
  • zahral som si diablo 3 zadara na skúšku po skeleton kinga...a..a...nejak ma to už neťahá pokračovať...niečo nebude v poriadku v štáte dánskom...kde sa vytratilo to čaro z predchádzajúcich dielov?...toť otázka!
    • schizofrenie vyvojaru (disneyovska grafika pro deti + krev a nasili pro dospely), hratelnost podrizena aukci. Tohle bylo ovšem jasný od prvnich zprav a videa.
      • Veskoslav
        Tak proč sis to kupoval, jak jsi nám šíleně tvrdil ty šášulo? A jak tam vyděláváš majlant? Lhář? Ne. Trol:)
        • ja to nekupovala omg kamoš hacknul cizi account
          • Veskoslav
            Jasně a pennis ti roste na čele, ne? Kolik ti je? 5-6?
            • reported
    • akorát už jsi starej...
      • On je mozna starej, ale ma narozdil od tebe rozum a neni blbej jako ty.
  • Hmm..vyvojari premysleli nekde u stolu o datadisku , pani ,to je informace jak brno. To ten datac byl uplne na spadnuti:) No tak snad nam priste reknou vyvojari EA o cem premysleji u stolu ..
  • Grim Dawn zase beru jako nastupce Titan Questu - delaji na tom nekteri z toho tymu :) ale budou zne
  • Inquisitor
    Tak na Game Boy bych si to dal. I když já jsem měl ten starej GB a ne color nebo advance.
  • Jestli mohu doporucit diablovku pockejte si na Path of Exile hral jsem dva dny betu a TOTO je nastupce Diabla II se vsim vsudy (opravdu neprehanim - vyborne mechanismy a spousta veci k tomu plus prakticky nekonecna variabilita skill tree Diablo III neni spatne ale s PoE naprosto prohrava
    • PoE, pořád nejslabší díl z dnešních "diablovek". Fakt že jo, teda ještě by tam ´mohl být GD, jenže jsem ho vubec nehral tak nevím. + pro něj je teda F2P. A teda možný klon D2, resp. "nástupce" :)

      Doporučil bych spíš TL2 *3* Ten skill tree nakonec překvapil a je fajn, když už je řeč o něm.
      • Veskoslav
        Problém je u t TL II, že někomu nemusí vyhovovat grafické zpracování a co si budeme nalhávat takové dětinské a do temntoty Diabla daleko. Ale principt a herní mechanismy to je věc druhá, to je T II jedno z nejlepších na trhu.
        • Ok, z tohoto hlediska jsem to nebral, to je fakt, takze ok, asi to doporuceni zastupce bude nejlepsi pro PoE :)
    • Veskoslav
      PoE rozhodně ne, Grim Dawn bude "nástupce" Diabla II. Patch of Exila má přiliš much, sterilní prostředí, nudné vzhledy postav, sice je nádherný strom schopností, ale občas aby měl člověk mapu a vzhled komb a kouzel taky by mohli doladit.
      • jo poe, tak za pet let je tu jak na koni, vyvojari si ješte ani nekoupili pc na kterym to budou delat ale uz je jasne ze to bude nastupce diabla lol *1*
        • Zvláštní... tak jestli kód té hry, kterou jsem hrál přes měsíc každý večer, psali na papír, tak jsou fakt šikovní... *5*
      • Diablo nikdy nebyl o vzhledu postav, komb ci kouzel...
        • Veskoslav
          Taky byl k tomu perfektní hratelnost a znovuhratelnost, hry přes LAN atd. A PoE rozhodně nevidím na znovuhratelné:) Ale je to můj osobní názor, někdo si to určitě pustí znova.
      • lol jak můžeš říct, že PoE ne, když si ho nehrál :D .. já jsem hrával D2 poměrně hodně a TL2 pro mě není to spíše ten PoE
        • Veskoslav
          Jak víš, že nemám Beta klíč? Ty snad víš, pod jakým nickem vystupuji v PoE? Nebo jsi veštec?
    • A co teprve Grim Dawn? :)
      • Jo jo na GRIM DAWN se moc tesim
      • jo kickstarter, nejnovejsi zpusob tunelovani.
    • Naprosty souhlas
  • Škoda, že ten datadisk nevyšel..ten guild hall zní moc dobře. Místo toho šli dělat na te totálně "skoňené" trojce *11*
    • Veskoslav
      Zkoněná jako změna stavu;)
      • Zesloněná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit